گوشت کمبود انتظار می رود به عنوان coronavirus مختل تولید با وجود فرمان اجرایی

آمریکا کشتارگاه خام حدود یک میلیون کمتر از گاو و خوک و گوسفند در هفته گذشته از آنها در همان زمان یک سال پیش مارک های جدید پایین است که کارشناسان می گویند به احتمال زیاد افزایش خواهد “نقطه” کمبود گوشت در برخی از فروشگاه های مواد غذایی.

“من نمی خواهد می گویند که سیستم غذایی در حال شکستن است اما حداقل گوشت بخش واقعی جدی است, وضعیت بحرانی در این لحظه گفت: Jayson Lusk رئیس گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه پوردو. “این احتمال وجود دارد که در دسترس بودن محدود افزایش یافته است و این بستگی دارد به مقدار زیادی در جایی که شما زندگی می کنند.”

در همین حال کارشناسان حقوقی رئیس جمهور گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش سهشنبه اعلام گوشت بسته بندی گیاهان “بحرانی” به باز نگه خواهد انجام کمی خود را برای جلوگیری از, اسلاید در, تولید گوشت در آورده با گسترش coronavirus میان meatpackers.

“آن را ندارد وادار گوشت یا مرغ به تولید کنندگان باقی می ماند در تولید گفت:” دبورا Pearlstein یک استاد حقوق در دانشگاه یشیوا و آن را نمی دهد کارفرمایان ایمنی از پرونده های حقوقی.

شیوع رمان coronavirus را توقیف تعداد نگران کننده ای از امریکا بسته بندی گوشت و امکانات در هفته های اخیر با حداقل 4,400 کارگران سقوط بیمار در سراسر 80 گیاهان باعث 28 به دید حداقل برای یک روز, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

این اعداد افزایش یافته است به عنوان گوشت قرمز تولید کاهش یافته است. هفته گذشته تولید گوشت پایین بود حدود 25 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده. روز چهارشنبه تولید کامل 42 درصد کاهش نسبت به همین روز در سال گذشته است.

یک کاهش در تعداد خوک بودن ذبح رانندگی رها کردن. این تعداد کاهش یافت و به 283,000 شنبه از بیش از 500,000 اخیرا در اواسط ماه مارس.

حتی پس از Lusk و دیگران می گویند بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم قادر خواهد بود به خرید گوشت. استیو مایر یک اقتصاددان برای کرنس & همکاران در آیووا گفت: وحشت خرید تنها به تشدید کمبود.

“ما در حال رفتن به اجرا گوشت” مایر گفت. “خرید آنچه شما نیاز دارید و ترک برخی برای کسی دیگری و من فکر می کنم همه ما می خواهیم از این طریق دریافت کنید OK.”

عرضه خواهد شد بستگی دارد در قراردادهای موجود بین فردی فروشنده و تامین کنندگان خود را. اگر یک فروشگاه دارای یک رابطه با یک تامین کننده است که گیاه پایین است و گوشت و ممکن است خارج از بورس وجود دارد. اما متفاوت بقال پایین جاده می تواند قرارداد با تامین کننده رو بدون خاموش شدن ناگهانی.

“این نوع از شانس قرعه کشی که یکی از شما ممکن است خرید در” مایر گفت. او توصیه می کند که مشتریان خود را بپرسید بقال که دیگر حمل و نقل است که انتظار می رود و یا سعی کنید یکی دیگر از فروشگاه.

داده ها نشان می دهد مرغ در دسترس بودن برگزاری مداوم. خرده فروشان 13.5% از سهام مرغ از شنبه بهتر از 14.4% یک هفته زودتر و از 25.4 درصد در مارس 19 در اوج امریکا وحشت خرید با توجه به millward brown بین المللی است.

رهبران صنعت در حال ارسال پیام های مخلوط مورد انتظار بعدی.

John H. تایسون رئیس تایسون مواد غذایی هشدار داد از “گوشت کمبود” گفت: در یک پست وبلاگ و صفحه کامل آگهی روزنامه به چاپ یکشنبه است که به عرضه مواد غذایی و زنجیره ای است که “شکستن” و “آسیب پذیر است.”

اما مدیر عامل شرکت کارگیل دیو MacLennan گفت: در بلومبرگ تلویزیون “رهبری زنده با دیوید روبنشتاین” که “توانایی ما برای تولید مواد غذایی است که هنوز هم وجود دارد” با وجود چالش های زنجیره تامین.

“من فکر می کنم آن را تحت فشار, اما من فکر نمی کنم آن را شکسته است.”

مایک دافی مدیر عامل شرکت C&S عمده فروشی فروشنده یکی از این کشور بزرگترین توزیع کنندگان مواد غذایی به خرده فروشان گفت: عرضه گوشت به خصوص گوشت خوک و گوشت گاو “است که بسیار به چالش در حال حاضر.”

خریداران را پیدا خواهد کرد بیشتر در قفسه های خرده فروشی خارج از بورس “تا زمانی که ظرفیت پردازش آورده است پشت آنلاین” دافی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در ایمیل فرستاده اند ،

برای کشاورزان خارج از ضربت سخت زدن زنجیره تامین در حال تبدیل به یک فاجعه است. آنها را مجبور به در نظر گرفتن euthanizing حیوانات از جمله خوک و مرغ است که آنها نمی تواند به فروش برسد.

در هفته گذشته به تنهایی USDA آمار و ارقام نشان می دهد 935,000 کمتر از گاو و خوک و گوسفند فرستاده شد به گوشت گیاهان پردازش بیش از مدت زمان مشابه در سال پیش.

به عنوان یک نتیجه کشاورزان بنا به گزارش “اقدام به آهسته رشد خوک و گاو با از بین بردن مواد خاصی در غذا” آرون Sundaram یک صنعت گوشت تحلیلگر CFRA تحقیقات نوشت.

اکثر جوجه ها تنها زندگی می کنند برای 38 تا 42 روز گفت: Matt Wadiak بنیانگذار آبی صحن و مدیر عامل شرکت مرتع مطرح مرغ آشپز شرکت سرمایه گذاری. اگر آن جوجه ها هیچ جایی برای رفتن آنها را معدوم شود.

“مشکل این است که ما نمی باید متنوع و انعطاف پذیر مواد غذایی سیستم” Wadiak گفت. “ما باید یک سیستم غذایی که ذاتا ناقص پر از ترک بسیار شکننده و بیش از حد تثبیت.”

این است که تهمت را یک ناجی یا کاغذ ببر ؟

صنعت گوشت به نظر می رسد برای دریافت یک افزایش سه شنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی استناد به دفاع تولید عمل می کنند و اعلام پردازش گوشت امکانات “زیرساخت های حیاتی.”

اما کارشناسان حقوقی می گویند که مشخص نیست دقیقا چه منظور خواهد شد سرپا نگه داشتن گوشت های بسته بندی صنعت.

این فرمان اجرایی به وزارت کشاورزی در زیر بخش کشاورزی در اتاق پسرم Perdue قدرت تحت دفاع تولید عمل Pearlstein در دانشگاه یشیوا را Cardozo قانون مدرسه گفت. اما این اقتدار است که عمدتا محدود به اجازه می دهد دولت به اولویت بندی در قرارداد او گفت: نه خواستار امکانات جدید و یا وادار کردن کارخانه برای باز باقی می ماند.

همه چشم خواهد شد در چه پردو می کند بعد Pearlstein گفت.

در بیانیه روز شنبه یک سخنگوی وزارت کشاورزی ایالات متحده نیست جزئیات به چه منظور استفاده می شود برای حفظ گیاهان, باز, اما گفت: این سازمان نیاز خواهد داشت که بسته بندی گوشت شرکت های ارائه برنامه های نوشته شده برای چه آنها را محافظت کارگران از COVID-19 عفونت.

Smithfield, یکی از بزرگترین شرکت پردازش گوشت در ایالات متحده با صدور بیانیه ای گفت که معتقد است منظور اجرایی کمک خواهد کرد که آن را امن تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران است.

“همه مهمتر این شرکت معتقد است که منظور اجرایی ارائه خواهد شد اولویت کمک در تامین امنیت تامین مداوم بحرانی PPE و همچنین به عنوان کمک های این شرکت در تامین گسترده تر COVID-19 تست برای کارکنان خود کردند.”

Pearlstein گفت که قابل قبول است.

“سوال کلیدی در حال حاضر این است که چگونه کار, برنامه ای برای استفاده از این قدرت” Pearlstein گفت. “آیا او واقعا در اولویت قرار گرفتن PPE به گوشت هکرها بیش از, می گویند, مراقبت های بهداشتی کارگران؟”

کارگران در معرض خطر

حداقل یک گیاه است که انتظار می رود این هفته است که در حال حاضر باقی مانده باز است.

روز دوشنبه مقامات بهداشت محلی و کارگران گفت: لینکلن مجله ستاره که Smithfield بوته در کرت, نبراسکا را تعطیل احتمالا در اوایل روز شنبه. اما در روز سه شنبه, روز تهمت امضا اجرایی خود را سفارش کارگران با دریافت یک ایمیل گفت: آن باز خواهد ماند و منجر حدود 50 کارگران به راه رفتن کردن کار با توجه به مجله ستاره.

در مورد وضعیت در نبراسکا, Smithfield با اشاره به بیانیه آن منتشر شده بر روی وب سایت خود را. این بیانیه می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن منظور “کمک می کند تا اطمینان مردم آمریکا نمی خواهد تجربه پروتئین کمبود.”

یکی دیگر از عمده کمپانی Tyson Foods, با انتشار بیانیه ای گفت: آن را در حال حاضر گرفته شده مراحل را مانند اضافه کردن ایستگاه های کاری تقسیم و غربالگری کارگر دماهای که “ایمنی از اعضای تیم ما باقی خواهد ماند و اولویت ما به عنوان ما با وزارت کشاورزی ایالات متحده در مراحل بعدی.”

این بیانیه به آدرس نیست که آیا تایسون را باز و بسته گیاهان.

در هفته های اخیر تعداد فزاینده ای از کارگران در صنعت بسته بندی گوشت می آمد مطرح کرده اند هشدار در مورد شرایط در داخل گیاهان. ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات نشان داده است که در حالی که برخی از شرکت ها باید اقدامات لازم از قبیل نصب پلاستیک موانع و گسترش کارگران در خطوط تولید بسیاری از کارگران هنوز هم احساس می کنم نا امن. در همین حال شده است وجود دارد کمی نظارت از فدرال ایمنی در کار تنظیم کننده.

ایالات متحده آمریکا امروز بررسی: کروناویروس در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بدتر از فکر اول

چندین گروه از جمله ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران در حال حاضر نگرانی که نسبت ناروا حکم اجرایی خواهد شد و بیشتر اعضای نیروی به محیط کار خطرناک.

“کاخ سفید باید بلافاصله به دستور قوی اجرا استانداردهای ایمنی در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان” یک UFCW سخنگوی نوشت: در یک ایمیل. “این استاندارد باید شامل دسترسی به آزمایش روزانه برای همه کارگران و تجهیزات حفاظت شخصی از طریق ملی ذخایر اگر لازم و پرداخت مرخصی استعلاجی به طوری که هیچ کس می آید به کار شوند.”

اما کارشناسان حقوقی به ذکر است که تهمت را به منظور به طور خاص هدایت Perdue به عمل در راه “سازگار” با اخیر امن-محل کار دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری و ایمنی و بهداشت شغلی و مدیریت.

پس کسانی که دستورالعمل پردو می تواند سر چالش های قانونی به منظور گفت: Claire فینکلشتاین یک استاد حقوق در دانشگاه پنسیلوانیا است.

Wadiak آبی صحن موسس و مدیر عامل شرکت آشپز سرمایه گذاری گفت: کارگران در بسیاری از گیاهان گوشت پردازش تحمل شرایط سخت و underpaid منجر به سالانه کارمند و گردش مالی بیش از 100 درصد در برخی از کارخانه ها.

او سوال که آیا گوشت پردازنده می تواند باز باقی می ماند اگر هیچ کس را نشان می دهد.

“چگونه آنها می رویم به انجام این کار ؟” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در یک مصاحبه. “اگر مردم بیمار هستند آنها نمی خواهد آمد به کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>