ساخت برنامه سفر? چگونه coronavirus ترس گسترش است و قرار دادن سفر در برزخ

تنها چیزی که گسترش سریع تر از جدید کروناویروس است مسافرت اضطراب مرتبط با آن است. هزاران نفر از موارد ظهور در سراسر جهان و در حالی که آنها در درجه اول در چین, همه در حالت آماده باش بالا از کره جنوبی به ایتالیا به ایالات متحده است.

آیا روزمره مردم در مواجهه با چنین سابقه اضطراب ، ایالات متحده آمریکا امروز سفر تیم صحبت با افرادی که برنامه ریزی شده – و در برخی موارد هنوز در حال برنامه ریزی برای سفر به آسیا و فراتر از آن به عنوان شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد.

از روز شنبه وجود دارد تقریبا 89,300 موارد در سراسر جهان نزدیک به 85,000 (یا 95%) که در جنوب آسیا است. اما تعداد موارد در اروپا تقریبا سه برابر بیش از آخر هفته صعودی از حدود 800 تا بیش از 2,180. خاورمیانه را شمارش نیز دو برابر شده است در آن دوره از زمان موجی از حدود 500 به بیش از 1100آن را سوم بیشتر آلوده منطقه در جهان است.

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

ایتالیا و ایران که 1,694 و 978 موارد به ترتیب کمک اکثر مناطق خود را’ در مجموع.

کارائیب نیز آن موارد: جمهوری دومینیکن وزارت بهداشت تایید یکشنبه که 62 سال از شمال ایتالیا که وجود دارد وارد on Feb. 22 تا پس از آزمایش مثبت است. فرانسه همچنین گزارش داد threes مورد در یکی از آن در خارج از کشور سرزمین جزیره گوادلوپ.

اگر این مسافران’ داستان هر نشانه این فقط آغاز از تاثیر coronavirus را برای همه مسافران در سال 2020 است.

آخرین پرواز لغو: دلتا آمریکا تعلیق پروازها به مقصد میلان به عنوان coronavirus کاهش گسترش به ایتالیا

چگونه برای محافظت از سفر خود را: چه سفر بیمه را پوشش می دهد برای coronavirus — و آنچه در آن نمی

در میان شیوع کروناویروس مردم هنوز رفتن به ژاپن شکوفه های گیلاس?

آماندا اندرسون و دوستان او می خواستم به تجربه فصل شکوفه های گیلاس و جشن یک نقطه عطف تاریخ تولد در ژاپن این بهار. سپس آنها شنیده می شود بیشتر و بیشتر در مورد جدید کروناویروس و اضطراب خود festered در مورد خود را اواخر مارس گشت.

“کسی که در گروه ما با این نسخهها کار در پزشکی و بیشتر که در ادامه آمده در مورد کوروناویروس بیشتر تردید او احساس و در نهایت همه ما احساس” شارلوت کارولینای شمالی بر اساس 32 ساله اندرسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. گروه pored بیش از مقالات پزشکی به یک تصمیم تحصیل.

شکوفه های گیلاس یک جاذبه توریستی محبوب آوردن این گزارش بیش از 60 میلیون نفر و در ژاپن در هر سال است. مشاهده بهترین دوره برای سال 2020 در سراسر بسیاری از countryis اواخر ماه مارس از طریق اوایل ماه آوریل با توجه به پیش بینی.

اندرسون و دوستان خود را قادر به خود را لغو ژاپن پرواز های هواپیمایی که رزرو از طریق جال شریک خطوط هوایی آمریکا و با استفاده از اعتبار نسبت به دیگر سفرهای اگر آنها نمی, تغییر زمان خود ژاپن قصد دارد.

از آنجا که خطوط هوایی آمریکا نیست و در حال حاضر مشاوره سفر و یا چشم پوشی برای کشور اندرسون گفت: “ما واقعا تا به حال به مجادله با نمایندگان خدمات مشتری در شرکت هواپیمایی برای کمک به. در نهایت ما همه قادر به لغو و حفظ ارزش کامل بلیط های ما.”

هنوز هم ژاپن و گردشگری سازمان باقی می ماند خوش بینانه در پی coronavirus. “شکوفه های گیلاس قطعا شکوفایی این بهار و ما انتظار وجود دارد ادامه خواهد داشت علاقه زیادی میان آمریکا مسافران در آینده به آنها را ببینید” کیکو Matsuura از ژاپن ملی گردشگری سازمان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

ناامیدی را تعیین کرده است به عنوان هیچ کس در اندرسون گروه ژاپن سفر کرده بود قبل از. اما آنها داده نشده تا در سفر به آسیا فقط رتبهدهی نشده است.

“بسیاری از کشورهای آسیایی هستند و ما به دیدار’ لیست بنابراین ما احتمال تجدید نظر در سفر به منطقه در شش تا 12 ماه” اندرسون گفت.

در حال حاضر این گروه به دنبال یک تعطیلات آخر هفته سفر به کارائیب به جای.

تیم شکارچی از PointsBlogger.com گرفتن صبر و انتظار رویکرد خود را نسبت به ژاپن سفر برنامه. مسلم او یک ماه پس از فصل شکوفه های گیلاس به دلیل بهتر می پردازد. او همچنین قصد دارد به دیدار تایلند و سنگاپورکه در حال حاضر نزدیک به 200 مورد بین آنها را به عنوان از دوشنبه.

“من نه عصبی در مورد تایلند در حال حاضر, اما کمی عصبی در مورد رفتن به ژاپن در این لحظه گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز. “من صبر کنید تا آوریل به لغو.”

“نمی خواهم به قرنطینه’: برای رفتن و یا رفتن به بازی های المپیک توکیو

Coronavirus نگرانی در حال ساخت به مردم دوم-حدس می زنم سفر خود را برنامه ریزی برای بازی های المپیک است.

کندال تیلور 24 ساله عامل املاک و مستغلات در نیویورک گفت که او و پسر عموی او لغو سفر خود به توکیو پس از دیدن تیتر در مورد ویروس انتخاب کنید تا.

“ما دو بچه است که می ترسند برای رفتن در هر نقطه اما وقتی که شما شنیدن این موارد … ما نمی خواهیم خودمان را در محیط زیست است که ما می تواند آن را دریافت و یا احتمالا آن را,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز و اضافه کرد که او احساس او در معرض خطر از آنجا که او برنامه ریزی شده برای سفر به مناطق مختلف در ژاپن در طول 15 روز سفر.

هر چند تیلور قادر به دریافت بیشتر از پول خود را به عقب از $1,100 ایر کانادا پرواز با تشکر از خرید بیمه سفر او و پسر عموی خود را دچار “از دست دادن” بیش تسهیلات به میزان 500 دلار در هر فرد.

تصمیم گیری سخت بود به خصوص برای این جفت ارز که همیشه از رفتن به بازی های المپیک پس از رشد تا به تماشای بازی در تلویزیون گفت: تیلور, که تا به حال خریداری بلیط برای هر گونه حوادث المپیک نشده است.

او گفت: آن لطمه می زند, به لغو سفر خود را که او شروع به برنامه ریزی در دسامبر اما او می دانست که آن را به بهترین گزینه برای او است.

“من نمی خواهم به در یک وضعیت که در آن ما وجود دارد و ما در گیر و یا ما وجود دارد و ما نمی توانیم دوباره به امریکا به دلیل آن را شکسته بزرگتر,” او گفت:.

اردن مور یک زن 21 ساله آمریکایی در ژاپن زندگی می کنند گفت: او نمی ترسم از حضور در بسکتبال مردان نیمه نهایی در این سال ها که او خریداری بلیط در ماه ژانویه است.

“من احساس می کنم ژاپن است که دست زدن به این ویروس بسیار خوب و مصرف است اقدامات پیشگیرانه. من نمی ترسم از آن گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز. “من فقط نمی خواهم به قرنطینه شود.”

او امیدوار چیز حل خواهد شد زمان بازی های المپیک رول در اطراف.

“من به شدت شک آن را هنوز هم یک مشکل آمده ژوئیه/اوت بازه زمانی پس من هنوز هم رفتن تا زمانی که ایالات متحده آمریکا بسکتبال در جریان است,” او گفت:.

سرنوشت این سال بازی های المپیک خود را هنوز هم وزن بودن.

در مصاحبه هفته گذشته با آسوشیتد پرس, کیر, پوند, طولانی ترین خدمت عضو کمیته بین المللی المپیک تخمین زده می شود که سه ماه به پنجره که در آن برای تصمیم گیری سرنوشت این سال را به بازی. دو روز بعد رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد “اضافه کردن سوخت به شعله های آتش از حدس و گمان” و کمیته بین المللی المپیک باقی مانده است “به طور کامل متعهد به موفق بازی های المپیک در توکیو شروع در جولای 24.”

“ما هرگز در نظر گرفته لغو’: سفر اروپا هنوز برای تنسی زن

فضل Boerger وارد آلمان روز شنبه برای اولین تعطیلات اروپا و در حال حاضر در طرح C.

پسر و دختر در قانون شگفت زده او را با یک دو هفته تعطیلات برای تولد او گذشته سقوط کرد و سه نفر بود که با توجه به دیدار میلان در فلورانس, Cinque Terre و ورونا.

آنها به روشن Plan B یک هفته پیش پس از دخترش در پیامک خود را با اخبار از مستندات در شمال ایتالیا با توجه به کوروناویروس. تعداد موارد در کشور رسید به 1,694 دوشنبه.

تجدید نظر در برنامه سفر کرده بود سه نفر بازدید از جنوب ایتالیا به جای آن با توقف در رم و ناپل سورنتو و کاپری. اما بعد آنها فرود آمد در آلمان که در آن آنها شروع این سفر برای دیدار با بستگان وجود دارد, وزارت امور خارجه ایالات متحده خود را تغییر سطح هشدار برای شمال ایتالیا به بالاترین سطح پس خانواده تصمیم به جست و خیز ایتالیا در دسترس نباشد.

در دستور کار شرکت: رانندگی را از طریق آلمان, اتریش, سوئیس و فرانسه و امکان سفر به بلژیک.

یک حرکت صعودی به تکرار تغییر در برنامه سفر: او ممکن است دو سفر به اروپا است.

“ما در حال ساخت برنامه ای برای بازگشت در سال آینده مدتی و انجام تمام ایتالیا, LOL,” او گفت: از طریق Facebook Messenger در روز دوشنبه.

49-در سال دستیار پزشکی گفت: خانواده مورد بحث هرگز فرار سفر به اروپا است.

“ما هرگز در نظر گرفته لغو,” او گفت:. “این است که من نگران نیستم اما شما عمل آنفولانزا و سرماخوردگی, پروتکل, مطمئن شوید که شما شستن دست های خود را با استفاده از ضد عفونی کننده دست.”

کشتی و coronavirus

موبایل در سراسر جهان را تماشا و گوش به عنوان مسافران خود را پیدا گیر در هیئت مدیره کشتی در برزخ یا در قرنطینه با تشکر از coronavirus نگرانی و یا ویروس خود را.

چه اثر است که همه عدم قطعیت داشتن در موبایل? آنها مردد به برنامه سفر رفتن به جلو ؟ آنها لغو سفر دریایی آنها در حال حاضر رزرو?

هنگامی که شیوع بیماری آغاز شد و در اوایل فوریه مکرر موبایل در حال حاضر وزن خطرات آمده است که با گسترش coronavirus. واکنش های خود را به اخبار مختلف داشتند.

کارول جونز, 47, از مینه سوتا به پایان رسید کروز با کارناوال کروز خط پیشتر در ماه.

جونز دارای شش فرزند است و در گذشته کشتی فرزندان او قرارداد بسته اند نورو ویروس. این تغییر راه آنها نزدیک بعد cruises اما متوقف نشده آنها.

با فضای محدود یک کشتی کروز جونز گفت که او می داند چگونه ویروس coronavirus یا نورو ویروس می تواند از دست سرعت. در حال حاضر آنها را دستمال مرطوب برای پاکسازی خود را در کابین نمی خورند در هر بوفه و سعی کنید به استفاده از هر دستشویی های عمومی در هیئت مدیره.

“ما در (کارناوال) کشتی زمانی که برای اولین بار قرنطینه اتفاق افتاده در خارج از کشور,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز با اشاره به الماس شاهزاده قرار می گیرد تحت قرنطینه در ژاپن از Feb. 5-19. “این قطعا ما را عصبی.”

جونز’ خانواده کروز دیگری برنامه ریزی شده در چند ماه که برگ از کالیفرنیا و بادبان پایین سواحل مکزیک. در این مرحله آنها برنامه ریزی نیست به لغو. اما آنها همچنین نمی متعهد به رفتن.

“از ما نیست (قرار داده) پول بیشتر به سمت کروز یا. ما آن را نگه داشته در استاندارد 150 دلار سپرده,” او گفت:. کارناوال کروز خط او افزود: نیاز به یک سپرده و آنها به طور معمول خود را پرداخت cruises ماه به ماه. در حال حاضر آنها در حال برگزاری تا زمانی که نهایی هزینه مهلت.

“صنعت کروز نشانی از یک کار بزرگ اما چیزی شبیه به این که” جونز گفت. “ما را ببینید که در آن ما در سه ماه.”

دیگران مصمم به اجازه نمی دهد این ویروس نگه داشتن آنها را از برنامه های خود را.

Sylvain Plasse یک بازیگر از تورنتو و مکرر رزمناو که تکمیل بیش از 100 سفر دریایی گفت: آمریکا امروز در یک پیام است که “ما باید برای ادامه زندگی است.” او تا به حال هیچ برنامه ای برای توقف کروز است اما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

“(Coronavirus) قطعا نمی خواهد من جلوگیری از گشت زنی; اما … من اجتناب از آسیا در همه هزینه ها,” او گفت:. بسیاری از خطوط کروز از جمله رویال کارائیب و نروژی کروز خط در حال حاضر به لغو یا تغییر خود را در آسیا برنامه های سفر.

جان و ملانی Haering که تجربه الماس شاهزاده قرنطینه دست اول – که فرود آمد و جان در یک بیمارستان در ژاپن با کروناویروس – می گویند که آنها را در یکی دیگر از کروز دوباره.

“کاملا و حتی در شاهزاده خانم” ملانی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“ما شده اند از طریق وحشتناک تجربه ما می تواند به طور بالقوه درگذشت, ما از هم جدا شدند و ما احساس ترس ما ریختن مقدار زیادی از اشک” جان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پنج شنبه. “اگر ما اجازه دهید که تجربه بد شکل که ما چگونه زندگی می کنند بقیه زندگی ما پس از آن که بزرگتر شد ، یکی از بد کروز را نمی کند همه آنها بد است.”

‘ما در انجام بسیاری از گریه’: آمریکا زن و شوهر در قرنطینه برای coronavirus جدا در ژاپن, آمریکا

الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه: آن را به حال نقص بود نه ایده آل,’ ژاپن پنل اذعان

مسافران وزن بازدیدکننده داشته است به توکیو دیزنی لند — سپس آن را بسته

ناتاشا رونی آخرین بازدید توکیو دیزنی لند در پایان ماه ژانویه است. اما حتی اگر سفر خود را برنامه ریزی شده برای این هفته او نمی توانست به لغو برنامه های خود را.

اما در این پارک اعلام کرد و آن را نزدیک به دو هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر این ویروس از Feb. 29 تا 15 مارس.

“خدای من, من حدس می زنم من می خواهم تغییر برنامه های من در حال حاضر” رونی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز و اضافه میکند: “من تعجب آنها بسته پارک.”

رونی, 36, از لندن, بازگشت به پارک در ماه گذشته با شریک زندگی خود را پس از زیاد توکیو دیزنی لند زمانی که او زندگی می کردند در ژاپن از سال 2014 تا 2016. او به یاد می آورد یک تب دانگ شیوع نزدیک به جایی که او زندگی می کردند در آن زمان و فکر دولت ژاپن به کار گرفته مهار بیماری که هست.

“ژاپن شهرت برای بودن فوق العاده تمیز و با احتیاط و سلامت خود سیستم بسیار پیشرفته,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز قبل از یادگیری از بسته شدن. “بنابراین من هنوز هم به این سفر بروید اگر آن برنامه ریزی شده بود در حال حاضر.”

توکیو دیزنی لند که دیزنی را بدست آورده و حق امتیاز از اما است و متعلق به اداره شده توسط یک شخص ثالث شرکت ژاپنی شده بود یکی از پارک دیزنی در آسیا باز در حال رشد در میان coronavirus نگرانی. دو نفر در پارک دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ دیزنی لند هم بسته شده اند پس Jan. 25.

هر چند coronavirus موارد فقط شروع به صعود در ژاپن در طول سفر رونی متوجه افزایش کارکنان با پوشیدن ماسک. اطلاعیه ارسال شده در خارج از پارک ورودی و همچنین در توکیو دیزنی لند وب سایت درخواست شده است که مهمانان “احساس ناخوشی با توجه به ممکن است علائم سرماخوردگی” خودداری از بازدید و خواسته است که هر کسی که احساس ناخوشی در حالی که در پارک هشدار یک کارمند.

در اوقات فراغت رونی اجرا می شود یک سفر متمرکز یوتیوب کانال اختصاص داده شده به ژاپن و دیزنی پارک های اطراف جهان است. از طریق بحث و گفتگو با طرفداران دیگر او را شنیده و از بسیاری از کسانی که هنوز برنامه ریزی سفر به توکیو پارک و برخی که شد دوباره.

قبل از بسته شدن اعلام او تخمین زده است که 15 تا 20 درصد از مردم او صحبت کرده بودم تا به حال یا لغو سفرهای خود را و یا به طور جدی با توجه به انجام این کار است. “من همیشه توصیه به مردم انجام آنچه که برای آنها مناسب است و اگر آنها را قبل از بیماری های موجود و یا در حال سفر با افراد مسن, پس شاید در نظر لغو گردد.”

یکی از کسانی که آیا لغو سفر: جان کانل که تصمیم به انصراف از برنامه ریزی تعطیلات خانواده به پایتخت ژاپن و توکیو دیزنی لند بعد از دیدن اطلاعیه هفته گذشته که ورود به آینده توکیو ماراتن خواهد بود محدود به تنها چند صد نخبگان شرکت کنندگان با توجه به coronavirus نگرانی.

برای او تصمیم به لغو حس از سلامت یک نظر است اما در حال حاضر و در نتیجه وقت گیر عقب و جلو با پرواز-رزرو عوامل که ارائه داده اند به بازپرداخت تنها بخشی از پول او صرف بلیط هواپیما.

“هنگامی که آنها شروع به لغو رویدادهای عمومی ما تصمیم گرفتیم که یک خطر نمی خواهیم به ویژه در هنگام سفر با یک کودک خردسال” کانل 40 از Wirral انگلستان اضافه شده است. “خواهر من در قانون در ژاپن زندگی می کند و پشتیبانی ما تصمیم به رفتن نیست, اگر چه او گفت همه چیز به نظر نمی رسد بیش از حد بد وجود دارد.”

و چگونه خانه ماوس مشاهده تاثیر coronavirus در آن پارک? ورودی مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek – اعلام روز شنبه به عنوان Bob Iger جانشین – به تازگی گفته CNBC تاثیر coronavirus داشتن در دیزنی پارک ها و کشتی است که “قطعا یک دست انداز در جاده” اما او معتقد است قدرت دیزنی با نام تجاری “را راه outlast هر نوع کوتاه مدت بر روی صفحه رادار” از coronavirus.

“به این معنا نیست که ما نمی خواهد تعجب فردا اما ما باید قدرت را از طریق همه آنها را,” او اضافه شده است.

‘آن بود و دوست داشتنی’: Coronavirus اضطراب مواضع ژاپن سفر با کودک

Susannah دکور ساخته شده و خانواده اش قصد دارد اواخر تابستان گذشته. او شوهرش و 4 ساله دختر بودند برای گذراندن آخر هفته در ماه مارس و در اولین هفته در ماه آوریل در ژاپن, بازدید از توکیو کیوتو و اوزاکا.

“آن خواهد بود, دوست داشتنی” گفت: Darrow که مدیریت یک شرکت مشاوره در آتلانتا. “ما بسیار هیجان زده بودند.”

اما در هفته های اخیر استقبال نگه داشته و دیدن اخبار در مورد گسترش coronavirus و تعجب اگر او ممکن است نیاز به تغییر آن طرح شود.

سپس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با صدور یک هشدار برای ژاپن, مشاوره مسافران به “تمرین افزایش اقدامات احتیاطی.”

که به اندازه کافی برای استقبال به انصراف از این سفر نه مایل به خطر افشای جوان خود را به یک وضعیت غیر قابل پیش بینی.

“اگر آن را به حال به حال شده است فقط ما, ما ممکن است کمتر احتمال دارد به لغو,” او گفت:, و اضافه کرد که او و همسرش در نظر گرفته شده خود را ترک دختر با پدربزرگ و مادربزرگ او.

به جای سه تن از آنها را به پرواز به لس آنجلس که در اصل برای رفتن به پرشی خود به ژاپن و اجاره ماشین و رانندگی در امتداد ساحل اقیانوس آرام تمام راه را به مرز کانادا.

“ما با دوستان خود در نقاط مختلف در طول راه” او گفت:.

Darrow گفت: او را مجبور به خوردن هزینه یک اتاق هتل. اما این زن و شوهر که در حال مسافران مکرر رزرو امکانات رفاهی دیگر در ژاپن از طریق Airbnb که آنها قادر به می تواند بدون مجازات لغو.

آنچه در مورد transpacific پرواز ؟

“این بود که در مجموع fluke,” او گفت:. “برای یک بار در زندگی من بیمه بلیط هواپیما. ما قادر به دریافت آن است.”

Darrow گفت دخترش که ایمنی سوار او تصمیم به قراضه ژاپن سفر است که به دنبال به جلو به ماجراجویی خود را حتی اگر آن را به یک متفاوت است.

“او خوب به همه جا بروم” Darrow گفت. “او خواهید بود هیجان زده یا راه است.”

دیزنی جهان: کارگران که در سفر به ایتالیا به ماندن در خانه در میان coronavirus نگرانی

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>