‘مریخ توسط Luke Jerram’ باز در هوستون موزه علوم طبیعی جولای 1

شما می توانید صبر کنید تا زمانی که مریخ استعمار یک واقعیت تبدیل می شود برای دیدن این سیاره قرمز نزدیک است. و یا شما می توانید به جای رفتن به هوستون موزه علوم طبیعی و ببینید 1:1 میلیون مقیاس آن از بالا آویزان.

“مریخ توسط Luke Jerram” باز ژوئیه 1 زیر Jerram شبیه مجسمه از ماه و زمین است.

سه سال بعد: طوفان هاروی wreaked ویران در گالوستون خلیج دلفین ها

“مریخ منحصر به فرد و جادویی در جهان به اندازه کافی نزدیک برای اولین بار از تلسکوپ برای نشان دادن سطح امکانات, اما به اندازه کافی دور به ارائه نوآوری با هر تصویر جدید” معاون رئیس جمهور نجوم در HMNS و نمایشگاه متصدی دکتر کارولین Sumners گفت: در یک نسخه.

مجسمه سازی است 23 متر قطر و امکانات 120dpi دقیق ناسا تصاویر از سطح مریخ. هر سانتی متر نشان دهنده 10 کیلومتر از این سیاره است.

مهمان قادر خواهد بود به نقطه جزئیات خاص مانند دهانه دره و فرود مریخ نورد سایت. یک زندگی در مریخ باغ را همراه مجسمه سازی نشان گیاهان در حال رشد side-by-side در زمین و مریخ خاک.

هوستون موزه علوم طبیعی بازگشایی در مه با ایمنی جدید و اجتماعی فاصله اقدامات در محل. موزه است که به درخواست مهمانان سن 10 و مسن به پوشیدن ماسک زمانی که به آنها مراجعه کنید.

“مریخ توسط Luke Jerram” را به حالت تعلیق در Alfred C. Glassell جونیور سالن از 1 جولای از طریق Oct. 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>