الگوهای رفتاری که توصیف کار خستگی ناپذیر از مراقبت های بهداشتی کارگران در میان COVID-19

منتشر شده

بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان در حال کار در شیفت های طولانی آزمایش و درمان قربانیان coronavirus یک کار دشوار است شامل چند قدرت پردازش و قرار گرفتن در معرض مکرر به مرگبار contagions.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: بیشتر هوستون کارگران برای آمازون, فدرال اکسپرس گرفتن COVID-19 کسانی که در سمت چپ بر روی کار هستند ‘وحشت’

با اینحال این خط مقدم قهرمانان همچنان به نشان می دهد تا به کار و جوامع در سراسر کشور در حال نشان دادن قدردانی خود را با کمک های مالی و حمایت از ماسک و دستکش و وعده های غذایی مغذی برای کمک به آنها را نگه دارید تا قدرت خود را.

این تقدیر نیز گسترش به عرصه رسانه های اجتماعی.

بالاتر از یک نمایش اسلاید از الگوهای رفتاری ادای احترام به بهداشت و درمان کارگران و تلاش های خستگی ناپذیر مبارزه با COVID-19.

سخت به شکستن عادت: 10 coronavirus عادات سخت خواهد بود که به لرزش در زمانی که این است که بیش از همه

کلماتی مانند “شریف” “فارغ از خود” و “فوق العاده” هستند و به حق بودن مورد استفاده برای توصیف این ضروری ترین کارگران به عنوان آنها را ضروری ترین شغل در حال حاضر ما ساعت نیاز است. یک کاربر تعمید پرستاران و پزشکان “قهرمانان قرنطینه” در توییتر ارسال.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>