مرد برگشت از کالیفرنیا 1st coronavirus مورد در شمال تگزاس

به روز شده

FRISCO, Texas (AP) — مردی که به تازگی از سفر به کالیفرنیا دریافت presumptive تست مثبت برای کروناویروس جدید, او اولین فرد در تگزاس شناخته شده اند که به طور بالقوه قرارداد این ویروس در آمریکا و مقامات بهداشت روز دوشنبه گفت:.

Collin County مقامات در بیانیه ای گفت که فریسکو مرد بود در اواخر 30s و در شرایط با ثبات در صفحه اصلی. یک دوجین موارد قبلا شناسایی شده در اطراف هوستون که در آن تمام موارد شده اند مربوط به مسافران در سفر اخیر مصر کروز گفت: Chris Van Deusen سخنگوی تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی.

Frisco شده است در منطقه دره سیلیکون در هفته گذشته در یک سفر کسب و کار و احتمالا تا به حال به تماس با کسی که حامل ویروس, Collin County قاضی کریس هیل گفت: در یک کنفرانس خبری. این مرد همچنین به کودکان در مدرسه محلی منطقه تپه گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث عوارض شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

تگزاس قانونگذاران در حال برنامه ریزی برای دیدار در Austin در روز سه شنبه برای بحث در مورد دولت آمادگی برای این ویروس جدید است. برخی دیگر قانونی جلسات لغو شده است در نور از نگرانی های بهداشتی.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>