لوکس زندگی محل سکونت: هوستون برجسته آن بهترین شرط برای امکانات

منتشر شده

مجتمع مسکونی لوکس زندگی می تواند ارائه یکی از یک نوع تجربه با امکانات طراحی شده به منظور افزایش مناسب قفل-و-ترک زندگی.

در هوستون بیش از حد بالا و امکانات بیشتر هنجار این روز که در آن هر جنبه ای از زندگی است که تحت پوشش, از, تناسب اندام, به نمایش, به استخر به حیوانات خانگی و فضاهای باز.

هدف این است که به ارائه ساکنان تجربه نهایی تا کنون که بدون نیاز به ترک خانه.

اخیر نیویورک تایمز مقاله Pet Spa ؟ خصوصی آسانسور ؟ امکانات نژاد گرم اظهار داشت که مواردی از قبیل خصوصی آسانسور سرایدار, خشکشویی, خدمات نوکر و در محل چشمه های معدنی هستند چند بالا ساکن درخواست.

جامعه دردار از سوفی در شاخه فرعی رودخانه خم 6017 یادبود درایو را فراهم می کند برخی از ویژگی های منحصر به فرد برای ساکنان.

لوکس و فراوانی و خانه می تواند به رخ کشیدن 400 فوت مربع تراس با یک آشپزخانه تابستان کوره و شومینه. ساکنان همچنین می توانید با استفاده از دربان و خدمات پورتر یک سگ پیاده روی منطقه و خدمات اعم از خانه داری برای تمیز کردن خشک تعمیر و نگهداری خودرو شخصی مربیان و آشپز خانه.

با توجه به ندیم زبان معاون رئیس جمهور از Houston-بر اساس طمع توسعه Inc., این Parklane محل سکونت برج در سال 1701 هرمان درایو دارای انواع امکانات از جمله به عنوان یک دولت از هنر مرکز تناسب اندام, استخر شنا با cabanas, زمین تنیس, عمومی, کوره, هوای آزاد, تناسب اندام, تجربه, سگ پارک 24 ساعته دربان و نوکر خدمات خصوصی سازی در محل اقامت محفوظ پارکینگ و خودرو الکتریکی ایستگاه های شارژ.

علاوه بر این ساکنان می توانید لذت بردن از 360 درجه نمایش ها هوستون افق و پارک هرمان به عنوان به خوبی به عنوان یک لوکس اتوبوس شاتل به مرکز پزشکی تگزاس و Metrorail.

“این Parklane … ارائه می دهد دولت از هنر و امکانات به طراح داخلی پس از اتمام” گفت: زبان.

در هاوتورن در 5656 سن فلیپ نزدیکی Tanglewood محل همراه با برترین امکانات ارائه ساکنان لوکس قفل-و-ترک زندگی گفت: Pelican سازندگان جمهور Derek Darnell.

امکانات رفاهی را شامل “ملایمت واحه” در طبقه پنجم از Hawthorne. شامل کنترل آب و هوا تمرینات در دولت از theart مرکز تناسب اندام سفارشی-ساخته شده در کارت های متعدد و بازی جداول و 67 پا, سرد, رقص, استخر, پیوست, cabanas و alcoves است که اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله.

“نیز وجود دارد دو مهمان سوئیت… یک سگ اجرا و حیوان خانگی-لباس شویی ایستگاه و در دسترس بودن هر دو حیوان خانگی پد و کوره به تراس. این صحبت به راحتی نه تنها سطح زندگی در کارآمد برنامه ریزی فضاهای اما همچنین به راحتی از ساکنان نه واقعا تا به حال به ترک خانه خود را با وجود زندگی در یک نیمه شب” گفت: Darnell. ■

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>