مرد به ضرب گلوله کشته و در بدنام شمال شهرستان هریس مجتمع آپارتمانی

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد یکشنبه در یک مجتمع آپارتمانی در شمال شهرستان هریس با توجه به هریس شهرستان کلانتر دفتر.

این مرد که به نظر می رسد در اواخر 30s مرده پیدا شد در یک پله در Haverstock هیل آپارتمان در 5600 جلوگیری از الداین بندر با توجه به کلانتر, Sgt. بن Beall.

بر اساس شواهد و مدارک در صحنه قربانی به نظر می رسد به darted در سراسر پارکینگ و از پله ها بالا زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد Beall گفت. شاهدان دیدم دو مرد او را تعقیب از طریق این مجموعه Beall گفت.

Beall گفت که او هنوز نمی دانند قربانی هویت و او نمی توانست در انتشار هر گونه دقیق مشکوک توضیحات. یک صدای جیر جیر از هریس شهرستان کلانتر دفتر گفت: یکی مشکوک ممکن ورزشی Mohawk کوتاه کردن مو و ریش.

چند نفر در صحنه ادعا می شود خانواده مقتول, Beall گفت. محققان هنوز بازجویی از شاهدان اواخر یکشنبه.

Haverstock تپه های وسیع 700 واحد پیچیده تا به مبارزه سختی شهرت برای سال, با توجه به گزارشات اخیر در هوستون کرونیکل.

در 1980s رقیب باندهای خیابانی به خون و Crips شروع به تبانی در داخل مجتمع دروازه. فدرال یارانه آپارتمان تبدیل به یک hub برای کرک کوکائین تیراندازی سرقت و فحشا. در سال های پس از باند دستورات و خدمات اجتماعی برنامه های اجرا شده به منظور محدود کردن جرم و جنایت در این منطقه است.

جولیان Gill دیجیتال خبرنگار در هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>