Magic Johnson, مقایسه اچ آی وی و بیماری همه گیر کوروناویروس تصورات غلط و تاثیر در جامعه

او شوکه شده جهان و اعلام کرد که او مبتلا به HIV شاید تنها Magic Johnson واقعا اعتقاد او هنوز هم زنده است. جانسون ثابت شده صحیح برای بیش از 29 سال و شمارش.

“دلیل من هنوز زنده است تشخیص زود هنگام” جانسون گفت: روز شنبه در سی ان ان. “من تا به حال تست و من تا به حال فیزیکی است. آن آمد که من اچ آی وی و این که زندگی من را نجات داد.”

جانسون به نظر نمی رسد در سی ان ان فقط به تأمل در این لحظه او اعلام کرد در Nov. 7, 1991 که او را بازنشسته از لس آنجلس لیکرز پس از یادگیری او قراردادی اچ آی وی (ویروس عامل بیماری ایدز است. او همچنین به نظر می رسد به بحث در مورد رمان coronavirus بیماری همه گیر.

اولین جانسون ارائه برخی از متن: “زمانی که من فکر می کنم در مورد این ویروس این است که به طور کامل متفاوت است.”

با اینحال جانسون هنوز هم جلب تشابه بین HIV و COVID-19 به دلیل شباهت مورد تصورات غلط در مورد ویروس مربوطه ناکافی تست عدم در دسترس مواد مخدر و چگونه این بیماری همه گیر است و صدمه زدن به سیاه و سفید جامعه است.

“آفریقایی-آمریکایی پیشرو در شرایط مرگ از coronavirus و بسیاری از آنها در بیمارستان هستند آفریقایی-آمریکایی” جانسون گفت. “ما به انجام یک کار بهتر به عنوان آفریقایی-آمریکایی ها به دنبال اجتماعی فاصله ماندن در خانه و مطمئن شوید که ما آموزش ما عزیزان و اعضای خانواده ما و آنچه که ما قرار است به انجام به نگه داشتن امن و سالم است. سپس هنگامی که شما اضافه کردن که ما اصلا دسترسی به مراقبت های بهداشتی و کیفیت مراقبت های بهداشتی. بسیاری از ما در حال ایجاد. که همچنین باعث ایجاد یک مشکل بیش از حد. درست مثل آن را با اچ آی وی و ایدز است.”

در نظر گرفتن درک مشترک در مورد HIV هنگامی که جانسون یاد او برای اولین بار آن را به حال.

“زمانی که من اعلام آن در نظر گرفته شد سفید, همجنس باز, مرد بیماری” جانسون گفت. “مردم در اشتباه بودند. مردم سیاه و سفید فکر نمی کنم آنها می تواند اچ آی وی و ایدز است.”

که تا حدودی توضیح می دهد که چرا جانسون رفت و با تشخیص خود. آن را نیز تا حدودی توضیح می دهد که چرا جانسون در نهایت به افزایش بیش از 10 میلیون دلار برای HIV/ایدز تحقیق و موسسات خیریه از طریق خود بنیاد است.

با اینحال مرکز کنترل بیماری تخمین زده است که در سال 2018 مردم سیاه و سفید اختصاص 42 درصد از جدید HIV تشخیص. ایالات متحده آمریکا امروز به تازگی گزارش داد که مردم در حال مرگ هستند از coronavirus در نرخ بسیار بالاتر در مقایسه با دیگر آمریکایی در شهرستانها عمده. جانسون ارائه شده متفاوت دلایلی که توضیح چنین نگران روند.

جانسون تقبیح این کشور عدم تست لوازم و متفاوت لجستیکی و مالی مانع از آن طول می کشد برای دریافت یک.

“ما باید مطمئن شوید که اول هر آمریکایی می تواند تست شده است. در حال حاضر وجود دارد کمبود آزمون. مردم می خواهید برای دریافت تست شده اما آنها نمی تواند پیدا کردن یک کیت تست” جانسون گفت. “مشکل این است که مردم می خواهند ما را به درایو به حومه امریکا که برای دریافت تست. چرا شما که تست درست انجام شود در شهری امریکا و راست در درون شهرستانها؟”

جانسون اظهار تاسف از کشور فعلی سیستم مراقبت های بهداشتی. او مشاهده کرد که افراد مستعد ابتلا به بیشتر در زمینه شرایط بهداشتی از جمله چاقی و دیابت و فشار خون بالا. این شرایط می تواند مردم را بیشتر در معرض خطر ابتلا COVID-19.

“عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که یک ترکیب بی نظیر” جانسون گفت. “ما باید بهتر شود. امیدوارم وجود خواهد داشت مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی برای همه مردم نه فقط برای اقلیت اما همه. اگر قیمت ها پایین می آیند, پس از آن من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن آفریقایی-آمریکایی بود خیلی سالم.”

در نهایت جانسون اشاره کرد که مردم بیشتر احتمال دارد به کار در مشاغل در نظر گرفته شده “خدمات ضروری” از کسانی است که اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه. که تا حدودی توضیح می دهد که چرا جانسون ساخته شده است سرمایه گذاری در پروژه هایی که تمرکز بر بازسازی درونی شهرها و افزایش بودجه برای جایزه کمک هزینه های تحصیلی.

“ما سخت کار مردم” جانسون گفت. “ما می خواهیم به مراقبت از خانواده ما است. اما در همان زمان ما باید درک کنند که بخش مهمان نوازی و رستوران بخش رانده زیادی با اقلیت ها به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار. ما نمی توانیم فقط می گویند این دلیل است که آنها در این حوزه دارد. ما به عنوان آفریقایی-آمریکایی که به انجام یک کار بهتر. ما باید مطمئن شوید که بچه های ما می توانید آموزش خود را به طوری که آنها می توانید شغل در بخش های دیگر. بنابراین ما نمی خواهد صحبت در مورد این امیدوارم در پنج سال آینده.”

که تا حد زیادی بستگی دارد اگر پزشکان می توانید پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19.

“تا زمانی که ما آمده ایم تا با برخی از مواد مخدر است که می تواند طول عمر و کمک به ضرب و شتم مردم, ویروس, ما قصد داریم برای ادامه به مردم درگذشت” جانسون گفت. “این مایه تاسف است. در اینجا ما بزرگترین و قدرتمندترین کشور در جهان است و ما باید در ارتباط با مواد مخدر است که می تواند کمک به مردم از طریق این ویروس است.”

هیچ درمانی وجود دارد یا برای HIV یا ایدز است. در عین حال Johnson, زندگی با ویروس اچ آی وی با نگه داشتن سخت در زندگی روزمره. او دعا می کند و دارای یک نگرش مثبت است. او کار می کند. و او خود را طول می کشد پزشکی (او گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2011 که او طول می کشد سه نامعلومی قرص دو بار در روز). در سی ان ان جانسون اضافه شده او گرفته است آنچه که به عنوان شناخته شده HIV کوکتل. دکتر دیوید هو جانسون پزشک و یکی از پزشکان برجسته در این تحقیق ایدز, جامعه, است, اعتبار, برای آینده با “کوکتل” مخلوط از بازدارنده های پروتئاز.

“این چیزی است که من زندگی می کنند در حال حاضر برای تقریبا 30 سال” جانسون گفت. “هنگامی که من برای اولین بار اعلام کرد HIV تقریبا از 30 سال پیش وجود دارد تنها یکی از مواد مخدر در AZT. در حال حاضر وجود دارد 30 مخدر. در حال حاضر مردم می توانند یک زندگی سالم به خاطر کسانی که مواد مخدر.”

آن باقی مانده است دیده می شود چه مدت آن را برای پیدا کردن مواد مخدر برای درمان COVID-19. تا زمانی که اتفاق می افتد, ورزش حرفه ای لیگ ممکن است مجهز به بازگشت به بازی.

لیگ اصلی بیس بال است پیشنهاد یک پیشنهاد برای برگزاری بازی در پشت درهای بسته در آریزونا. NBA در نظر گرفته شده است یک مجموعه مشابه در لاس وگاس. لیکرز ستاره LeBron James در ابتدا ابراز نارضایتی خود را در مورد بازی بدون طرفداران, اما پس از نرمش موضع خود را.

“LeBron مناسب است. آن را سخت به بازی بدون طرفداران” گفت: جانسون که پا به پایین به عنوان لیکرز جمهور بسکتبال در عملیات 2019. “شما را به بازی یک بازی شما تنظیم به داشتن طرفداران وجود دارد. ما همه بازی تمام زندگی ما بر روی زمین های بازی و انتخاب کنید تا بازی بدون طرفداران وجود دارد. بازیکنان بسکتبال می دانید که چگونه برای تنظیم.”

حتی اگر Johnson اعتراف کرد که او “به دنبال به جلو به دیدن اگر لیکرز در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقات” او به نظر می رسید بیشتر نگران COVID-19 همه گیر خود را از نگران اگر ورزش سر گرفته خواهد شد.

“من امیدوارم که اتفاق می افتد. اما اول بازیکنان باید امن” جانسون گفت. “اعداد را به تثبیت شود. امریکا و همه ما که در این کشور بزرگ ما در زندگی نیاز به ورزش به خصوص در یک زمان مثل این. اما تنها اگر همه امن است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>