دیوانه BCN رستوران تیم ارائه وعده های غذایی رایگان به مهمان نوازی کارگران متاثر از coronavirus بسته شدن

در حالی که Houston-مساحت رستوران ها بسته شده اند خود را به اتاق ناهار خوری و در تلاش هستند تا با انجام عملیاتی در را خارج و تحویل سفارشات تنها هزاران نفر از مهمان نوازی کارگران گذاشته شده است تعجب کنید که چگونه به پرداخت صورتحساب خود را و نگه داشتن خانواده خود را تغذیه.

در طول ماه مارس, دیوانه,, غریب, ریور اوکس رستوران با ارائه غذاهای اسپانیایی با استعداد در همکاری با این تیم مجلل, خواهر, رستوران, BCN را ارائه منظقه وعده های غذایی از طریق جامعه به مهمان نوازی کارگران و خانواده های آنها که آسیب دیده اند و رمان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به آزادی.

عطر و طعم: گرسنه برای بررسی رستوران و دستور العمل است ؟ دریافت رایگان هفتگی طعم خبرنامه تحویل به ایمیل شما.

از 5 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر هر دوشنبه از طریق جمعه, MAD ارائه خواهد شد 200 افتخاری, اسپانیایی-مضمون وعده های غذایی است که کارکنان در BCN و دیوانه برخوردار بوده اند پس از خوردن هر دو از رستوران های باز بیش از شش سال پیش.

“این وعده های غذایی یک سنت در میان, تیم, و آنها در حال حاضر نگاه به جلو به اشتراک گذاری این وعده های غذایی با هوستون جامعه و همچنین” رستوران نمایندگان گفت: در این انتشار است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هوستون اسلحه نمایندگی مجاز و فروش افزایش فروش در میان COVID-19 همه گیر

وعده های غذایی هستند که برای اولین بار می آیند و برای اولین بار در خدمت و خواهد بود را به مهمانان از طریق منظقه. رستوران نمایندگان گفت: اگر بسته رستوران دستور ادامه این پیشنهاد را می توان برای چند هفته.

دیوانه در واقع 4444 Westheimer جاده سوئیت C180 هوستون.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>