ماری جوانا لحظه بزرگ: گلدان فروشگاه در حال حاضر ضروری کسب و کار. را قانونی علف های هرز اصلی بروید?

دنور — صنعت ماری جوانا استقبال از تغییر.

محصولات خوراکی و قبل از نورد مفاصل هستند. Vape کنسانتره و سست “گل” است که می تواند بسته بندی شده به * نام کاربری و یا لوله و یا نورد به مفاصل و ارائه بنگ بیشتر برای جفتک انداختن هستند.

فروشگاه به طور موثر بسته شده است. به جای مشتریان به صورت آنلاین سفارش دهید و انتخاب کنید تا منظقه یک تغییر عمده از زمانی که هر یک از فروشنده و خریدار تا به حال به شخصا تایید مجوز فروشگاه کارگر. در کالیفرنیا, فروشگاه تا حد زیادی روشن به یک مدل تحویل.

کشور را رو به رشد صنعت ماری جوانا در حال کار به سرعت به انطباق با آن نیازهای مشتریان به عنوان coronavirus شیوع ویران کردن در اقتصاد ایالات متحده. با صاحبان کسب و کار قادر به دسترسی فدرال کمک مالی به این دلیل که مواد مخدر باقی می ماند به طور غیر قانونی در سطح ملی و محبوب 4/20 حوادث لغو شده به دلیل اقامت در خانه, سفارشات, فروشندگان در حال تلاش برای راه های جدید برای رسیدن به مشتریان و متقاعد کردن قانونگذاران که علف هرز قانونی تبدیل شده است بسیار مهم صنعت برای بسیاری از آمریکایی ها.

“این است که حشیش را لحظه به پیدا کردن هدف خود را و آن صدا گفت:” جولی آرمسترانگ مدیر عامل شرکت مونتانا-شاهدانه بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت Aurelius داده است. “این فرصت ما را دیدم.”

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

شیوع آورده چالش های جدید برای قانونی فروشندگان علف های هرز. اجتماعی فاصله مورد نیاز است خرده فروشان به اصل رها خود را با دقت طراحی شده فروشگاه ها و سوئیچ به منظقه و خدمات تحویل. ایالت خاموش شدن ناگهانی نیز مجبور به لغو 4/20 جشن که معمولا بالاترین فروش دوره از تاریخ که در اطراف بسیاری از صنعت کاشت و برداشت و تولید برنامه ریزی شده است.

و آن را نیز به نظر می رسد که حداقل به طور موقت متوقف ایالت نیویورک ماری جوانا اصلاحات تلاش شد که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک قدم بزرگ در جاده به سمت ملی قانونی. مقامات وجود دارد به نظر می رسد باید کنار گذاشته قانونی تلاش ها در حالی که آنها مقابله با شیوع است که آمار نیویورک سخت تر از هر دیگر.

اما آن را نیز موجب بسیاری از مصرف کنندگان به خرید sprees برای مقابله با طولانی کسل کننده روز در خانه و اضطراب بیش از این کشور اخراج های دسته جمعی و رو به رشد مرگ و میر و باعث تنظیم کننده در بسیاری از ایالت ها به اعلام شاهدانه مغازه های ضروری کسب و کار در تاریخ همتراز با مواد غذایی و گاز و مشروب.

آن را “بحرانی خدمات” بخشی است که بسیاری از شاهدانه طرفداران خوش بینانه است که شیوع بیماری تبدیل شده است یک بار در طول عمر فرصت برای حرکت بیشتر به جریان اصلی.

“این یک نکته مهم است که ما تلقی ضروری: در یک دریای از هرج و مرج این یکی از بزرگترین لحظات در صنعت ما تاریخ” گفت: Morgan Paxhia شریک مدیریت در کالیفرنیا مبتنی بر Poseidon مدیریت دارایی است که سرمایه گذاری در شاهدانه کسب و کار.

این را در نظر بگیرید: نوشیدن الکل ممکن است افزایش خطر ابتلا به کروناویروس که نشان می دهد

فروشگاه اپراتورها می گویند آن را در مورد زمان تنظیم کننده شروع درمان ماری جوانا فروشگاه در تاریخ همتراز با مقایسه با خرده فروشان. در کلرادو تنظیم کننده هستند و حتی اجازه شاهدانه فروشگاه کارگران خود را دریافت اجباری دولت مجوز از راه دور به جای داشتن به نشان می دهد تا در فرد در صدور مجوز ،

“آن را به طور معمول گرفته شده دو تا پنج سال برای لابی و قانون برای گرفتن تا جایی که کالیفرنیا است که امروز” گفت: Christian Schenk, مدیر عامل شرکت تحویل رانده تحویل Inc.

صنعت کارشناسان می گویند این نیز می تواند فشار لازم برای متقاعد کردن کنگره برای مجوز ماری جوانا کسب و کار به استفاده از بانک ها مانند هر کسب و کار دیگر چون پول نقد به طور بالقوه می تواند یک بردار برای گسترش coronavirus. بانک ها به طور کلی تمایلی به اجازه ماری جوانا کسب و کار دریافت حساب برای ترس آنها می شود هدفمند توسط دادستان تعقیب قاچاقچیان مواد مخدر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون سکوت در نقش ماری جوانا در طول اضطراری ملی را ترک متحده به تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه بیشتر یا حفظ و یا حتی گسترش دسترسی از طریق تحویل و منظقه خدمات. یازده ایالت قانونی ماری جوانا تفریحی همراه با منطقه کلمبیا و 33 متحده مجوز برخی از فرم های پزشکی استفاده کنید.

ماساچوست به تنهایی می ایستد به عنوان تنها دولت در حال حاضر محدود کردن قانونی گلدان مغازه ها به تنها کاربران پزشکی, خاموش کردن تفریحی خریداران. رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر استدلال — و قاضی موافقت کرد — که نگه داشتن مغازه ها بسته, تفریحی, خریداران خواهد کمک به حفاظت از بهداشت عمومی یک تصمیم تحسین ضد قانونی گروه های هوشمند روش به ماری جوانا. برخی از کارشناسان سلامت می گویند مصرف ماری جوانا و آن را به طور خاص می تواند با قرار دادن کاربر در معرض خطر بیشتری از coronavirus عفونت پس از آن حملات ریه ها.

“در حالی که صنایع دیگر در حال پذیرش تعطیلی به عنوان بخشی از آنچه باید انجام شود برای محافظت از جمعیت های آسیب پذیر این صنعت ماری جوانا انتخاب کرده است به لگد زدن و جیغ در چشم انداز حتی یک لحظه از دست دادن سود” گفت: Kevin ثابت, مدیر اجرایی سام و کسی که کار کرده و چندین رئیس جمهور در کاخ سفید دفتر سیاست ملی کنترل مواد مخدر. “اقدامات انجام شده توسط این صنعت باید به عنوان یک هشدار به کشورهای دیگر با توجه به ماری جوانا تجاری: این صنعت خواهد همه چیز را در قدرت خود را به سعی و خم رهبران به انجام خواسته های خود را.”

چه کسی در معرض خطر: Coronavirus می تواند آمار افراد با زمینه مسائل هیت سخت تر

برآورد 243,000 تمام وقت-معادل کارکنان مشغول به کار در صنعت ماری جوانا در سراسر ایالات متحده به عنوان از ژانویه سال 2020 با توجه به Leafly فهرست آنلاین حشیش فروشان. که تا 15% در یک سال است.

در مقايسه سیاسی محبوب زغال سنگ صنعت و معدن استخدام فقط حدود 50000 با توجه به آمار فدرال.

مصرف کنندگان البته در حال رانندگی است که رشد.

پل Hartje مصرف کننده تجربه مدیر درمانگاه دنور دانه & اسمیت گفت: کسب و کار پرورشی 15-20 ٪ به عنوان stay-at-home سفارشات نورد اما حل و فصل پایین به حدود 5 درصد بالاتر از حد نرمال است.

“مردم هنوز هم انباشت” او گفت:.

بخشی از آن ممکن است در آماده سازی برای 4/20 جشن. دنور در طول تاریخ شده است این سایت از بزرگترین 4/20 هر سال اما مقامات شهرستان در حال پرسیدن جشن خانه بمانند. در پاسخ درمانگاه ها در حال سازماندهی زوم ویدئو کنفرانس کامل با موسیقی زنده برای کمک به مناسبت.

این بدان معنا نیست شاهدانه فروشندگان به طور کامل یک قفل در بازار است.

یک کارشناس صنعت گفت: او را از نزدیک تماشا فروش در طول زمان به دلیل قیمت آگاهانه مصرف کنندگان ممکن است تغییر به دور از حقوقی فروشگاه ها و شروع به خرید ارزان تر شاهدانه از بازار سیاه نمایندگی که لازم نیست به پرداخت مالیات یا دریافت محصولات خود را تست به عنوان یک دولت lab. آنها همچنین ممکن است او گفت: شروع به رشد خود را.

“مردم در حال رفتن به ادامه خسته می شود اما این بدان معنی نیست که آنها در حال رفتن به خرید از بازار قانونی اگر قیمت پایین تر در جای دیگر گفت:” مت Karnes با GreenWave مشاوران شاهدانه تجزیه و تحلیل شرکت است. “این واقعا پایین می آید به قیمت و چه رقابتی آن همه است. به عنوان نرخ بیکاری افزایش می یابد و بار تبدیل شدن به سخت تر برای همه, اگر مردم نیست کار آنها ممکن است فکر می کنم آن زمان به رشد خود من و شاید من فروش آن در سمت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>