مرد ادعا می کند هیچ اجتماعی فاصله اجرا در بسته بندی جنوب غربی پرواز

لایحه بائر می گوید او و همسرش متوجه شده است که خطوط هوایی جنوب غربی لغو دو پرواز از فورت مایرز به پیتسبورگ یکشنبه.

تنها یک پرواز باقی مانده پرواز 3897 و بائر می گوید: به نظر می رسد که پرواز نیز انجام شده مسافران از دیگر پروازهای لغو شده. نتیجه نهایی این بود چیزی که او را ناراحت: اجتماعی بدون فاصله.

درایو از طریق باغ وحش: یک باغ وحش تگزاس ارائه شده است یکی از یک نوع تجربه در این آخر هفته

“ما رو به دروازه و آن نگاه بسیار کامل و از ما خواسته بانوی اگر آن پر شد و آن این بود,” او گفت:.

بائر به اشتراک گذاشته تصاویر با پیتسبورگ اکشن اخبار 4 نشان می دهند که چگونه از نزدیک مسافران نشسته بودند به یک دیگر ایجاد نگرانی های بهداشتی.

باد از جنوب غرب با صدور بیانیه ای در مورد ایمنی خود را از پروتکل های میان گسترش coronavirus:

ایمنی از مشتریان و کارکنان ما باقی می ماند غیر قابل انعطاف اولویت است. در دسترس بودن صندلی های خالی در اکثر پروازها در طول این زمان مشتریان دعوت به فضا به حمایت اجتماعی فاصله. غرب ارائه می دهد یک باز صندلی سیاست (بدون اختصاص صندلی) است که پشتیبانی آسان تر فیزیکی فاصله پردازنده هواپیماهای ما. علاوه بر این مشتریان سفر با غرب را تشویق به پوشیدن شخصی فعال تجهیزات مانند ماسک و دستکش. پس ما عامل بی سابقه ای در برابر ما ادامه خواهد داد ارزیابی و در حال تحول سیاست ها و پیاده سازی هر روش نیاز به حمایت اجتماعی فاصله و رفاه ما ارزش مشتریان و کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>