تشک ماک خواستار هوستون به ماندن هوشیار می گوید: یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID در مارس

در پی افزایش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در تگزاس, گالری مبلمان صاحب جیم “تشک ماک” McIngvale است خواسته همه اهالی تگزاس به نگه دارید تا اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 کشور در ادامه به بازگشایی شده است.

“این زندگی و بیماری واقعی است” McIngvale گفت. “شما باید برای نگه داشتن گارد خود را. “

او گفت: یکی از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 حدود دو ماه پیش در ماه آوریل است. فروشگاه گرفت گام های فوری برای اطلاع رسانی و محافظت از تمام همکاران و همه کسانی که در تماس با کارمند, او گفت:. متوسط چک برای همه کارکنان نیز در محل در فروشگاه.

“کارمند بود که مریض شدم بلافاصله” McIngvale گفت. کارمند بازگشت به کار پس از دریافت یک پزشک برسد.

McIngvale یک پیام قوی برای تگزاسی.

“من فکر می کنم آن را هنوز هم یک تهدید بزرگ را,” McIngvale گفت. “تگزاسی در حال حاضر انجام شده است این–با پوشیدن ماسک, نگهداری, 6 -, پا, دور, دست مطابق با اصول بهداشتی. اگر ما همچنان به انجام این نوع از چیزهایی که ما موفق خواهد بود.” پیام خود را برای افزایش آگاهی و ایمنی را بعد از تگزاس تا یک رکورد جدید با 2,518 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان با توجه به تگزاس بهداشت و خدمات انسانی.

McIngvale گفت که او معتقد است این بسیار مهم است به ماندن هوشیار. او خواستار خدمات عمومی کمپین تکرار نیاز به ماسک و اجتماعی فاصله در تگزاس است.

“ما بسیار متعصب در مورد در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای حدود 3-4 هفته” McIngvale گفت. “اما ما نیاز به ماندن متعصب در مورد آن.”

تشک ماک خدمت در نیروی ضربت برای کمک به رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با بازگشایی تگزاس. ایده خاموش کردن اقتصاد دوباره نیست یک توصیه با توجه به McIngvale.

“بسیاری از مردم در حال کار در حال حاضر. ما نیاز به آنها را به بازگشت به کار.”

او اضافه کرد که با افزایش نیروها در حال حاضر در تایید COVID-19 موارد او را از دیدن دست اول چگونه این بیماری به طور مستقیم تحت تاثیر قرار خود را با دوستان و همکاران.

“تگزاسی نیاز به ایمن ماندن” McIngvale گفت. “به خصوص در سن و سال من, من 69 سال است. من خودم یادآوری برای فراموش شستن دست ها, ماسک پوشیدن. این بیماری هنوز وجود دارد. من برای گرفتن تمام اقدامات احتیاطی اما من نیز برای مردم به کار می کنند.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>