نقاب جمعیت پر ووهان خیابان قطار به عنوان مستند به پایان می رسد

ووهان چین (AP) — در میان خیابان به تازگی شلوغ با ماشین و پیاده وانگ چون جشن بلند کردن اجسام از یک ویروس مستند در شهر ووهان در روز چهارشنبه با رقص در خارج از منزل پس از 2 1/2 سال تا حد زیادی cooped در خانه.

“من خیلی خوشحال هستم ووهان را شکست داد تا به ویروس” وانگ گفت: پس از ضبط یک K-Pop-الهام دونفری با یک مرد شریک برای ارسال بر روی اینترنت. نه از آنها عینک ماسک صورت حداقل برای کوتاه چند دقیقه.

پس از او قرار داده و بر روی ماسک دوباره وانگ مواجه سوال بسیاری از این شهر 11 میلیون نفر می پرسند: هنگامی که می شود آنها قصد بازگشت به محل کار ؟

به بیرون درز صوتی: اقدام نیروی دریایی وزیر استعفا داد و پس از به تمسخر گرفتن سقوط هواپیمای حامل کاپیتان

“این یک سوال بسیار خوبی است,” وانگ در پاسخ با نفس بریده بریده.

ووهان به پایان رسید آن 76 روز مستند صبح روز چهارشنبه اجازه می دهد ساکنان دوباره به سفر در داخل و خارج از شهرستان بدون مجوز ویژه از طریق استفاده از یک اجباری برنامه گوشی های هوشمند طراحی شده توسط ترکیبی از داده های ردیابی و نظارت دولت نشان میدهد که آنها سالم هستند و شده اند در سال های اخیر در تماس با هر کسی تایید به ویروس.

صف های طولانی تشکیل شده در فرودگاه و قطار و ایستگاه های اتوبوس به عنوان هزاران نفر در جریان خروج از شهر به خانه های خود بازگردند و مشاغل دیگر. زرد موانع است که تا به حال مسدود کردن برخی از خیابان ها رفته بودند اگر چه دروازه به مسکونی ترکیبات باقی مانده محافظت می شوند.

پس از بیش از دو ماه در داخل خانه ووهان ساکن تانگ Zhengkun یکی از میلیون ها نفر از بهره گیری از یک حس تازه ای از آزادی است.

“بودن در داخل خانه برای مدت طولانی مرا سوار دیوانه” عاطفی تانگ گفت که او شاهد جشن های نیمه شب نور صفحه نمایش از یک پل در سراسر گسترده رودخانه یانگ تسه جریان از طریق این شهر که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد در اواخر سال گذشته.

تانگ گفت: مجتمع آپارتمانی بود تعطیل پس از ساکنان داشت به قرارداد coronavirus. محله کارگران تحویل مواد غذایی به خود را درب.

چنین اقداماتی نمی تواند به طور کامل رها شده پس از پایان ووهان را بسته آغاز شد که در ژانویه. 23 به عنوان ویروس خروشان را از طریق شهرستان و غرق بیمارستان. مدارس همچنان بسته مردم هنوز هم برای بررسی تب زمانی که آنها وارد ساختمان ها و ماسک ها به شدت تشویق. رهبران شهر می گویند آنها می خواهند به طور همزمان بازگرداندن اجتماعی و تجاری زندگی در حالی که اجتناب از موج دوم از عفونت.

هزینه های اقتصادی این شیوع در ووهان و در سراسر چین هنوز به محاسبه می شود اما انتظار می رود به طور شدید. برآورد زیان کار محدوده به دهها میلیون نفر با دولت در ارائه کمک به کوچک و متوسط اندازه کسب و کار است که ارائه بیشترین اشتغال است.

توانایی به سفر دوباره یک تسکین بزرگ, اما و حدود 65 ، 000 نفر از مردم انتظار می رود به ترک روز شنبه با هواپیما و قطار. آن را نمیگیرد طولانی برای ترافیک شروع به حرکت به سرعت از طریق بازگشایی پل ها تونل ها و بزرگراه تلفات غرفه. نزدیک به 1 ، 000 وسایل نقلیه رفت و از طریق یک تلفن غرفه در ووهان مرز بین نیمه شب — زمانی که موانع برداشته شد — و 7 صبح به گفته یان جاده xiangsheng شهرک منطقه رئیس پلیس.

با توجه به فرودگاه رسمی لو Guowei اولین پرواز به سمت چپ ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی در 7:25 صبح برای ثانیا یک شهر ساحلی در استان هاینان شناخته شده برای سواحل آن.

“خدمه خواهد پوشیدن عینک و ماسک و دستکش در طول پرواز” رئیس پرواز Guo Binxue به نقل از به نقل از رسمی چین شین هوا اخبار آژانس. “از آن خواهد شد بسیار صاف از آنجا که ما را ساخته اند بسیار آماده سازی برای این پرواز است.”

شیائو Yonghong پیدا کرده بود خودش گیر در ووهان پس از بازگشت به زادگاه او در ژانویه. 17 به صرف سال جدید قمری با شوهرش و پسر و پدر و مادر در قانون.

“ما خیلی هیجان زده به خواب رفتن در شب گذشته. من به دنبال به جلو به مستند بلند بسیار زیاد است. من راه اندازی یک هشدار به خودم یادآوری کنم. من بسیار خوشحال بود گفت:” شیائو بود که انتظار برای قطار خارج Hankou ایستگاه با پسر و شوهر هر سه آنها با پوشیدن ماسک و دستکش.

در فرودگاه چن Yating در زمان حفاظت شخصی یک گام بیشتر با پوشیدن لباس سفید بارانی یا روپوش و دستکش و ماسک و یک کلاه بیس بال. او در حال انتظار برای گرفتن یک پرواز به جنوب کسب و کار چینی hub گوانگژو.

“ما در حال زندگی در دوران” چن گفت. “این آسان نیست که امروز دستاورد است.”

پایان ووهان را مستند آمد یک روز پس از اعلام وضعیت اضطراری برای توکیو اوزاکا و پنج دیگر استان به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. هند و بسیاری از اروپا و آمریکا نیز صادر stay-at-home سفارشات اگر چه تقریبا به همان افراطی به عنوان ووهان.

محدودیت در شهرستان که در آن بسیاری از چین بیش از 82,000 ویروس موارد و بیش از 3300 مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده اند به تدریج کاسته موارد کاهش یافته است. دولت گزارش شده و هیچ مورد جدید در این شهرستان در روز چهارشنبه اما گفت: 62 و ثبت شده است در جای دیگر — 59 از آنها که از خارج از کشور. که تأکید دولت جدید تاکید بر جلوگیری از عفونت های جدید از خارج از کشور و همچنین موج دوم از موارد داخلی به ویژه در میان کسانی که ممکن است این ویروس را در نشان دادن علائم.

در اکثر موارد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه و گلو درد. اما برای برخی از افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود. بیش از 307,000 مردم بهبود یافته اند.

در حالی که وجود دارد سوال در مورد صحت چین تعداد بی سابقه ای مستند از ووهان و هوبئی استان که در این شهرستان واقع شده اند به اندازه کافی موفق است که کشورهای دیگر اتخاذ اقدامات مشابه است.

“مردم در ووهان پرداخت مقدار زیادی و با مته سوراخ بسیاری ذهنی و روانی” ساکن شیانگ ژانگ گفت. “ووهان مردم در طول تاریخ معروف خود را قوی خواهد کرد.”

در طول مستند ووهان ساکنان می تواند به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و یا حضور در کارهای دیگر تلقی کاملا ضروری است. برخی از آنها مجاز به ترک شهر, اما تنها اگر آنها تا به حال مدارک نشان دادن آنها یک خطر برای سلامتی و یک نامه شهادت به جایی که آنها می رویم و به همین دلیل است. حتی پس از آن مقامات می تواند به نوبه خود آنها را بر روی یک فنی از قبیل از دست رفته یک تمبر جلوگیری از هزاران نفر از بازگشت به شغل خود را در خارج از شهر.

ساکنان دیگر نقاط هوبئی اجازه داده شد به ترک این استان شروع حدود سه هفته پیش به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند برسد. مردم ترک شهر هنوز موانع متعدد در مقصد نهایی خود مانند 14 روز قرنطينه و نوکلئیک اسید تست.

ووهان یک مرکز عمده برای صنایع سنگین به خصوص خودرو و در حالی که عمده گیاهان باید دوباره شروع به کوچک و متوسط کسب و کار است که کار اکثر مردم هنوز هم از صدمه زدن به هر دو عدم کارگران و تقاضا است. اقدامات در حال نهاد به آنها پشت روی پای خود از جمله 20 میلیارد یوان ($2.8 میلیارد دلار) در وام های ترجیحی به گفته دولت شهرستان.

منبع دقیق این ویروس باقی می ماند در دست بررسی هر چند بسیاری از اولین COVID-19 بیماران در ارتباط بودند به بازار مواد غذایی در این شهرستان است.

آسوشیتد پرس تولید کننده اولیویا ژانگ در ووهان چین و نویسنده Yanan وانگ در تورنتو کمک کرده است.

دنبال AP پوشش coronavirus در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>