مرد شات بیش از 20 بار در جنوب شرق هوستون

منتشر شده

یک مرد کشته شد صبح روز شنبه در جنوب غربی هوستون و پلیس در حال جستجو برای پاسخ به همین دلیل او به ضرب گلوله کشته شد در بیش از 20 بار.

یک زن ناشناس پرچم اوراقچی حدود ساعت 3 صبح در نزدیکی 13200 جلوگیری از Fondren جاده پس از شنیدن صدای شلیک گلوله در نزدیکی گفت: Sgt. کالن دانکن از هوستون اداره پلیس.

دفعات بازدید: همچنین: شک در اجرا پس از 4 نفر به ضرب گلوله کشته شدند در میدتاون

محققان پس از رسیدن بر روی صحنه در بر داشت تیراندازی قربانی به عنوان یک مرد سیاه و سفید در اوایل تا اواسط 20s, حلق آویز کردن یک وسیله نقلیه ثبت شده به یک فرد متفاوت است.

پلیس گفت: این احتمال وجود دارد که مرد به ضرب گلوله کشته شد در حالی که رانندگی وسیله نقلیه خود را نورد بر روی محدود در مقابل Fondren مسافرخانه.

“ما تنها یک پوسته پوشش در صحنه است که تا حدودی عجیب و غریب با توجه به تعداد سوراخ گلوله در خودرو” دانکن به خبرنگاران گفت: در صحنه است.

تماس گیرنده گفت: 911 که یک مرد دیده می شد در حال اجرا در پشت برخی از کسب و کار در Fondren. بدون شک شناسایی شده است در تیراندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>