ماگنولیا lineman متی Wykoff مرتکب به Texas A&M

بسیار تبلیغ ماگنولیا offensive lineman متی Wykoff خود را اعلام کرد کلامی تعهد به تگزاس A&M از طریق توییتر روز دوشنبه بعد از ظهر.

“اولین و مهمترین من می خواهم برای تشکر از خدا, من خانواده و دوستان من و مربیان چون بدون تو من نمی خواهد که در آن من هستم امروز” Wykoff نوشت. “من خیلی خوش شانس می شود قادر به بازی بازی من عاشق در رسیدن به سطح بعدی.”

Wykoff یک 6-پا-6, 300 پوند مقابله با این شماره 56 به طور کلی چشم انداز در تگزاس برای کلاس 2021 و 34-رتبه بندی بازیکن در موقعیت خود را با توجه به 247Sports. Wykoff دارای سابقه حداقل 31 بخش من ارائه می دهد تقریبا همه از آن آمده اند از قدرت پنج برنامه.

با توجه به استخدام مشخصات Wykoff با حضور Aggies’ Junior بعد در فوریه. 2 و دریافت پیشنهاد همان روز.

Wykoff شد اول تیم همه Montgomery County انتخاب این فصل و کمک ماگنولیا پیشبرد به منطقه پلی آف زیر سال اول سر مربی کریگ مارتین. The Bulldogs به طور متوسط بیش از 240 متری عجله دارند در هر بازی و نزدیک به 3,000 برای فصل.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>