Maryland police پیدا کردن بدن از Maeve کندی تاونسند McKean جستجو همچنان برای پسر جوان

مریلند پلیس دریافتند که بدن از Maeve کندی تاونسند McKean, این نوه رابرت اف کندی است که گم شده و از او قایق رانی ناپدید شده در آب متلاطم از خلیج چساپیک در 2 آوریل.

پس از یک روز طولانی جستجو که شامل حمل و نقل هوایی و زیر آب تصویربرداری سونار تکنولوژی پلیس و اعضای Charles County شیرجه و نجات بهبود McKean بدن در 25 فوت آب حدود 2.5 مایل در جنوب مادرش Shady Side, Md. اقامت با توجه به انتشار از مریلند منابع طبیعی ،

آن است که از این اقامت که مقامات بر این باورند McKean, 40, حال راه اندازی و قایق رانی برای بازیابی از دست رفته توپ با هشت-سال-پسر جدعون. پلیس بر این باورند بادهای قوی و سنگین دریا مانع از جفت از پارو بازگشت به ساحل. پس از نجات, جستجو, لغو قایق رانی است که این دو در داشت جمعه.

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا اعلام کرد جمعه شب که 26 ساعت جستجو که تحت پوشش بیش از 3,600 مایل مربع از هوا و دریا و زمین خواهد بود به حالت تعلیق درآمد.

مریلند منابع طبیعی و پلیس را از سرگیری عملیات جستجو برای Gideon McKean در چه تلقی تلاش بازیابی.

‘او همه چیز من’: جزئیات شوهر یادبود کندی نسل و 8 ساله پسر

McKean بود نوه رابرت کندی از grandniece سابق رئیس جمهور جان اف کندی و دختر سابق مریلند معاون فرماندار کاتلین کندی Townsend, Robert F. Kennedy را فرزند ارشد.

دیوید McKean دقیق در Facebook پست جمعه آنچه که او “به درک” در مورد فاجعه ای که بر سر همسر خود را که در خدمت به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل. با هم زن و شوهر به اشتراک گذاشته گیدئون, 8, همراه با پدر, گابریلا 7 و توبی, 2.

“ما خود quarantining در یک خانه خالی متعلق به Maeve مادر کاتلین در خلیج چساپیک, امید به کودکان و نوجوانان ما فضای بیشتری از ما در خانه در DC به اجرا در سراسر,” او نوشت. “گیدئون و Maeve بازی می کردند kickball کوچک و کم عمق یارو پشت خانه و یکی از آنها را لگد توپ را به آب. یارو محافظت شده است با مقدار آرامتر باد و آب از در بیشتر Chesapeake. آنها را به قایق رانی قصد به سادگی برای بازیابی توپ و به نحوی تحت فشار قرار دادند توسط باد یا جزر و مد به باز بای. حدود 30 دقیقه بعد آنها خال خال توسط یک ناظر از زمین را دیدم که آنها را دور از ساحل و به نام پلیس. پس از آن آخرین رویت آنها دیده نمی شود دوباره. گارد ساحلی بهبود خود را به قایق رانی بود که واژگون و مایل دورتر در حدود ساعت 6:30 عصر روز گذشته.”

کندی تاونسند در بیانیه ای گفت جمعه که خانواده او را “قلب خرد شده, در عین حال ما باید سعی کنید به احضار به لطف خدا و آنچه قدرت داریم به افتخار امید و انرژی و شور و شوق است که Maeve و گیدئون مندرج به جهان است. خانواده من با تشکر از همه برای فوران عشق و نماز به ما غمگین و سعی کنید به یاد این ویرانگر از دست دادن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>