صنعت گوشت در تلاش است تا به حالت عادی بازگشت اما کارگران هنوز بیمار شدن

Tyson Foods, بزرگترین گوشت پردازنده در ایالات متحده تبدیل کرده است امکانات خود را در سراسر کشور از سپاه از کارگران آن شروع به گرفتن بیمار از رمان coronavirus. این مجموعه بر روی سایت پزشکی کلینیک غربالگری کارکنان به صورت تب در شروع شیفت نیاز به استفاده از پوشش های پلاستیکی نصب شده تقسیم بین ایستگاه گرفته و یک میزبان از دیگر مراحل به سرعت گسترش یافته است.

با وجود اين تلاش ها تعداد تایسون کارکنان با covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus منفجر شده از زیر 1600 در یک ماه پیش به بیش از 7000 امروز با توجه به تحلیل واشنگتن پست از گزارش های خبری و سوابق عمومی است.

بازگشت به نوار: هوستون میله بازگشایی جمعه. در اینجا آنچه در آن بود

آنچه اتفاق افتاده در تایسون و صنعت گوشت به طور کلی نشان می دهد چقدر دشوار شدن این کشور به حالت عادی بازگشته است و حتی در زمینه ضروری مانند پردازش مواد غذایی. گوشت شرکت صرف صدها میلیون دلار در دنده محافظ, پرداخت, ترک, سیستم های تهویه و بیشتر – از آنجا که آنها مجبور به تعطیل ده ها تن از گیاهانی که در میان بالا covid-19 نقاط داغ در خارج از شهرها است.

اما این صنعت هنوز تجربه یک افزایش در موارد و برخی از شرکت ها می گویند که آنها در حال محدود در چه مقدار از آنها می توانید نگه داشتن کارگران جدا از یکدیگر است. بخش کوچکی از این صنعت نیروی کار رفته است, بازگشت به کار برخی از کارگران دور نگه داشته شده و بر روی هدف و ملت گوشت عرضه عمیقا تیره و تار به عنوان کباب فصل می شود در جریان است.

یک گزارش از CoBank که دارای تخصص در خدمت روستایی امریکا هشدار می دهد که گوشت لوازم در فروشگاه های مواد غذایی می تواند کوچک به اندازه 35% قیمت می تواند سنبله 20 درصد و این تاثیر می تواند تبدیل به حتی بیشتر حاد بعد از این سال” به عنوان اثر ایالات متحده کشاورزی عرضه زنجیره ای احساس می شود.

فروشگاه های مواد غذایی توانسته اند به بخشی از دیدار با تقاضای مصرف کننده با تشکر از گوشت در حال حاضر در زنجیره تامین در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر را شکست اما این گزارش گفت: کسانی که عرضه شد به سرعت در حال استفاده است.

چشم انداز دراز مدت کمبود است منجر به تشدید بحث در مورد اینکه آیا صنعت باید بازگشایی سریعتر یا ایمنی باید اولویت بندی, حتی در هزینه های مواد غذایی کشور عرضه است.

با یک مارس 28 اجرایی به منظور تشویق گیاهان گوشت به بازگشایی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: عرضه مواد غذایی باید وزن به همان اندازه با ایمنی. در طی ماه گذشته بیش از نیمی از 30 گیاهان پردازش گوشت که تا به حال توقیف به دلیل covid-19 دوباره باز شده اند.

“هدف ما این است که دو برابر اهداف” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در جلسه با, آیووا, رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز یک جمهوری خواه است. “شماره یک ایمنی و سلامت نیروی کار در ما برای پردازش گوشت, گیاهان, و, دو, وجود قدرت در تامین مواد غذایی ما و مردم به کار می کنند.”

اما دیگران می گویند ایمنی باید پارامونت نگرانی و صنعت هنوز راه طولانی برای رفتن قبل از امکانات امن دوباره.

“کاملا, مثبت, هیچ کارگر زندگی ارزش گرفتن ارزان تر همبرگر. هیچ کارگر زندگی با ارزش است که” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری گفت: اخبار یاهو هفته گذشته است.

مقامات با گوشت پردازنده می گویند آنها انجام آنچه آنها می توانند برای محافظت از کارگران در حالی که تلاش برای مطمئن شوید که مواد غذایی کشور تامین می ماند صدا.

“ایمنی از اعضای تیم ما میباشد و ما تنها بازگشایی امکانات ما هنگامی که ما معتقدم که ما با خیال راحت می توانید انجام دهید” گفت: Gary مایکلسون تایسون مدیر روابط رسانه ای.

آنچه روشن است این است که این صنعت تلاش ها تا کنون هر چند آنها ممکن است کاهش این ویروس را گسترش نمی آیند نزدیک به متوقف کردن آن است. در طی ماه گذشته تعداد زیادی از عفونت ها به سه کشور بزرگترین گوشت پردازنده – Tyson Foods, Smithfield, مواد غذایی و JBS – رفته از بیش از 3000 به بیش از 11,000 با توجه به تجزیه و تحلیل توسط پست.

در طول کل صنعت کارگر مرگ و میر را سه برابر افزایش از 17 به حداقل 63 با توجه به میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی است که ردیابی شیوع بیماری از طریق اخبار محلی گزارش.

چهار نفر از گیاهانی که در بازگشایی شاهد شیوع بیماری با بیش از 700 موارد مثبت با توجه به میانه مرکز: Tyson Foods عملیات در Logansport, ایندیانا; Perry, آیووا; واترلو آیووا; و Smithfield غذاهای گیاهی در Sioux Falls, South Dakota.

در آیووا و نبراسکا و داکوتای جنوبی coronavirus موارد مرتبط با گوشت کارگران نشان دهنده 18%, 20% و 29% از کشورهای’ تعداد موارد به ترتیب با توجه به گروه کاری محیط زیست, غیر انتفاعی, سازمان حمایت.

تعطیلات آخر هفته: Astros ستاره صرف روز یادبود خوردن mudbugs از هوستون های مورد علاقه

بسیاری از گیاهان است که بازگشایی عامل در کاهش ظرفیت – یا با توجه به گسترده غیبت و یا به منظور کاهش تعداد کارگران در شیفت اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. تعطیلی تحت تاثیر 45,000 کارگران با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران بزرگترین سازمان به نمایندگی از بسته بندی گوشت می آمد کارگران است.

JBS, دومین گوشت پردازنده در ایالات متحده گفته است که پرداخت به کارگران است که می تواند به ویژه آسیب پذیر به covid-19 به ماندن در خانه — در حدود 10 درصد از نیروی کار خود را.

این سوال بیش از بازگشایی حتی در میان امن تر شرایط می تواند باعث انتخاب های دشوار است برای جوامع است.

گیاهان گوشت معمولا در جوامع روستایی که در آن آنها در میان منطقه بزرگترین کارفرمایان. Covid-19 عفونت نرخ در جوامع در عرض 15 مایل شعاع گیاهان گوشت هستند دو برابر میانگین ملی با توجه به گروه کاری محیط زیست.

اخیر بسته اند آبشاری از طریق اقتصاد محلی به عنوان کشاورزان که عرضه گیاهان چپ با جا به حیوانات خود را. ملی تولید گوشت خوک شورای تخمین می زند که زمان کارخانه ظرفیت در حال ایجاد کارهای عقب افتاده از 170,000 خوک در روز است.

“این خوک در نهایت ماندن در مزارع بیش از حد طولانی و رشد بیش از حد بزرگ پذیرفته می شود با برداشت امکانات. آن است که تخمین زده است که تا به 10,069,000 بازار خوک نیاز به معدوم شود” گوشت خوک تهیه کننده گروه گفت: اخیرا در یک برگه.

– – –

اگر چه شرکت ها سعی کرده اند برای بازگشت به حالت عادی عملیات اتحادیه و مقامات محلی سوال که آیا آنها آماده هستند.

تایسون بزرگترین خوک گیاه در Waterloo, بازگشایی مارس 7 با جدید احتیاطی و اجتماعی فاصله سیاست. “اولویت ما این است که سلامت و ایمنی ما اعضای تیم عزیزان خود و جوامع ما” تام هارت, گیاه, مدیر گفت: در انتشار اخبار.

تایسون تا به حال فقط به پایان رسید در حال اجرا یک ملی مبارزات انتخاباتی آگهی هشدار “عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است.”

اما واترلو گیاه بازگشایی شد همان روز که مقامات بهداشتی در Black Hawk County – که در آن واقع شده – گزارش بیش از 1000 کارمند از 2,700 وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus

“تایسون نمی رفتن بالا و فراتر از آن” گفت: Iowa state تشکر. Ras اسمیت یک دموکرات که نشان دهنده واترلو. “آنها آنچه را که آنها در حال حاضر باید انجام شود.” او به نام تایسون را از دست داده و وقوع “وحشتناک است.”

اسمیت و همکار آیوا در کنگره تیمی قهوه ای-قدرت یک دموکرات می گویند که آنها گمان تهمت اجرایی به منظور تشویق تایسون به بازگشایی سریع تر یک نقطه شرکت اختلافات. گیاه توقیف مارس 22 پس از دو هفته مقاومت در برابر تماس از مقامات محلی. قانونگذاران گفتند که ملاقات با این گیاه, مدیر منابع انسانی در مارس 1 و گفتند که این تسهیلات شد هفته دور از بازگشایی.

چهار روز بعد گفتند به آنها گفته شد تولید خواهد رزومه مارس 7. آنها وجود دارد گفت: هیچ توضیحی برای جدول زمانی جدید.

“این واقعا احساس نمی کند ما محلی تایسون بود در این تالار از عجله برای بازگشایی” براون-قدرت گفت. “این شد یک عجله برای آنها به دلیل فشار آنها از بالا.”

مایکلسون تایسون را گفت در یک ایمیل به پست اجرایی که به منظور کمک کرده بود تایسون با ارائه “روشن استانداردهای یکنواخت برای نحوه پردازش امکانات باید حفاظت از کارگران و با دادن این شرکت دسترسی بهتر به دنده محافظ. اما او گفت: آن را سرعت بخشیدن به بازگشایی تاسیسات.

– – –

زمانی که او اعلام کرد به منظور اجرایی در آوریل 28, مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: آن را حل کند “مسئولیت مشکلات” برای شرکت ها و آنها را وادار به باز بماند در طول بیماری همه گیر.

“حالا که تهمت صادر شده است که فرمان اجرایی آن به گیاهان این احساس غیر قابل عبور است که آنها را شکست ناپذیر” گفت: کیم Cordova محلی اتحادیه رئیس جمهور در گریلی کلرادو که در آن یک JBS گوشت گیاه توقیف در مارس میان یک شیوع کروناویروس که به کشته شدن حداقل هفت نفر از کارگران.

در عمل نظم تر بود باریک کارشناسان حقوقی گفت. آن تعیین شده تولید گوشت به عنوان زیرساخت های حیاتی و دستور داد آنها را به دنبال فدرال راهنمایی تهیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و اداره ايمنی و بهداشت شغلی. همچنین این فعال بخش کشاورزی در اتاق پسرم Perdue برای برداشتن گوشت شرکت های فدرال قرارداد و دسترسی به دنده محافظ.

OSHA – آژانس فدرال مسئول ایمنی کارگر – اتحاد صادر نشده اجرا دستورالعمل برای حفاظت از کارکنان به عنوان آن را در طول H1N1 شیوع در سال 2009 به جای امید بستن به صورت داوطلبانه راهنمایی. این آژانس گفت: این طرح هیچ اقدام اجرایی به طوری به عنوان نه بیش از حد بار شرکت در طول بیماری همه گیر.

Smithfield اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در دادگاه فدرال و گفت: این به معنای محلی و مقامات دولتی دیگر هیچ قدرت بیش از گوشت پردازنده. این بود بخشی از این شرکت دفاع در یک طرح دعوی در دادگاه میسوری که ثبت شده توسط ناشناس کارمند گفت: Smithfield قادر به محافظت از کارکنان با انطباق اجتماعی فاصله و دلسرد بیمار و کارکنان از ماندن در خانه است.

“رئیس جمهور به شناسایی دولت تداخل با گوشت و مرغ پردازنده به عنوان” تضعیف زیرساخت های حیاتی در طول اضطراری ملی,’ ” Smithfield وکلای گفت: در اسناد دادگاه. “دولت قانون اعم از قانونی و یا از طریق خصوصی پرونده های حقوقی را نمی توان مورد استفاده برای تنظیم موضوع تحت پوشش EO. این وظیفه منحصرا متعلق به دولت فدرال است.”

قاضی دیوید گرگوری Kays اخراج مورد 12 روز بعد به نقل از “گام های قابل توجهی را” Smithfield گرفته بود به کاهش خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی در کارخانه خود در میلان, Missouri.

در انتشار اخبار شرکت ستایش نتیجه مورد آن گفته بود “بیهوده و بیمعنی و پر از فریبنده اتهامات که بدون حقیقی یا حقوقی شایستگی.”

کمتر از دو هفته پس از این مورد بود را رد کرد و داوطلبانه تست در میلان گیاه نشان داد شیوع در مرکز با توجه به اخبار محلی گزارش و کارگر در پشت طرح دعوی در دادگاه. او گفت: این پست که ترس کارگران شده اند ماندن در منزل و کسانی که نشان می دهد تا به صورت شیفت در حال کار اضافه کاری به نگه دارید تا تولید.

“می تواند آنها را به گوش کارگران و حفاظت شرکت ها و افراد فعال بودن” به گفته دیوید Muraskin کارگر وکیل. “در حال حاضر که آنها موفق به انجام درست مسئولیت خود را به مطمئن شوید که آنها مراقبت از خود کارگران و پرداخت آنها دستمزد خود را در حالی که این شرکت در محل قرار می دهد حمایت است که باید شده اند وجود دارد در تمام طول برای حفاظت از جامعه است.”

Smithfield گفت: میلان گیاه “عملیاتی” است اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد غیبت و ظرفیت تولید. این شرکت گفت: این امر را تایید نمی کنند coronavirus موارد “از احترام به کارکنان حقوقی حریم خصوصی است.”

– – –

در مارس 16 JBS گوشت گیاه در گریلی بود مجبور به تعطیل کردن بعد از حدود 100 کارگر پایین آمد با این ویروس و سه سالگی درگذشت. یکی دیگر از کارگران فوت در طول بسته شدن و چهار نفر دیگر پس از آن بازگشایی شد در آوریل 24.

Coronavirus موارد در کارخانه در حال حاضر بیش از 300 کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست سوابق نشان می دهد.

“ما در حال بالا بردن جهنم چون اعداد در ادامه به افزایش” گفت: Cordova محلی اتحادیه رئيس جمهور. “مردم می ترسند برای رفتن به محل کار به خاطر مردم به خاطر بیمار شدن. وجود دارد صدها نفر از کارگران که نمی آمده اند. ما نمی دانیم که اگر آنها را نقل مکان کرد در صورتی که در هواکش. ما نمی توانیم آنها را پیدا کنید.”

نیکی ریچاردسون یک JBS, سخنگوی, گفت: در یک ایمیل که JBS, ایالات متحده آمریکا به تصویب رسید بیش از 100 میلیون دلار افزایش اقدامات ایمنی در طول امکانات آن از جمله “افزایش بهداشت و ضد عفونی تلاش های سلامت غربالگری و متوسط بررسی, عضو تیم آموزشی, فیزیکی, فاصله, کاهش خط سرعت و افزایش در دسترس بودن تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک های صورت و چهره سپر.”

کردوا تور گریلی کارخانه در هفته گذشته گفت: پیشرفت های ساخته شده بر روی پردازش های سمت که در آن گوشت به استیک برش دنده و briskets. فلزی تقسیم شده بین کارگران و تجهیزات حفاظتی قرار داده شده در کنار ایستگاه های کاری تا کارکنان می تواند به جلوگیری از تجمع به انتخاب کنید تا منابع خود را.

او گفت: بیشتر اقدامات ایمنی باید گرفته شود برای کاهش خطر ابتلا به عفونت. کارگران هنوز شلوغ به سالن و راه پله ها. با توجه به صدای بلند در این کارخانه کارگران را خاموش ماسک خود را و ناب در نزدیک به صحبت می کنند به سرپرستان.

در منطقه ای که در آن گاو ذبح قرطبه گفت: پلاستیکی تقسیم بین ایستگاه های کاری هنوز نصب شود.

“آنها در تیر درست در کنار یک دیگر,” او گفت:.

ریچاردسون گفت: این شرکت در تلاش است که سخت ترین آن.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای اطمینان اجتماعی فاصله در امکانات, اما ما می دانیم که چالش های که وجود اجتماعی را حفظ فاصله در مناطق که در آن مردم به طور طبیعی جمع,” ریچاردسون گفت: در یک ایمیل به پست. “ما استخدام افراد به بخشی از کارکنان تیم سلامت که مسئول covid-19 برنامه مدیریت پذیرش و حسابرسی از جمله اجرای اجتماعی فاصله.”

– – –

واشنگتن پست کیمبرلی Kindy و جولی تیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>