شهردار HPD اعلام تدابیر جدید برای مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز سنبله

شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد تلاش های جدید روز شنبه برای سرکوب یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز از جمله اضافه کاری تخصیص 1.5 میلیون دلار برای دریافت بیشتر افسران در خیابان و تلاش برای جلب خصوصی پول به سمت $8.5 میلیون دلار سرمایه گذاری در فن آوری های جدید از جمله دوربین های دیجیتال و تجزیه و تحلیل تجهیزات.

شهردار گفت که او انتظار دارد که ترکیبی از این دو طرح برای کمک به سرکوب این افزایش که ارشد هنر اکودو گفت: آینه در سراسر کشور روند. اکودو گفت: او می خواهم به طور خاص آدرس باند خشونت و ماشین منازل به قصد سرقت.

جرم داده های ارائه شده توسط پلیس هوستون به اف بی آی نشان می دهد که در حالی که به طور کلی جرم و جنایت است پس از یک دهه رکود جرم و جنایت خشونت آمیز افزایش یافته است و شش درصد بیش از چهار سال گذشته رانده شده توسط موارد بالاتر از تشدید حملات و تجاوز.

“ما نمی خواهید به صبر کنید تا زمانی که ما رسیدن به یک وضعیت که در آن آن را می شود واقعا یک بحران پس به صحبت می کنند ما می خواهیم به بررسی چیزهایی که آنها” ترنر گفت. “کاملا رک و پوست کنده ما نیاز به کسانی که پیشرفت تکنولوژی و ما به آنها نیاز دارید در حال حاضر است.”

شهردار گفت: این شهرستان است که هنوز هم حدود 600 افسران کوتاه از آنچه در این بخش نیاز به رغم پرسنل را افزایش می دهد بیش از چهار سال گذشته. وی از بخش خصوصی برای کمک به بسته های پول در شهرستان پرداخت $8.5 میلیون تکنولوژی تلاش هنگامی که آن آماده است. شهردار گفت که او در حال حاضر رسیده به برخی از افراد در مورد این طرح و امیدوار است که قادر به اعلام بودجه مشارکت به زودی.

این اضافه کاری پرداخت بلافاصله موثر و بیشتری را ماموران در حال گشت زنی در طول شش ماه آینده.

“اقتصادی طراوت و چالاکی از یک شهر شروع می شود با یک امن شهر” اکودو گفت: در مورد درخواست های بشردوستانه برای کمک به. “بسیاری از مردم و شرکت ها در شهرستان است که می تواند نوشتن یک بررسی و آن را یک حسابداری خطا به خط پایین خود را. و بنابراین اگر شما می خواهید به دادن هدیه به مردم هوستون که در اینجا خواهد بود و پرداخت سود سهام پس از تو رفته ای بنویسید که بررسی کنید.”

این بخش در حال حاضر استقرار یک سیستم ارائه شده توسط ShotSpotter است که کمک می کند تا تعیین محل سایت تیراندازی با دوربین های هدفمند. که برنامه آزمایشی استفاده می شود در سراسر پنج کیلومتر مربع در بخش جنوبی شهر اکودو گفت: یکی از جنبه های مربوط به او را در حال حاضر توسعه خواهد بود به گسترش است که فن آوری است.

اکودو وجود دارد گفت: از دیگر برنامه ها از جمله تجزیه و تحلیل, تجهیزات کمک خواهد کرد که پلیس از طریق جستجو و هضم مقدار زیادی از اطلاعات را بسیار سریعتر.

“هنگامی که شما ترکیب این تکنولوژی با پیشرفت های اضافی اضافه کاری 1.5 میلیون دلار من فکر می کنم شما می توانید برخی از پیشرفت های قابل توجهی در ایمنی عمومی در سراسر کل شهر” ترنر گفت.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>