شهردار ترنر اعلام 884 موارد جدید COVID-19 شهرستان خدمات ممکن است تحت تاثیر

هوستون شهردار سیلوستر ترنر روز دوشنبه اعلام کرد که وجود دارد 884 موارد جدید COVID-19 آورده است که این شهر در مجموع به 36,985. ترنر گزارش اضافی هفت مرگ و میر به علت COVID-19 آوردن مجموع در حال حاضر به 329. ترنر پیوست هوستون آتش نشانی ساموئل پنا و هوستون در بخش بهداشت و درمان است دکتر دیوید Persse در بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

“COVID-19 همچنان به تحت تاثیر قرار ما خانواده و دوستان و همسایگان و کارگران شرکت” ترنر گفت. “به همین دلیل به عنوان یک شهر, ما همه درخواست برای ادامه به این ویروس بسیار جدی است. به سرعت پیشرفت ویروس در ماه جولای. که هدف ما است. برای مسطح کردن و شروع به کاهش این منحنی در ماه جولای. به منظور دستیابی به آن ما در حال رفتن به باید به کار جمعی و بسیار عمدی در مورد قرار دادن بر روی این ماسک و درگیر شدن در اجتماعی فاصله.”

شهرستان هشدار: Texas شهرستان هشدار COVID-19 مثبت ساکنان باید در خانه بمانند و یا در صورت پیگرد قانونی

ترنر اعلام کرد که شهر خدمات مانند زباله وانت, خیابان تعمیرات ممکن است با تاخیر و یا نهفته “به دلیل آنچه کارکنان را به صورت.” ترنر افزود که 224 شهری و شهرستان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. با توجه به آثار عمومی مدیر کارول ماهی غم انگیز دو ضروری عمومی به کار می کند کارکنان خود را از دست دادهاند مبارزه با COVID-19.

“این جمعه گذشته دریافت کردم کلمه ای که دو تن از همکاران من در حال تسلیم به COVID-19,” ماهی گفت. “هر دو منطق و آمار به من گفت که ما باید انتظار می رود به از دست دادن یک همکار در این بیماری همه گیر. زمانی که این آمار تبدیل نام آن را شخصی. امروز ما سوگواری از دست دادن Natarvia رابرتسون و مایکل سانچز. این دو همکار بودند ضروری کارکنان, گزارش کار روزمره برای حمایت از Houstonians.”

ترنر همچنین اظهار داشت که هوستون خواهد بود احساس تاثیر اقتصادی همه گیر برای سال آمده است.

“تاثیر این ویروس از نقطه نظر اقتصادی است و در حدود 2 تا 3 سال” ترنر گفت.

در اینجا برخی از نکات برجسته از روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی با شهردار ترنر:

  • 224 شهری/شهر کارکنان به استثنای پلیس و آتش را آزمایش مثبت
  • انتظار تاخیر در خدمات شهری با توجه به کارکنان تست مثبت گفت: شهردار ترنر
  • 162 آتش نشانان در حال حاضر در قرنطینه
  • در مجموع 189 رسوم آتش نشانان قرارداد ویروس
  • شهردار ترنر اظهار داشت: او درخواست اجاره برای کمک به آمریکایی ها در بسته محرک اقتصادی فدرال.
  • ترنر همچنین افزود که این تاثیر با توجه به COVID-19 احساس خواهد شد برای دو تا سه سال آینده
  • دکتر دیوید Persse هوستون در بخش بهداشت و درمان را بالا قدرت گفت: بستری شدن در بیمارستان را دارد و بالاتر مثبت رای دادن.

واکسن نتایج: امیدوار کننده واکسن ممکن است ارائه دو دفاع علیه COVID-19

ترنر پیشنهاد کرده است دو هفته تعطیلی برای شهر هوستون به دلیل ادامه COVID-19 افزایش, اما این تصمیم در حال حاضر در دست فرماندار گرگ. ابوت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>