Mariah Carey, Tyler Perry برجسته لیکوود آنلاین عید پاک خدمات

به روز شده

به عنوان جهان جنگ ویرانگر COVID-19 گیر هوستون لیکوود کلیسا در ظهور با یک پیام از امید و ایمان خود به این عید پاک یکشنبه.

Joel Osteen و Lakewood Church خواهد شد با ارائه یک ویژه یکشنبه پخش در 11.m پخش در ABC-13. ساعته عید پاک خدمات خواهد شد از ویژگی های عملکرد توسط برنده جایزه گرمی Mariah Carey خواهد شد که اختصاص داده شده به اولین پاسخ دهندگان. Tyler Perry نیز عضویت در مجازی سرویس های خود را الهام بخش پیام از ایمان است. خدمات جریان در 8:30 صبح و 11 صبح یکشنبه.

“چیزهای زیادی وجود دارد عدم اطمینان و ترس است. مردم نگران” Osteen مشترک در مصاحبه با ABC-13. “من فکر می کردم–چگونه می تواند ما را در آن مرحله یک شکاف و فقط اجازه دهید مردم می دانند که هی ما میخوایم از این طریق دریافت کنید.”

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو و هوستون رئیس آتش نشانی ساموئل پنا نیز ظاهر ویژه ای در امروز عید پاک خدمات.

“این یک زمان من فکر می کنم همه ما بهتر با هم” Osteen اضافه شده است. “من فکر می کنم این باعث می شود ما متوجه است که ما در حال حاضر همه در کنترل است. ما نیاز به ایمان ما نیاز به تبدیل به چیزی بزرگتر است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>