لیگ اصلی بیس بال بازیکنان اتحادیه رسیدن به توافقنامهای برای نجات 2020 فصل

لیگ اصلی بیس بال و لیگ بازیکنان ارتباط توافقنامهای پنج شنبه شب در مسائل مهم اقتصادی به امید محور اکثر 162-بازی فصل با توجه به اجرایی با دانش مستقیم از مذاکرات حتی اگر این به معنی بازی در سری جهانی در اواخر ماه نوامبر.

لیگ اصلی بیس بال صاحبان رای جمعه به طور رسمی تصویب توافق دو مدیران با آگاهی از مذاکرات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، دو مدیران صحبت کرد تنها به شرط ناشناس ماندن پس از این قرارداد هنوز نهایی نشده است.

این قرارداد شامل یک تعهد از MLB و بازیکنان به بازی به عنوان نزدیک به کامل به طور منظم فصل برنامه که ممکن است با بازی در ماه اکتبر و یک postseason در ماه نوامبر ارائه COVID-19 بحران ریزید و به آنها اجازه می دهد به حتی شروع یک فصل است.

دو طرف می خواهم به بازی حداقل 100 بازی با امید بازی به عنوان بسیاری که ممکن است برنامه ریزی به طور منظم فصل بازی در ماه اکتبر و از جمله هفتگی doubleheaders. آنها همچنین در مورد ایده گسترش فعلی حذفی فرمت برای کمک به جبران کاهش درآمد در حالی که تصدیق کرد که اگر آب و هوای سرد می شود یک مسئله در ماه نوامبر آنها می تواند حرکت جهان سری و سری حذفی از سرد-آب و شهرستانها به خنثی سایت.

MLB 2020 پیش بینی: با وجود به تعویق افتادن فصل در اینجا ما جهان سری میدارد و برندگان جایزه

شبیه سازی باز کردن بعد: که تابیده در Strat-O-Matic بیس بال افتتاحیه

بیشتر: به یاد ماندنی ترین روز افتتاحیه لحظات در تاریخ MLB

بزرگترین مسئله در مذاکرات شد زمان سرویس و دو طرف توافق کردند که اگر یک فصل از هر طول بازیکنان, خواهد دریافت اعتبار برای یک سال کامل به عنوان اگر آن را به طور منظم 162-بازی فصل. و اگر فصل لغو شد, بازیکنان دریافت خواهد کرد همان زمان سرویس آنها تعلق در سال 2019.

این به این معنی است که لس آنجلس داجرز All-Star outfielder Mookie بتی بود که به دست آورد همراه با سابق Cy جوان برنده دیوید قیمت در ماه فوریه از Boston Red Sox, می تواند یک عامل رایگان بدون بازی یک تک به طور منظم فصل بازی برای داجرز.

دو طرف همچنین تصمیم گرفته اند که هنوز یک تازه کار, پیش نویس این تابستان اگر چه از آن خواهد شد کاهش می یابد به پنج دور به جای آن از حد معمول 40 دور با توجه به ورزشی است. بازیکنان دیگر نمی خواهد خود را دریافت امضای پاداش بمانند و آن را به جای خواهد معوق که ESPN اولین گزارش پرداخت 10 ٪ در حال حاضر و 45 درصد در زیر دو سال.

تیم نیز متعهد به پرداخت بازیکنان در 40-man فهرست اسامی یکجا در $170 میلیون نفر در صف مقابل پول بر اساس یک مقیاس کشویی با زمان سرویس. بازیکنان در حال برنامه ریزی برای دریافت اولین حقوق در 15 آوریل و اگر فصل رزومه آنها خواهد پرداخت در نرم افزار تاریخ مقیاس بر اساس چگونه بسیاری از بازی ها ایفا کرده است.

در این میان باشگاه نیز وعده داده شده خود را کارمند تمام وقت است که آنها همچنان به دریافت حقوق و دستمزد خود را از طریق مارس 30 با اخراج. هنوز چند کارکنان می گویند که آنها دریافت کرده اند, هشدار نامه از باشگاه خود را می دهد که 60 روز متوجه بالقوه اخراج های دسته جمعی.

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

لیگ اصلی بیس بال بهترین امید برای شروع فصل حدود 1 ژوئن و بعد از 1 ژوئیه به سادگی چیدن اصلی برنامه که آن را از سر گرفته اما پس از سرب از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

هنگامی که تیم ها اجازه داده می شود برای شروع به کار دوباره آن را کاملا امکان پذیر است که به جای داشتن تیم خود را بازگشت به خود بهار-سایت های آموزشی برای حداقل دو هفته بازیکنان را از کار کردن در تیم خود را در خانه خود ballparks کاهش بیشتر هزینه ها و تسریع در شروع قبل از روز افتتاحیه. تیم به احتمال زیاد باز خواهد شد و این فصل را با گسترش فهرست اسامی برای ماه اول نیز هست و به جای داشتن 26-مرد فهرست اسامی افزایش به عنوان بسیاری از 30 بازیکن است.

آن ناشناخته باقی می ماند چه مدت لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه خواهد بود مایل به بازی با طرفداران مجاز در غرفه چگونه آنها را تنظیم unplayed برنامه به آن را عادلانه برای همه تیم ها است.

این سوالات می توانید صبر کنید, اما در حال حاضر دو طرف امیدوار به ایجاد یک اطلاعیه در مورد آنچه قرار بود باز بعد از سال 2020 فصل است که آنها درباره توافق در چند انتقادی مسائل اقتصادی و دعا هنوز هم وجود دارد خواهد بود یک روز باز مدتی در این تابستان.

دنبال USA TODAY Sports’ باب Nightengale در توییتر @BNightengale.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>