مرد دستگیر شده پس از شلیک سلاح در نزدیکی ایستگاه پلیس هوستون با برادر و دختران نوجوان

20 سال دستگیر شد, شنبه شب و متهم به باز کردن آتش سوزی در یک زمین گلف باعث گلوله به اعتصاب برخی از درختان در مجاور ایستگاه پلیس هوستون, مقامات گفت.

مرد معتقد بود به نشان دادن یک حمله-مدل دهید تفنگ به او 19 سال و دو 15 ساله, دختران اواز یا موسیقی دو برداشت به جای هدف قرار دادن اجرای قانون رئیس پلیس هنر اکودو گفت: صبح روز دوشنبه. مشکوک تیرانداز است هنوز مشخص نشده اما رئیس گفت که او خواهد بود به اتهام جنایت مرگبار انجام.

افسران شنیده تیراندازی در اطراف 10:30 بعد از ظهر از شمال شرقی ایستگاه در 8300 Mykawa جاده ای است که درب بعدی را به زمین گلف و از هم جدا شده توسط یک منطقه پوشیده شده از درخت. گلوله زده برخی از درختان رئیس گفت.

یک هلیکوپتر پلیس جستجو در این منطقه از بالا و یک خودرو با سه نوجوان و مشکوک مسلح.

دو دختر شده بود نگهداری از کودکان برای 5 سال-کودک و توله سگ هنگامی که انسان آنها را برداشت. دختران و مشکوک برادر بودند منتشر شد و بدون اتهام اکودو گفت.

“من احساس آنها در تلاش بودند برای قرار دادن در یک نمایش به صورت دو 15 ساله,” اکودو گفت. “چرا مردان در حال چیدن تا 15 ساله داستان دیگری است برای یک روز دیگر.”

دنباله خون: پلیس در پیدا کردن مرد به بدن و دو نفر دیگر مجروح در شمال شرقی هوستون تیراندازی

محققان بر این باور نیست که 20 ساله است مربوط به یکی دیگر از های اخیر تیراندازی در همان منطقه پارک که در آن پلیس در ژوئن 6 جستجو برای کسی که اخراج 50 تا 60 دور در نزدیکی ایستگاه پلیس. افسران شنیده گلوله عبور آنها را در پارکینگ وجود دارد اما آسیب به ساختمان است.

تیرانداز در این مثال بوده است نه توقیف.

هوستون افسران پلیس اتحادیه رئیس جمهور جو Gamaldi نامیده می شود که حادثه حمله به افسران.

[email protected]

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>