مرد گفت: به پوشیدن ماسک شاخه دنور وفل خانه طبخ

به روز شده

دنور (AP) — یک مرد که متهم به تیراندازی و زخمی شدن یک وفل خانه کارمند در حومه دنور شب پس از اینکه از او خواسته به پوشیدن چهره و پوشش داخل رستوران, مقامات گفت.

پلیس در شفق دستگیر کلوین واتسون, 27 روز دوشنبه به اتهام تلاش درجه اول قتل KDVR گزارش شده است. اسناد دادگاه نشان می دهد واتسون ارائه شده توسط Arapahoe شهرستان مدافع عمومی است که بلافاصله پس از بازگشت از یک تلفن پیام به دنبال نظر سه شنبه ،

COVID جماعت: هوستون کلیسا recloses پس از رهبران عبادت دریافت COVID-19

با توجه به دستگیری استشهاد کارکنان و محققان گفت: واتسون به این رستوران در مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز شنبه و یک پیشخدمت زن به او گفت که او نیاز به پوشیدن یک ماسک به خدمت گرفته شود. این رستوران تنها ارائه حمل کردن خدمات.

واتسون گفته بازگشت و با یک ماسک که او پوشیده نیست و دوباره گفت که او نمی تواند در خدمت. گفته او با قرار دادن یک اسلحه کوچک در مقابله قبل از گفتن آشپز او می تواند “مغز خود را از ضربه” با توجه به استشهاد.

شب بعد درست پس از نیمه شب جمعه پلیس گفت: واتسون بازگشت و سیلی کوک در سراسر چهره او گفته شد دوباره او را برای رفتن به خدمت کرده است. واتسون است که متهم به تیراندازی به طبخ در قفسه سینه یا شکم خارج از رستوران به عنوان آشپز زد به دور است. آشپز منتشر شد از بیمارستان بعد از ظهر جمعه.

آبجوسازی سرقت: خدمه می خواستم برای دزدی داخل شرق هوستون آبجوسازی

“ما عمیقا متاثر و متاسفم که این بی معنی عمل خشونت رخ داده است” وفل خانه سخنگوی Njeri رئیس گفت.

شفق قطبی نیازی به ماسک یا پوشش صورت در اماکن عمومی مانند برخی دیگر از جوامع در مترو دنور.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>