دیدار Moochie های یتیم سگ که فقط از دست صاحب خود و دیگران در هوستون جامعه انسانی

پس از او صاحب قبلی گذشت 4 سال سگ مخلوط Moochie خودش را در میان تن دیگر از سگ به دنبال خانه در هوستون جامعه انسانی.

تنهایی و ترس شیرین pup به ندرت اجازه می دهد که از قرمز و سبز و سفید اسباب بازی قبلی خود صاحب داد به او پناه مقامات می گویند. Moochie است heartworm مثبت اما درمان او حمایت و نمی خواهد هزینه پذیرندگان بالقوه هر گونه پول. او فقط یکی از بسیاری از حیوانات درمانده است که نیاز به پیدا کردن خانواده خود را قبل از زمان است.

یک پایان خوش: امدادگران فکر می کنم هوستون pitbull لولا استفاده شد برای سگ جنگی. در حال حاضر او را خوشحال قایق سگ.

پنج سال سگ مخلوط اما یکی دیگر از مورد خاص در حال حاضر در پناهگاه. اما به پناهگاه بی مو و با مسائل مربوط به پوست پس از نجات از یک حیوان ظلم و ستم وضعیت مقامات می گویند. برادر ستاره دنباله دار در آورده بود با او اما در حال حاضر پیدا کرده است یک خانه جدید. اما در حال حاضر آماده است تا به بیش از شروع با یک خانواده جدید ، پناهگاه مقامات می گویند او تقریبا به پایان رسید با او heartworm درمان و اتمام درمان دوباره رشد مو است. آرام اما دوست دارد بچه ها و سگ های دیگر است و لانه آموزش دیده است.

همچنین به دنبال یک خانه است Solita یک 7 ساله قهوه ای نمام داخلی گربههای گربه. Solita تصویب شد از این پناهگاه در سال 2012 بود اما به تازگی به دلیل “او نمی تواند همراه با دیگر حیوانات خانگی” پناهگاه مقامات گفت. با وجود نیاز او را به صورت انفرادی و توجه پناهگاه مقامات می گویند Solita یک باگ عشق و دوست دارد برگزار می شود و خار.

بازدید بالا: دریافت هوستون کرونیکل داستان های ارسال به طور مستقیم به صندوق پستی خود را

بسیار ویژه خانواده مورد نیاز است را در خاکستر a 3-year-old, سیاه, داخلی, جیغ گربه که در حال حاضر در حال بهبودی از عمل جراحی چشم. دامپزشکان در پناهگاه انجام entropion عمل جراحی بر روی چشم خود را به حذف یک بیت از پوست اضافی است که می تواند باعث عوارض بعد از آن در زندگی است. خاکستر است که به دنبال یک شیرین وفق برای کمک به او زخم التیام یابد و رشد موهای خود را به عقب. پناهگاه مقامات می گویند دزدان دریایی خود را-مانند ویژگی های صورت را خاکستر ، او را دوست دارد برگزار می شود و خار و همراه می شود با گربه های دیگر.

هوستون جامعه انسانی است بسته بندی شده با سگ ها و گربه ها از همه سنین و اندازه است که آماده هستند برای پیدا کردن خود را برای همیشه لطفا برای خانه. کسانی که قادر به گرفتن بر روی یک حیوان خانگی تمام وقت می تواند به پرورش یکی به جای. برای مقامات در پناه پرورش و یا داوطلب کمک می کند تا کاهش اغلب بیش از حد شلوغ پناهگاه. به داوطلب برای پناهگاه اینجا را کلیک کنید.

پناهگاه واقع شده است در 14700 Almeda جاده در هوستون. تصویب ساعت از دوشنبه تا جمعه, 11:00 صبح تا 6 بعد از ظهر و شنبه و یکشنبه ساعت 11 صبح تا 5:30 p. m. به اتخاذ یک حیوان اینجا را کلیک کنید.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>