Marwin Gonzalez معذرت خواهی برای Astros,’ ثبت نام-سرقت طرح

Marwin گونزالس بود که یک بخش کلیدی از Astros’ 2017 جهان سری تیم عذرخواهی کرد برای نقش خود در این تیم ثبت نام الکترونیکی, سرقت.

“من پشيمان برای همه چیز است که اتفاق افتاده است در سال 2017,” گونزالس در دوقلوها بهار مرکز آموزش در فورت مایرز, Fla., در روز سه شنبه. “هر چیزی که ما به عنوان یک گروه. و برای بازیکنان بودند که تحت تاثیر قرار به طور مستقیم توسط ما انجام می دهند این … به همین دلیل من احساس می کنم (بیشتر) پشیمانی و به همین دلیل من remorserful.”

چندلر رم در تگزاس ورزشی ملت ایران: Ex-پارچ شکایت Astros می گوید نشانه سرقت یک “ناقوس مرگ” خود را MLB حرفه ای

اخبار آستروس با استفاده از یک دوربین به سرقت علائم و رله کسانی که نشانه های خمیر را با یک سطل زباله می شد به نور آورده سابق Astros پارچ مایک Fiers. Astros مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow بودند به حالت تعلیق برای یک سال به لیگ اصلی بیس بال و بعد از آن از کار اخراج شده توسط تیم صاحب جیم کرین.

هیچ زمان Astros بازیکن صادر کرده است عذرخواهی.

دالاس Keuchel بود که در آن Astros تیم و نقش در حال حاضر برای White Sox عذرخواهی کرده on Jan. 24 گفت: “در بسیاری از مردم که در حال متاسفم که در سازمان از جمله خودم برای آنچه اتفاق افتاده است.”

چندلر رم در تگزاس ورزشی ملت ایران: A. J. Hinch می گوید او باید به پایان رسید ثبت نام-سرقت طرح در سال 2017

سابق Astros پارچ چارلی مورتون که با اشعه در حال حاضر صحبت در مورد تقلب بیش از آخر هفته و گفت: او با ابراز تاسف “انجام بیشتر آن را متوقف کند.”

Hinch در مصاحبه با MLB Network هفته گذشته” همچنین ابراز ندامت برای “تحمل بیش از حد.”

Gonzalez چپ آستروس پس از 2018 فصل امضای قرارداد با دوقلوها به عنوان یک عامل آزاد است. Gonzalez آمار .264 با 15 خانه اجرا می شود در فصل گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر