ماگنولیا آلوم اسپنسر نزدیک علائم با استیلرز

ماگنولیا دبیرستان آلوم و Auburn بیمارستان اسپنسر نزدیک امضا رایگان-عامل قرارداد با Pittsburgh Steelers on شنبه پس از پایان پیش نویس NFL.

نزديك 6-پا 267-پوند ورزشکار آغاز شده و نه بازی در بیمارستان برای Auburn در فصل گذشته. او نمایش خود را ورزشکاری در آبرن Pro روز در مارس 6, در حال اجرا 40 yard dash در 4.81 ثانیه و انجام 28 تکرار در پرس سینه.

BRIAN T. اسمیت: NFL نشان می دهد قلب خود را با موفقیت کمتر-است-بیشتر پیش نویس

نزدیک در اصل راه می رفت در آبرن اما او به دست آورده و بورس تحصیلی در سال 2019 به عنوان او نهایی شود. او منطقه 19-5A دفاعی MVP برای ماگنولیا و مربی استرلینگ Doty به عنوان یک مقام ارشد در سال 2015 از بینی خود را مقابله با موقعیت. نزدیک بود همچنین میدانی, ورزشکار برنده مدال طلا در پرتاب وزنه و دیسک در مسابقات قهرمانی کشور.

آبرن جرم با عجله برای تقریبا از 2600 متری در فصل گذشته به طور متوسط حدود 200 در هر بازی. تقریبا در 40 بازی در مجموع در طول زمان خود را با ببر, کمک به باز کردن خطوط برای این برنامه در حال اجرا پشت در ثانیه.

استیلرز خواهد شد به دنبال به دم آن به زمین حمله در این سال پس از اتمام 29th, در NFL در عجله در فصل گذشته. Trey ادموندز تنها بازیکن در حال حاضر ذکر شده در بیمارستان در تیم عمق نمودار. پیتسبورگ پایدار از همه کاره های در حال اجرا با جیمز کانر Jaylen ساموئلز و بنی اسنل جونیور

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>