Mayde نهر دارای کینکو رنچ سر به پلی آف

آن اغلب اتفاق نمی افتد بنابراین این یکی را دو بار به عنوان خوب.

Mayde نهر بازگشت به پلی آف در back-to-back فصل پس از برگزاری کینکو رنچ 45-43 جمعه شب در کتی تیلور در یک دفاعی-فکر tiebreaker برای جایگاه چهارم در منطقه 19-6A.

“ما بسیار هیجان زده” Mayde نهر مربی آنتونی Fobb گفت. “ما شده است بازی اول بسکتبال در این مدرسه برای 37 سال و ما تنها برگشتی شش بار. این گروه ساخته شده است آن را دو بار.

“آنها دو نفر از آن شش.”

قوچ (19-17, 5-7) که به پایان رسید و سوم در منطقه در سال گذشته در این زمان روبرو خواهد شد 20-6A قهرمان Fort Bend تراویس (29-6) در دو منطقه برگشتی در 5:30 بعد از ظهر روز سه شنبه در کلمن سالن بزرگ است.

آنها از دست 51-36 به بوش در سال گذشته باز گرد.

“این رفتن به دشوار خواهد بود اما ما بازی مورتون در مرتع پرورش احشام بنابراین ما با آن مواجه L. J. (Cryer) بنابراین ما آماده هستیم برای کسی” Fobb گفت.

آنها آماده بودند برای کینکو رنچ (18-17, 5-7) در روز جمعه.

پاشنه برنده اولین نشست منطقه 53-52 اما Mayde نهر نورد 63-47 در دور دوم مسابقه برگشت و سپس بیرون آمد در حذفی tiebreaker تیراندازی 12-از-19 از میدان در نیمه اول.

آنها جلوتر 17-11 رفتن به سه ماهه دوم پس از بسته شدن برای اولین بار در یک 6-0 اجرا شامل لیآپ توسط جاش Vanegas با 6 ثانیه به سمت چپ و رهبری به عنوان بسیاری از 10 امتیاز 26-16 در دوم. Rommell ویلیامز تا به حال از 14 بازی خود را بالا 24 در نیمه اول و قوچ led 31-23 در حاصل کار دو تیم.

“رویکرد ما بود به بازی Mayde نهر بسکتبال” Fobb گفت.

“ذهنیت ما در حال تلاش برای ساخت دفاع است ، نشستن و گارد خود را و همه چیز را به مراقبت از خود.”

که روش پرداخت در نیمه دوم زمانی که قوچ’ تیراندازی لمس آنها را رها اما مبارزه خود را هرگز. کینکو رنچ برگزار شد آنها را به 14 امتیاز در نیمه دوم و کشیده و حتی در 40-40 با 4:38 باقی مانده پس از افتتاح سه ماهه چهارم با یک 6-0 اجرا – اما قوچ هرگز ازمایش کرده.

ویلیامز در نهایت به پایان رسید اجرا با یک جفت رایگان می اندازد و یک لیآپ به آنها 44-40 لبه با 3:47 چپ. قوچ موفق تنها پنج امتیاز چهارم – ویلیامز به ثمر رساند همه آنها – اما که به اندازه کافی بود.

ویلیامز رفت 9-از-16 از میدان و افزود: شش ریباند و سه دزد.

“Rommell بودن Rommell,” Fobb گفت. “او یکی از مهمترین و خود خواهی بازیکنان است که من تا کنون مربی و من به شما بگویم این است – من به جنگ بروید و با او در هر زمان است.”

Mayde نهر به پایان رسید 17-از-40 و 9-از-14 از خط پرتاب آزاد. کینکو رنچ بود 17-از-45 و 5 از 7 بعد از تلاش تنها یک پرتاب آزاد در نیمه اول. در Cougars از-بازگشت Mayde نهر 36-21.

جاناتان یوسف led کینکو با 18 امتیاز و هفت ریباند.

“ما به ضرب گلوله توپ واقعی هست (اولیه) اما ما می دانستیم که در نیمه دوم که ممکن است تغییر بنابراین ما نمی تواند اجازه دهید تا در دفاع از” Fobb گفت. “ما هنوز هم برخی دفاعی miscues در نیمه دوم و با عجله چند عکس, اما پس از آن ما قادر به حل و فصل کردن و گرفتن آن را.”

Jason McDaniel یک نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>