حدود پنج ماه پیش لولا pitbull زندگی در 15 پوند فلز زنجیره ای متصل به یک درخت در یک منطقه پوشیده شده از درخت از Grimes شهرستان همراه با 14 سگ های دیگر اعتقاد بر این بود بخشی از اتهام سگ جنگی حلقه.

سگ نجات داده شدند پس از یک همسایه ارسال شده ویروسی در سپتامبر. این ادعا که بیش از 80 حيوانات در اموال و گفته می شود استفاده می شود به مبارزه کرونیکل گزارش شده است. امدادگران تنها 15 سگ و هیچ گورهای اما وحشتناک, سایت بود به اندازه کافی برای شروع یک حیوان ظلم و ستم بررسی است.

عمده نجات: 15 سگ در بر داشت خالی محدود در منطقه پوشیده شده از درخت از Grimes شهرستان

لولا و Grimes شهرستان رفقای تحمل روز از heavy rain با حداقل دسترسی به مواد غذایی و آب به عنوان آنها در بر داشت یک روز پس از طوفان گرمسیری Imelda کاهش یافته است بیش از 50 اینچ باران در سراسر جنوب شرق تگزاس. همه حیوانات به شدت لاغر و نحیف و آلوده با کک و عفونت های پوستی; امدادگران برآورد آنها رها شده بود هفته قبل.

“در شب این سگ نشسته بودند وجود دارد محدود به درختان در تاریکی” هوستون جامعه انسانی مدیر بازاریابی آنجلینا Saucedo قبلا گفته Chron.com. “ما هرگز چیزی مانند دیده می شود که قبل از. من راه می رفت و از آنجا تقریبا در شوک تقریبا در کفر است که کسی می تواند ترک 15 سگ در چنین شرایط است.”

در هوستون CHRONICLE.COM: صرفه جویی در پناهگاه حیوانات خانگی است تا به همه ما [سرمقاله]

پس از دوره نقاهت در هوستون جامعه انسانی لولا — پس از آن به نام شاهزاده خانم — منتقل شد به Three Little Pitties نجات. نجات سازمان تصویب و حمل و نقل سگ به هیچ کشتن پناهگاه و نجات همکاران در شمال غربی اقیانوس آرام, با توجه به وب سایت خود را. با تشکر نجات لولا ساخته شده راه خود را به سیاتل جامعه انسانی در واشنگتن در شروع سال 2020 است.

سریع به جلو به امروز و لولا است که زندگی یک زندگی بسیار بهتر با مالک جدید, سفت تعقیب است. تعقیب به تصویب رسید لولا از SHH Jan. 9 و دو بوده است تا کنون جدایی ناپذیر از, او گفت:.

“من تا به حال از چندین [پناهگاه] برای چند هفته به دنبال یک سگ به در و فقط چیزی در مورد این یکی گفت: ‘مرا'” تعقیب 60 گفت. “من صرف یک ساعت با او در قلم و تصمیم او بود.”

تعقیب صرف نیمی از وقت خود را در زندگی بر روی آب کار برای تعمیر قایق شرکت. او گفت: لولا هرگز برگ خود را سمت او می رود و با او به کار هر روز و دوست دارد به در کابین خلبان.

“او تبدیل به یک واقعا خوب قایق سگ,” او گفت:. “او یک سگ بسیار باهوش و او فقط تا چیزهای جدید هر روز. این شگفت انگیز است چقدر به او آموخته است در چنین زمان کمی است.”

قبل از او به تصویب رسید Lola چیس گفت که او تا به حال هیچ ایده او از یک ماموریت نجات در شمال هوستون. او گفت: لولا رفتار باعث می شود آن را سخت به این باور است که شیرین pup شد تا کنون بدرفتاری و او سپاسگزار است به او اجاره نامه های جدید در زندگی است.

“من شوکه شده بود که او تا به حال شده است از طریق بسیار” چیس گفت. “من به همان اندازه که شوکه او شده است را به خوبی تنظیم کرد. … او فقط یک واقعا عاشق سگ و می خواهد به اطراف مردم در همه زمان ها به دلیل آشکارا او بود محروم از هر انسان واقعی تماس بگیرید.”

چیس گفت که امیدوار است مردم دیگر باز کردن قلب خود را و خانه های برای سگ مانند لولا که ممکن است تا به حال با یک گذشته اما هنوز هم سزاوار به زندگی در یک خانه با محبت.

“آنها [pitbulls] در حال اشتباه و برچسب های تقلبی سگ … آنها بدون مشکل بیش از یک لابرادور اگر آنها مطرح شده حق” چیس گفت. “وجود دارد برخی از واقعا خوب سگ وجود دارد که unadoptable چرا که مردم می ترسند و آنها نباید بود. هر سگ سزاوار یک شانس است.”

از طریق کلیک روی عکس بالا به دیدن لولا قبل و بعد از زندگی جدید خود را با تعقیب…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | rebecca.hennes@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im