مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس است از هوستون خانواده می گوید

مردی که درگذشت دوشنبه در مینیاپولیس بازداشت پلیس — حادثه ای که موجب اختلاف سراسر کشور و منجر به کشته و’ ختم — در اصل از هوستون به گفته یک عضو خانواده است.

مرد شناخته شده به عنوان جورج فلوید متولد و بزرگ شده در هوستون, خواهر در قانون گفت: کرونیکل. او کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات بیشتر در مورد پس زمینه خود را با اشاره سوالات به خانواده وکیل برجسته حقوق مدنی وکیل بن Crump.

دوستان و همکلاسی های سابق گفت: ABC 13 کانال که او فوتبال در جک یاتس دبیرستان. دخترش نیز زندگی در هوستون, ABC News گزارش شده است.

Crump نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. پلیس گفت: Floyd, که سیاه و سفید است, همسان شرح یک مظنون در یک مورد جعل در یک فروشگاه مواد غذایی و این که او در برابر بازداشت. اطرافیان اسیر یک افسر زانو در گردن او در حال حاضر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری. فلوید گفت: افسر ناشناس که او نمی توانستم نفس بکشم اما افسر نادیده مرد درخواست.

چهار پاسخ افسران را از آنجا اخراج شده است. Crump منتشر شد بیانیه ای در مورد این حادثه روز سه شنبه.

“همه ما به تماشای وحشتناک مرگ جورج فلوید در فیلم به عنوان شاهد التماس افسر پلیس او را به داخل ماشین پلیس و دریافت کردن گردن خود” Crump در بیانیه ای گفت. “این سوء استفاده بیش از حد و غیر انسانی استفاده از نیروی هزینه زندگی یک مرد بود که بازداشت توسط پلیس برای بازجویی در مورد غیر خشونت آمیز و اتهام است.”

این داستان به روز خواهد شد.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

[email protected]n.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>