مدونا نشان داد که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی است.

“در زمان تست روز دیگر. و من متوجه شدم که من بادی” خواننده 61 گفت: در آخرین مادام X-مضمون “قرنطینه خاطرات” در Instagram پنج شنبه.

“پس فردا” مدونا افزود: “من فقط رفتن برای یک درایو طولانی در یک ماشین و من قصد دارم به رول کردن پنجره و من قصد دارم به نفس در, من قصد دارم به نفس در COVID-19 درجه. آره. من امیدوارم که خورشید در حال درخشیدن است.”

آنتی بادی آزمایش بررسی آنتی بادی در خون خود را به دیدن اگر شما قبلا در معرض ویروس, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آژانس فدرال می گوید: “یک نتیجه تست مثبت نشان می دهد شما باید آنتی بادی است که به احتمال زیاد ناشی از عفونت با SARS-CoV-2” این ویروس است که باعث COVID-19.

Coronavirus: مدونا تماس COVID-19 ‘بزرگ اکولایزر” در بحث پیام از وان حمام

اگر چه مدونا ممکن است آماده به جاده تا نکات مثبت آنتی بادی نتایج آزمون CDC می گوید که مشخص نیست اگر این آنتی بادی را به شما ایمنی بدن به ویروس و یا جلوگیری از شما را از آلوده شدن دوباره.

مدونا زیر نویس او را قرنطینه خاطرات با هشتگهای #staysafe #staysane

“در اینجا خبر خوب,” او اضافه شده در Instagram. “فردا روز دیگری است و من قصد دارم به خواب بیدار می شوید و من قصد دارم به احساس متفاوت است.”

ماه گذشته مدونا هم زده جنجال پس از تماس با کروناویروس “بزرگ equalizer.”

“این چیزی که در مورد COVID-19” او گفت: “آن مراقبت می کند در مورد چگونه غنی شما چگونه معروف شما چگونه خنده دار شما, چگونه هوشمند شما هستند که در آن شما زندگی می کنند, چگونه ساله شما چه داستان های شگفت انگیز شما می توانید بگویید. آن را بزرگ equalizer.”

با توجه به این خواننده “چه وحشتناک” در مورد این ویروس نیز “آنچه در مورد آن.”

مانند بسیاری از هنرمندان در صنعت سرگرمی مدونا لغو مانده از او تور “مادام X” بیش از نگرانی های ایمنی در ماه گذشته.

Coronavirus: Zac Brown Band, Pearl Jam, مدونا و بیشتر لغو و به تعویق انداختن را نشان می دهد

بلیط بازپرداخت? مگر اینکه خود کنسرت لغو شده است در میان coronavirus می توان آنها را سخت به آمده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im