دیدار بعدی آمریکایی ها در فضا که در مورد تاریخ

کمان خود را در حرفه و زندگی شخصی را برای سال موازات هم اجرا مانند دوقلو رشته DNA سیم پیچ از نظامی به آزمون مدرسه خلبان به همان NASA astronaut, کلاس, که در آن هر دو ملاقات همسران خود را.

در حال حاضر باب Behnken و داگ هرلی در حال پرواز هم در یکی از مهم ترین راه اندازی ناسا تلاش کرده است در سال: یک crewed تست پرواز SpaceX اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی.

ماموریت خواهد بود که برای اولین بار راه اندازی ناسا فضانوردان از خاک ایالات متحده آمریکا پس از شاتل فضایی بازنشسته شد در سال 2011 و برای اولین بار توسط یک شرکت خصوصی از مردم به مدار. برنامه ریزی شده برای روز شنبه در مرکز فضایی کندی در فلوریدا آن خواهد بود که اوج یک سفر طولانی – برای ناسا برای SpaceX و برای یک جفت از آژانس ترین چاشنی فضانوردان که با هم در راهپیمایی های غیر معمول قدم اهسته برای رسیدن به این نقطه است.

رفتن همه در: آن را به عنوان آماده برای پرواز انسان ایلان SpaceX چهره بزرگترین چالش در تاریخ آن

هر دو نظامی سابق خلبانان که زمانی رتبه سرهنگ – هرلی در دریایی سپاه Behnken در نیروی هوایی. هر دو پذیرفته شد به ناسا فضانورد کلاس 2000 در اولین تلاش خود را. هر دو شده اند به فضای دو بار قبل از. هر دو پدران به یک پسر جوان است.

Behnken است به مگان مک آرتور یک فضانورد ناسا و اقیانوس شناس; Hurley است Karen Nyberg که به تازگی بازنشسته شده از ناسا فضانورد سپاه.

زوج شوخی که آنها اغلب با تشکر از سر فضانورد کمیته انتخاب “برای انجام یک کار بزرگ از انتخاب همسران برای ما” مک آرتور گفت.

در گذشته ناسا فضانوردان ممکن است برابر یکدیگر بازمی گردد در ظالم رقابت برای پرواز تکالیف preening برای دوربین ها و آمد و رفت نفس خود را سوخت “راست ها” به مدار و بازگشت همیشه مشتاق به جلو.

هوستون پیشنمایش: طرح خود را SpaceX, راه اندازی, سازمان دیده بان حزب با مرکز فضایی هوستون

اما Behnken و Hurley – باب و داگ که بیشتر از هر کس آنها را خواستار هستند بیشتر مانند یک زن و شوهر از خود effacing پیر بگیرید و یاد دهید, با بی قید رابطه ای شکل توسط یک تاریخ مشترک که شامل خدمت در هر یک از دیگر مراسم ازدواج و آموزش دیده در کنار هم برای این ماموریت برای مدت پنج سال.

رابطه دوستانه خود را در کابین خلبان و در آموزش است که توسط سوخت اعتماد و صمیمی حس هر یک از دیگر افرادی که می دانند آنها می گویند یک نوع برادرانه پیوند است که اجازه می دهد تا آنها را به یکدیگر و همچنین پایان هر یک از دیگر احکام. آن را می دهد آنها را در اواخر شب نشان می دهد بحث نوع شیمی در نوبت مسخره و صادقانه.

هرلی است وسواسی-اجباری دریایی با یک ترد تخت بالای یک میل شدید برای سفارش و یک “مخزن” از “بی فایده اطلاعات” Behnken گفت. “او چیزهای بی اهمیت استاد بین دو نفر از ما.”

صبح گزارش: دریافت خبرها در HoustonChronicle.com ارسال به طور مستقیم به صندوق پستی خود را

“داگ بدترین عادات؟” Behnken گفت: در ناسا تبلیغی تصویری. “او یک تنگ تر حس بهداشت نسبت به من انجام دهد.”

اوراق قرضه خود را آشکار بود در اوایل این ماه هنگامی که این جفت ارز پس از به پایان رسید و در عین حال یکی دیگر از اخبار کنفرانس نشسته بودند از طریق سوالات پرسیده شده از طریق ناسا Instagram account حرکت از مسخرگی به حمایت از یکدیگر در طول یک زن و شوهر از دقیقه

هرلی خود را برگزار تلفن پیمایش.

“چه مدت آن را به شما برای تبدیل شدن به یک فضانورد باب از او پرسید: خواندن یکی از سوالات.

“من متولد شد و در سال 1970 و من تبدیل به یک فضانورد در سال 2000 پس از آن زمان حدود 30 سال” Behnken deadpanned. این یک wisecrack از پاسخ استعداد شوخ طبعی پس از یک روز طولانی از جلسات و کنفرانس خبری و در حال حاضر این رسانه های اجتماعی رسید.

دلگرم کننده خواندن: فضانوردان پیدا کردن راه هایی برای صحبت کردن با کودکان خود در مورد شادی و خطرات ناشی از انفجار به فضا

هرلی نمی تواند کمک کند خود را از ترک خوردگی در خنده.

“از آن زمان داگ دیگر” Behnken گفت, اذیت کردن دوستان خود را هنوز هم راست مواجه شده است.

“هیچ!” هرلی گفت. پس از آن اذعان کرد: “مانند دو سال دیگر.”

“آره دو سال دو سال است.”

در نهایت جدی Behnken ترسیم حرفه ای: آزمون مدرسه خلبان در پایگاه نیروی هوایی ادواردز “من یک آموزش مهندسی” او گفت:, “و در رشته فیزیک “

“شما یک دکترا از Caltech!” هرلی قطع شود.

“من.”

این نوع از ارتباط را در خدمت آنها نیز در آینده ماموریت های مخاطره آمیز تست پرواز ناسا مقامات می گویند آنها ساخته شد. خدمه فضاپیمای اژدها پرواز فقط یک بار در یک uncrewed ماموریت در سال گذشته که مقامات ناسا و SpaceX گفت: رفت و بی وقفه.

اما پس از آن همان فضاپیما که پرواز به ایستگاه فضایی و بازگشت منفجر شد و در طول یک تست از آن اورژانس سقط جنین موتورهای. آن آتشین شکست که سوار خانه خطرات ناشی از ماموریت ناسا به عنوان به خوبی به عنوان SpaceX.

“من می خواستم مطمئن شوید که هر کس در SpaceX درک و می دانستم که باب و داگ به عنوان فضانوردان به عنوان خلبانان تست – badass – بلکه به عنوان پدران و شوهران” گفت: Gwynne Shotwell SpaceX رئیس جمهور و رئیس اجرایی. “من می خواستم به برخی از بشریت به این عمیقا ویژگی های تلاش به عنوان به خوبی.”

یکی از راه های این شرکت انجام داده است که او گفت: یک ایده است که از یک تکنسین که “می خواستم مطمئن شوید که ما تا به حال تصاویر از باب و داگ در دستور کار.”

Behnken گفت: 6 ساله پسر تئو بود در مورد او پرواز و فضانورد پدر و مادر باید کار خود را فوق العاده ای زندگی می کند به نظر می رسد به طور منظم.

“ما سعی می کنید به آن را به عنوان طبیعی-ظاهری که ممکن است” مک آرتور در مصاحبه ای گفت:. “ما فقط صحبت کردن در مورد آن را به عنوان چیزی که مامان و بابا انجام دهد. این کار ما است. ما نشان داده ایم او ویدئوها از مردم زندگی روی عرشه ایستگاه فضایی است. ما او را به دیدن راکت پرتاب از مرکز فضایی کندی.”

آن را هنوز هم روشن نیست که چگونه زمانی که فضانوردان را در ایستگاه. ناسا گفت: این ماموریت تقریبا بین یک ماه و چهار. Behnken پرواز شاتل فضایی دو بار در سال های 2008 و دوباره دو سال بعد صرف در مجموع بیش از 708 ساعت در فضا و انجام شش spacewalks. در نیروی هوایی او پرواز بیش از 25 نوع مختلف هواپیما از جمله به عنوان یک آزمون مهندس برای F-22 رپتور.

زمانی که او وارد در مرکز فضایی کندی در هفته گذشته گفت: او هیجان زده میشن نه فقط به دلیل اهمیت تاریخی بلکه به دلیل آن است که اولین پرواز این فضاپیما با خدمه است.

“به عنوان فارغ التحصیلان نظامی در آزمون آزمایشی مدارس, اگر شما به ما یک چیز است که می تواند ما را در لیست ما از شغل رویایی است که ما می خواهیم بدست به روزی از آن می شده اند به روی یک فضاپیمای جدید و انجام تست ماموریت” Behnken گفت.

حال بر روی زمین در حال تماشای در حالی که موتورهای آتش و آتش می آید انفجار خواهد بود بسیار مشکل تر است.

“یکی از سخت ترین چیز برای انجام است کسی که شما را دوست دارم پرتاب به فضا” مک آرتور گفت. “این بسیار سخت تر از واقع انجام آن خود را هنگامی که شما در موشک. شما از این آموزش. شما آماده برای ماموریت.

“هنگامی که شما در حال تماشای شما فقط یک تماشاگر. و بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای کمک به این وضعیت است.”

هرلی نیز یک جانباز از دو ماموریت شاتل از جمله آخر یکی آورده که 30 سال دوران به پایان است و مدلول یک لحظه از انتقال به ناسا. روز بعد از شاتل فرود صدها نفر شغل خود را از دست ناسا بود به طور ناگهانی قادر به پرواز فضانوردان در هر نقطه.

“من به یاد داشته باشید زمانی که ما فرود آمد درست قبل از سپیده دم, اما ما هنوز در این خودرو به عنوان خورشید بالا آمد” هرلی به یاد می آورد. “مردم راه رفتن بودند تا به وسیله آن خود را از روز گذشته در بسیاری از موارد کار می کنند. شما احساس مثل شما بود به افتخار این افراد است.”

خواسته در ناسا تصویری تبلیغی آنچه که آنها به دنبال به جلو به بسیاری از Behnken گفت که او انتظار می رود به اوج ماموریت خود را به پایان با یک بیت از دریازدگی رقص هنگامی که آن را بیش از و آنها چلپ چلوپ پایین به اقیانوس.

“من انتظار کمی از استفراغ شاید به اتفاق می افتد در پایان” Behnken گفت: “تا زمانی که ما را وادار به انجام است که در آب با هم – آن نوع از چیزی که می گویند – اما من به دنبال این نوع از جشن رویداد است.”

هرلی گفت که او به دنبال به جلو به تنها بودن وجود دارد در فضاپیما نشستن در کنار Behnken.

“ما شده است و دوستان نزدیک از ما آغاز شده به عنوان فضانوردان تقریبا 20 سال پیش” او گفت: “پس از اینکه به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدن به پرواز خود را با بهترین دوستان است نوع یک – من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مردم که مایل به آنها می تواند انجام دهد و ما به اندازه کافی خوش شانس به آن را انجام دهد.

“ما صرف یک تن از زمان با هم. ما می تواند رفته اند دو جهت با آن است. ما می تواند بدست به نقطه که در آن ما نمی خواهد در اطراف هر یک از دیگر و یا به ما نزدیک تر است. بنابراین من فکر می کنم فقط تجربه برای من چیزی است که ما دنبال آن هستید.

“و سپس yes را جشن استفراغ در پایان این ماموریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>