عظیم ما تظاهرات نگرانی از شیوع ویروس جدید

لس آنجلس (AP) — شهردار آتلانتا و یکی از ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده برخورد با تظاهرات گسترده در روزهای اخیر یک پیام برای تظاهرکنندگان: “اگر شما بودند معترض شب گذشته, شما احتمالا نیاز به دریافت یک COVID آزمون این هفته است.”

به عنوان سواحل بیشتر کلیساها و مدارس و کسب و کار بازگشایی در سراسر جهان, ناآرامی های مدنی در ایالات متحده بیش از تکرار نژادی و بی عدالتی است افزایش ترس از کروناویروس جدید شیوع بیماری در کشور است که بیشتر دیده می شود عفونت و مرگ و میر از هر جای دیگری در جهان است.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف هشدار داد که “هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر در آمریکا که به کشتن سیاه و قهوه ای مردم در شماره های بالاتر.”

دفعات بازدید:همچنین: شهردار ترنر: جورج فلوید بدن بازگشت به هوستون

خشونت بیش از مرگ جورج فلوید را متزلزل این کشور از شهر نیویورک به مینیاپولیس از آتلانتا به لس آنجلس. برخی از اعتراضات را تبدیل به شورش و درگیری با پلیس ترک فروشگاه های سوخته و به آتش کشیدند اتومبیل در خیابان. مقامات شهر دستور داده اند یک شبه حکومت به سرکوب خشونت.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او. این آخرین در یک سری از مرگ و میر مردان سیاه و زنان در دست پلیس در آمریکا است.

کارشناسان بهداشت و درمان که از ترس سکوت حامل ویروس که هیچ علائم می تواند ناخواسته آلوده دیگران در تظاهرات که در آن مردم در حال بسته بندی شده گونه به گونه بسیاری از بدون ماسک.

“این که آیا آنها در حال اخراج کردن یا نه نیست که جلوگیری از آنها را از گرفتن این ویروس گفت:” برادلی پولاک رئیس گروه بهداشت عمومی دانشگاه کالیفرنیا دیویس.

ایالات متحده دیده می شود بیش از 1.7 میلیون عفونت و تقریبا 104,000 مرگ و میر در این بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت نژادی در یک کشور است که در مراقبت های بهداشتی جهانی.

مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان هشدار داد که این اعتراضات تقریبا قطعی به سوخت عفونت های جدید.

“ما دو بحران که ساندویچ در بالای یک دیگر” مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت.

حتی برای بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک کسانی که آن را تضمین نمی کند حمایت می کند. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: پارچه ماسک نگه داشتن افراد آلوده از گسترش این ویروس اما هستند طراحی شده است برای محافظت از استفاده کنندگان از آن است.

روز یکشنبه بسیاری از آمریکایی ها بودند بازگشت به فرد در خدمات کلیسا برای اولین بار در هفته به عنوان برخی از اقدامات اضطراری در حال برداشته و بازگشایی مساجد در سراسر خاورمیانه و اما در کشورهایی از هند به کلمبیا تعداد عفونت شد و هنوز هم در حال افزایش است.

در اروپا و اتحادیه های کارگری در پاریس مسخره ممنوعیت اجتماعات بزرگ روز شنبه در اعتراض به شرایط وخیم مواجه کارگران در این کشور غیر قانونی است. پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت و گفت: آنها تا به حال ممنوع مارس با توجه به خطرات بهداشتی.

خشم بیش فلوید مرگ: تنش ها تشدید می شود اما باقی می ماند بدون خشونت پس از صلح آمیز بعد از تظاهرات در هوستون

هنگ کنگ پلیس با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی به شکستن تظاهرات در هفته های اخیر. ممنوعیت تجمع بیش از هشت نفر تمدید شده است به ژوئن 4 روز سالانه شمع افروزی به علامت نظامی چینی را 1989 سرکوب دموکراسی تظاهرکنندگان در پکن میدان تیان آن من.

بیش از 6 میلیون عفونت گزارش شده است در سراسر جهان با نزدیک به 370,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. واقعی تلفات اعتقاد بر این است به طور قابل توجهی بالاتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان این ویروس بدون که تا کنون آزمایش شده است.

وضعیت بدتر یکشنبه در هند که در آن روزانه موارد صدر 8,000 برای اولین بار و 193 بیشتر مرگ و میر گزارش شده است. هند هنوز هم کاهش محدودیت در مغازه ها و حمل و نقل عمومی در بیشتر کشورهای آغاز و تا روز دوشنبه اگر چه مترو و مدارس بسته باقی خواهد ماند.

در عربستان سعودی ده ها هزار نفر از مساجد بازگشایی یکشنبه برای اولین بار در بیش از دو ماه اما اسلام جنش سایت در مکه باقی ماند بسته شده است. در اورشلیم کثیری از نمازگزاران منتظر در خارج از مسجد الاقصی قبل از آن بازگشایی شد. بسیاری از عینک فولاد ماسک و منتظر متوسط چک به آنها وارد شده است.

در بوگوتا پایتخت کلمبیا مقامات قفل کردن یک منطقه نزدیک به 1.5 میلیون نفر به عنوان موارد به افزایش ادامه داد.

شهردار بوگوتا لوپز کلودیا گفت: هیچ کس در طبقه کارگر کندی منطقه — افتتاح اواخر رئیس جمهور آمریکا جان اف کندی در سال 1961 — اجازه خواهد داشت از جز به دنبال غذا یا مراقبت های پزشکی و یا در مواقع اضطراری است. کارخانه ها بود که مجاز به کار باید. این منطقه گزارش شده بیشتر تقریبا 2500 عفونت ها و بیمارستان ها در حال رسیدن به محدودیت های خود را.

نخبگان رویدادهای ورزشی اجازه خواهد داشت به سر در انگلستان شروع دوشنبه اما بدون تماشاگر هموار کردن راه برای برنامه ریزی ژوئن 17 بازگشت از لیگ برتر ثروتمند جهان فوتبال رقابت است.

اما انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون-Tam هشدار داد که وضعیت باقی مانده به مخاطره انداخته است. بریتانیا دیده می شود تقریبا 38,500 مرگ و میر در این بیماری همه گیر دوم-بیشترین تعداد تایید ویروس مرگ و میر پس از ایالات متحده است.

“من معتقدم که این نیز بسیار خطرناک لحظه,” او گفت:. “ما باید برای به دست آوردن این حق است.”

پاپ فرانسیس در عین حال هشدار داد در برابر بدبینی مردم به عنوان ظهور از coronavirus مستندات.

در طول توده در کلیسای سنت پیتر به wwe یکشنبه فرانسیس اشاره کرد تمایل به می گویند که “هیچ چیز را به عنوان قبل از.” این نوع از تفکر فرانسیس گفت: تضمین می کند که “یکی از چیزهایی که قطعا نمی بازگشت امید است.”

___

Seewer گزارش از تولیدو اوهایو. AP خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>