اگر دهه گذشته از موشک بسکتبال باید آموزش داده ام طرفداران یک چیز این است که آن را احتمالا بهترین به هم متصل شده است.

مدیر کل Daryl Morey ساخته شده یکی دیگر از حرکت بزرگ شنبه شب دستیابی سابق راکت به جلو رابرت کاوینگتون در گسترده 4-تیم 12 بازیکن تجارت که دیدم ستاره مرکز Clint کپلا فن های مورد علاقه جرالد سبز و کهنه مرد Nenê دریافت حمل هوستون.

شکستن آن را پایین: Takeaways از راکت بزرگ تجارت تنها در HoustonChronicle.com

در حالی که کاوینگتن بود که به نام NBA All-دفاعی تیم اول در سال 2018 یک جامد بازیکن در سمت راست خود حرکت است که مطمئن شوید که به ترک مقدار زیادی از موشک طرفداران با طعم تلخ در دهان خود.

کپلا در حال توسعه به یک حاشیه ستاره پس گرفتن پیش نویس توسط هوستون در سال 2014. 25 ساله از سوئیس کلید دندانه دار در راکت’ غربی کنفرانس نهایی اجرا در سال 2018 و حرفه ای سال فصل گذشته به طور متوسط 16.6 امتیاز و 12.7 ریباند در هر بازی.

در حالی که نه سبز و نه Nenê بازی کرده بود در این فصل (سبز شکست پای خود را در ماه اکتبر; Nenê دچار آسیب گوساله در پیش فصل) آنها هنوز هم محبوب اعضای تیم است. سبز خود را به یاد ماندنی برجسته و آشکار H-شهر شور و Nenê برای پشتیبان گیری از کپلا و کنار هم قرار دادن غالب حذفی در برابر تندر در سال 2017.

بنابراین به عنوان شما می توانید تصور کنید, موشک, طرفداران تا به حال مقدار زیادی به می گویند که اخبار تجارت آمار Twittersphere Tuessday شب.

کلیک کنید از طریق گالری در بالا برای دیدن چگونه موشک طرفداران خداحافظی به کپلا سبز و Nenê با الگوهای رفتاری.

برخی دوست داشتم حرکت می کند اما بسیاری از آنها ناراحت به دیدن برخی از مورد علاقه خود بروید. آن را کمک نمی کند مهم است یا که آنها تا به حال برای مقابله با بی دست و پا تحقق است که این موشک تا به حال کاوینگتون در سال 2014 و چشم پوشی او پس از هفت بازی.

هنوز زمان تمام زخم — و آن را مانند هر تجارت باید یک سورپرایز برای موشک هواداران در این نقطه است. نیز وجود دارد هنوز هم یک بیت از زمان باقی مانده قبل از روز پنجشنبه مهلت بنابراین ما نمی دانیم که چه فهرستی ساخت و ساز خواهد شد در نهایت شبیه است.

Goodbye, Clint. پس جرالد. وداع Nenê.

سلام دوباره رابرت.

اردن ری یک پیام خصوصی به تولید کننده برای هوستون کرونیکل. او در توییتر دنبال. جزئیات کار خود را در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت HoustonChronicle.com. | jordan.ray@chron.com

بیشتر ورزش: که در آن هوستون بالا 100, فوتبال, استخدام هستند و رهبری در امضای ملی بعد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de