‘پزشکی قهرمانان مورد نیاز: Houstonians می توانید دریافت تا $2,000 به کمک COVID-19 آزمایش واکسن

به دنبال راهی برای بازگشت با خیال راحت در طول همه گیر? برخی از اهالی تگزاس که تصمیم به “pay it forward” از طریق مشارکت در مدرن COVID-19 آزمایش واکسن. این مدرن COVID-19 واکسن در حال حاضر ورود به فاز 3 تست و هوستون درمانگاه به دنبال داوطلبانی هستند.

“این فوق العاده هیجان انگیز” استخدام سرب برای DM بالینی دکتر سارا حسن گفت. “داوطلبانی که در حال بدست گرفتن وقت با ارزش خود را به کمک به ما هستند پزشکی قهرمانان. بدون این پزشکی قهرمانان ما نمی خواهد که این واکسن که ما در حال حاضر.”

شهرستان هشدار: Texas شهرستان هشدار COVID-19 مثبت ساکنان باید در خانه بمانند و یا در صورت پیگرد قانونی

هوستون یکی از 87 مکان در سراسر کشور که در آن مدرن واکسن مورد آزمایش قرار خواهد شد. حدود سی هزار نفر را دریافت خواهد کرد تست در فاز 3. تگزاس و مرکز توسعه مواد مخدر است که به دنبال از 1000 داوطلب برای شرکت در آزمایش واکسن.

“ما به دنبال ثبت نام 1000 نفر در کل اما این بدان معناست که ما ممکن است مجبور به صحبت به 3000 یا 5000 نفر,” حسن گفت. “این یک پروژه بزرگ.”

حسن تاکید کرد که این آزمایش واکسن یک روش امن.

“این یک واکسن زنده بنابراین شما می توانید coronavirus از این” حسن گفت.

کسانی که واجد شرایط هستند کسانی که فعال سرطان یا اختلالات خود ایمنی. برای کسانی که علاقه مند هستند در واکسن آزمایشی شما می توانید اعمال می شود atwww.houstonfightscovid.com. شما باید 18 ساله یا مسن تر به واجد شرایط برای درخواست این آزمایش واکسن.

خسته پزشکان: هوستون ICU doc می گوید مراقبان خسته توصیف طولانی مدت اثرات COVID-19

“این شرکت کنندگان می توانند برای دریافت تا $2,000 چون ما می دانیم که چگونه ارزش خود را در زمان است” حسن اضافه شده است. “ما همچنین ارائه هزینه های حمل و نقل. ما آنها را نشان می دهد چگونه سپاسگزار ما برای این پزشکی قهرمانان.”

“ما امیدواریم که تا پایان سال جاری یا ابتدای سال 2021 ما حداقل باید یک پاسخ به اینکه آیا واکسن و یا واکسن – جمع – بی خطر و موثر است” موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci گفت NBC News.

این مدرن واکسن آزمایشی را برانگیخته و بسیاری از علاقه در رسانه های اجتماعی. برخی امیدوار هستند و دیگران با احتیاط از این واکسن آزمایشی. یکی از نگرانی های رو به رشد در حال حاضر این است که واکسن ممکن است دائم فراهم ایمنی به رمان coronavirus. یک مطالعه اخیر توسط کالج کینگ لندن نشان داد که سطح آنتی بادی اوج سه هفته پس از شروع علائم و پس از آن به طور قابل توجهی کاهش است.

حسن گفت که واکسن آزمایشی پروژه ها شده است یکی از با ارزش ترین تجربه برای او به عنوان یک دکتر.

“من واقعا خوش شانس هستم چرا که من یک بخش از این” حسن گفت. “چیزی شبیه به این بر همه. این یک کمک مستقیم برای من و خانواده و دوستان من است. اگر من قادر به کمک به یک کمی که نقطه واقعی زندگی است. راه Houstonians گرد هم می آیند شگفت انگیز است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>