Madden ’21 می گوید: Matt Ryan بهتر است QB از Deshaun واتسون

منتشر شده

EA Sports است به آرامی آزاد بازیکن رتبه بندی برای آینده Madden NFL 21 بازی های ویدئویی و ما در حال حاضر کشف قطعی در این بازی.

این بازی ویدیویی که منتشر خواهد شد Aug. 28 تا شاهین’ مت رایان رتبه بالاتر از اهالی تگزاس’ Deshaun واتسون.

واتسون به حال مختصر پیام برای EA Sports در توییتر هدف قرار دادن آنها را به سادگی با facepalm emoji و گریه از emoji.

رایان – که 87 امتیاز در این بازی او هفتم-بهترین کارفرمایی – بسیار عالی بود در سال 2016 زمانی که او در زمان شاهین به سوپر باول بود NFL MVP. اما او نه به عنوان یک طرفدار کاسه پس واتسون وارد لیگ در سال 2017. دو فصل گذشته Ryan حتی هدایت شاهین به یک رکورد برنده.

در ضمن واتسون – که 86 امتیاز در این بازی به او هشتم-بهترین کارفرمایی – ساخته شده است که دو مرد مستقیم Pro کاسه و گرفته تگزاسی به پلی آف دو فصل گذشته.

35 سال Ryan قطعا مسیر رکورد پرتاب برای حداقل 4000 متری در نه مستقیم فصل. اما واتسون انداخت فقط به عنوان بسیاری از touchdowns به عنوان Ryan فصل گذشته با کمتر interceptions. واتسون همچنین عجله برای بیش از 500 متری در هر یک از دو فصل قبلی. رایان نشده عجله برای 500 متری مجموع پس از واتسون تبدیل حرفه ای.

ما لازم نیست که تفکیک کامل از همه چیز که رفت به کلی امتیاز اما بازی نمی کند رتبه واتسون در 10 صفحه برای پرتاب قدرت انتهایی امثال rookies یعقوب Eason و جاستین هربرت. او همچنین نمی کند رتبه 5 بالا برای سرعت اما بچه ها که را تشکیل می دهند که لیست – Lamar جکسون, Kyler موری Taysom تپه مارکوس Mariota و Tyrod Taylor – همه باید اجرا سریع تر از 40 بار از 4.67 واتسون زد در سال 2017 NFL ترکیب بنابراین هیچ شکایتی وجود دارد.

این بازی همچنین رتبه واتسون پیش از کابوی ها’ Dak پرسکات, بنابراین ما می دانیم که توسعه دهندگان نمی به طور کامل ایمیل خود را در رتبه بندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>