دیدار Ange Hillz: هوستون سرعت هنرمند که نقاشی جرج فلوید در تشییع جنازه او

به روز شده

هوستون-بر اساس سرعت هنرمند Ange Hillz خیره آثار هنری شامل اخیر تصویری از جورج فلوید شده در سه دقیقه در تشییع جنازه او.

به عنوان هوستون خواننده انجیل درای تیت سنگ در حال حرکت تفسیر “یک تغییر است Gonna Come” در روز سه شنبه مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید Hillz در زمینه ایجاد یک تصویر از فلوید در رنگ سفید در یک پس زمینه سیاه و سفید.

هنری تفاسیر جورج FLOYD: هنری تفاسیر بزرگداشت جورج فلوید بر روی صفحه نمایش از طریق #ArtForJustice

رواندا-متولد هنرمند مشهور جهان برای ایجاد خیره کننده پرتره ها در یک دقیقه. Hillz گفت: او انجام شده است سرعت نقاشی برای حدود 10 سال را در سبک های مختلف نقاشی است که می تواند دیده می شود در زمان مجموعه زندگی در رنگ.

در رابطه اخیر خود با سرعت پرتره فلوید Hillz بیان شده که چگونه او در آن لحظه احساس. “من احساس می کردم که می توانست من در آن تابوت شده اند می تواند هر کسی که من می دانم. آن را واقعا احساسی ایجاد این قطعه است.”

“این قطعه یکی از مورد علاقه های شما را انجام داده اند” گفت: Hillz. “هنگامی که شما ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در جهان و چه شد که روز و تاریخچه آن, شما می دانید منظورم چیست ؟ من احساس می کردم بخشی از تاریخ است.”

“من الهام می آید از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.”

نمونه کارها خود را شامل پرتره از هوستون مشاهیر مانند J. J. وات, جیمز هاردن هوستون آستروس و شهردار سیلوستر ترنر حتی رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش است.

“من سعی می کنم به استفاده از تکنیک های مختلف در نقاشی های من” گفت: Hillz. “من سعی می کنم به استفاده از اشیاء مختلف برای ایجاد نقاشی های جالب تر است.”

Hillz’ آخرین قطعه ای است که یک پرتره از جید Pinkett Smith, که برجسته خواهد شد در جدول قرمز صحبت کنید.

او همچنین رنگ حیوانات و مناظر است و قصد دارد به ویژگی های انتزاعی تر قطعات. “2021 من می خواهم به نمایش گذاشتن قطعات دیگر جهان دیده نشده.”

اگر چه Hillz است نه در اصل از هوستون, او گفت که او با افتخار خود را یک Houstonian برای 10 سال در حال حاضر.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>