مرد کشته شده توسط یادبود ایجاد کرد پلیس در خارج از وست هوستون بیمارستان HPD می گوید

یادبود ایجاد کرد افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مرد دوشنبه شب در خارج از وست هوستون, بیمارستان, به گزارش پلیس هوستون.

این مرد تا به حال گفته رسیده افسر unholstered تفنگ پس از طولانی مبارزه به عنوان او تلاش برای به دست آوردن او را در بازگشت از گشت زنی ماشین حدود 10 p. m. با توجه به هوستون اداره پلیس Asst. رئیس لری Satterwhite. این درگیری اتفاق افتاده خارج یادبود هرمان یادبود بیمارستان شهرستان در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 در نزدیکی Gessner جاده که مظنون به تازگی منتشر شده است از درمان پس از یک جداگانه مبارزه با افسران پیش از آن در روز.

مظنون هویت خواهد شد.

نجات: هوستون کارگر آزاد پس از تراکتور رول در بالا از او

تعامل خود را با اجرای قانون آغاز شده و حدود 2:45 p. m. روز شنبه هنگامی که کسی به نام 911 به گزارش مشکوک خودرو جایی در روستاها Satterwhite گفت.

ماموران با یادبود روستاهای اداره پلیس که در خدمت سه نفر از شش شهرهای کوچک در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 راهرو دریافتند مرد, یک زن و 9 ماه کودک داخل خودرو با چند قطعه از باز کردن ایمیل, کارت های اعتباری جعلی قطعه از شناسایی و شواهدی وجود دارد که آنها تا به حال شکسته را به پست الکترونیکی جعبه یادبود روستاهای رئیس پلیس ریموند شولتز.

این زن تا به حال حکم برای دستگیری او از برلسون شهرستان برای ایمیل سرقت شولتز گفت. او را بازداشت گرفته شده بدون هیچ گونه حادثه, او گفت:.

به عنوان آنها در زمان این مرد را بازداشت او موفق به شکستن رایگان از دستبند و تلاش ماموران که در نهایت ضربه او با یک تیزر Satterwhite گفت. امدادگران او را به یادبود هرمان برای افزایش ضربان قلب پس از بی حس کردن تفنگ شوک.

افسران نظارت او را به عنوان او در حال درمان Satterwhite گفت.

او از بیمارستان مرخص شد. حدود 9:45 p. m. که زمانی که افسر همراهی او به گشت زنی ماشین در پارکینگ.

“وجود دارد یکی دیگر از مبارزه و مبارزه رخ داده است وجود دارد در ماشین گشت” Satterwhite گفت. “این فقط او و او و او را بسیار بزرگتر از او. او موفق به شکستن رایگان.”

نزاع نقل مکان کرد و به نزدیکی پارکینگ گاراژ که در آن افسر تلاش به عقب بر گردیم او در دستبند, Satterwhite گفت. که در آن نقطه افسر کشیده بود تفنگ خود را و در حال حاضر radioed برای پشتیبان گیری.

“وجود دارد یک نبرد مداوم بین دو نفر از آنها” Satterwhite گفت. “رادیو بود درهم. مظنون به حال او را در رادیو و وجود دارد برخی از نوع مبارزه یا کشیدن در برابر هر یک از دیگر. در برخی از نقطه رسید برای او اسلحه گرم و پس از آن به که او از کار اخراج آنچه ما می دانیم حداقل دو دور که زده می شود.”

امدادگران او را به بیمارستان که در آن پزشکان تلفظ او مرده است.

همانطور که از اوایل صبح روز پنجشنبه پلیس با داشتن یک زمان سخت به شناسایی او به دلیل متعدد جعلی شناسه آنها در بر داشت در ماشین شولتز گفت. معلوم نیست اگر او تاکنون مثبت شناخته شده است.

زن همچنان در بازداشت در شهرستان برلسون حکم. کودک تحویل داده شد به CPS به عنوان پلیس در ادامه تحقیقات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>