مرد سقوط کامیون به درخت می میرد و پس از بحث با خانواده در جنوب غربی هوستون

یک راننده فوت کرد زمانی که پلیس می گویند او سقوط وانت خود را به همسایه خود را درخت پس از وارد شدن به بحث با خانواده اواخر یکشنبه شب در جنوب غربی هوستون خانه.

تصادف اتفاق افتاده حدود 11:30 p. m. در 5300 جلوگیری از Mackinaw جاده با توجه به هوستون اداره پلیس Sgt. David افزایش یافت. در 30s خود را در یک درگیری با خانواده اش هنگامی که او خانه را ترک کرد و رو به وانت رز گفت.

بیشتر از JAY R. JORDAN: تگزاس زن غرق در تعطیلات در حدودی رفت و آمد مکرر در ترک و کایکوس, خانواده, شکایت

او شروع به بالا و پایین خیابان رز گفت. او کنترل را از دست داده و فرار کردن جاده و سپس اصلاح و فرار کردن طرف دیگر از جاده قبل از کوبیدن به درخت رز گفت.

امدادگران با عجله به سقوط و تلفظ او مرده است.

این مرد به احتمال زیاد رانندگی بیش خیابان 30 مایل در ساعت محدود اما نه در “بزرگراه سرعت” رز گفت. موضوع بحث قبل روشن بود.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>