ماسک, جمعیت, یکی دیگر از shutdown: وزن آن در مغز خود هوستون متصدی بار می گوید

برای Stacy متورم bartender در هوستون به Cottonmouth باشگاه همه گیر شده است مشخص شده توسط این غیر قابل پیش بینی مبارزه–ایمن ماندن از COVID-19 و نگه داشتن از نظر مالی شناور.

کارکنان تگزاس میله دستور به بسته خود را درب جمعه برای دومین بار در کمتر از چهار ماه در حال مواجهه با یک چالش منحصر به فرد.

بسته بندی شده, کاباره ها: جمعیت ویدئو در هوستون کلوپ شبانه در میان COVID-19 خروش

“این یک مقدار زیادی وزن خود را در مغز” گفت متورم می داند که یکی از دوستان که تشخیص داده شده است با COVID-19. “آن بوده است بسیار استرس زا باشد. استرس ناشی از عدم قطعیت است.”

متورم گفت که مهم ترین چیز برای کارکنان در Cottonmouth باشگاه بود که آنها را حفظ دستورالعمل های ایمنی.

“این سخت بود برای مردم در میله برای نگه داشتن در ماسک خود را,” او گفت:. “با سنبله ما تصمیم به بستن دوباره.”

جمعیت زیادی گرفتار شده اند در فیلم در چند هوستون, کاباره ها از جمله روشن و منار مخروطی آنجا اولیه بازگشایی تگزاس. “میله که بسته به خراب کردن آن برای هر کسی که در حال برداشتن گام های اضافی,” متورم گفت.

متورم گفت که مبارزه مالی برای هوستون bartenders شده است, سنگین یکی, اما بسیاری در صنعت خدمات پله تا برای کمک به هر یک از دیگر.

“ما مقدار زیادی از کمک در روند–با هوستون تغییر وعده های غذایی ارائه وعده های غذایی رایگان” متورم گفت. “هوگو را الان کافه شروع یک گروه FB به ارائه کمک رایگان در دسترس برای این صنعت هر روز. که کمک کرد از بسیاری. من برخی از راه گریز در اجاره به خاطر من زن مهمانخانه دار. هیچ دولت کمک برای نوار صنایع. صنعت خدمات طول می کشد مراقبت از هر یک از دیگر. “

‘من می توانم آن را باور نمی کند’: 92 سال هوستون می دهد تا همه چیز را می شود با همسر در طول COVID-19

چیزی غیر منتظره مثبت از مبارزه است. خاموش شدن در طول همه گیر به هنگام تولد به یک پادکست جدید که تولید برخی از درآمد.

“ما زندگی جریان در Instagram هر شب در ساعت 9 بعد از ظهر” متورم گفت. “ما شروع به بحث در مورد به طور منظم نوار مسائل است. ما در ارتباط با یک Venmo به آن است. ما فروش تی شرت و که ما را نگه داشته شناور در حالی که برای.”

وقتی پرسیده شد که در مورد تگزاس بار و کلوپ شبانه داد طرح شکایت تگزاس بیش از نوار بسته شدن متورم نمی گوشت چرخ کرده و کلمات خود را.

“این مضحک” متورم گفت. “بسیاری از مردم در حال دفاع از آن است. بسیاری از افرادی که نمی مراقبت از امنیت عمومی. من فکر می کنم آن پایین آمده به این–آن را در مورد مراقبت از دیگران بیش از مراقبت در مورد خود pocketbooks. شما با قرار دادن دیگران در معرض خطر نه فقط خودتان است.”

متورم گفت: بسیاری از هوستون bartenders, نوار صاحبان و اعضای دیگر از خدمات صنعت در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر.

“من فکر می کنم هر کس نیاز به تمرین برخی از شفقت” متورم گفت. “اگر شما می دانید bartenders که کار نمی کند در حال حاضر چک کردن بر روی آنها. برخی از مردم اشتغال است که در حال قطع. بگو هی من به شما یک همبرگر.’ هر چیزی کمک می کند تا واقعا. باید خیلی بیشتر شفقت به طور کلی. فقط مرحله خارج خود را کمی. فقط مراقبت…این که آیا آن را با پوشیدن یک ماسک و یا چک کردن در در دوستان خود را.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>