لوقا پاتر برنده ساده پسران قهرمانی در شکستن رکورد مد

جنگل – لوقا پاتر چیزی در یک AJGA رویداد روز دوشنبه که تایگر وودز و فیل مایکلسون, Jordan Spieth, ریکی فاولر و یا هر کس دیگری انجام داده است و نه در تاریخ و گلف سری. پاتر برنده مسابقات در 20 زیر پایین ترین نمره در رابطه با همتراز در هر سه رویداد روز انجام شده توسط آمریکا Junior Golf Association.

در ضبط مد پاتر غرق در این زمینه در ساده کردن پسران قهرمانی در باشگاه کارلتون جنگل. بیش از 54 سوراخ های 16 ساله تسلط پاری سن ژرمن ، او 20-تحت 196 که شامل یک دوره رکورد 62 در روز یکشنبه دوم, دور, ضرب و شتم نفر دوم یوسف Pagdin توسط چهار عکس.

“این بازی خوب برابر یک میدان بزرگ و یک دعوتی من خوشحال هستم به ضرب و شتم این افراد گفت:” پاتر از انسینیتاس کالیفرنیا که ضرب و شتم پایین قبلی را با یک شات. “این مسابقات شده است در تقویم من برای چند سال.”

متعهد به ایالت آریزونا پاتر در زمان فرماندهی از سه روز مسابقات در روز یکشنبه برای باز کردن یک شات استفاده بیش از Pagdin (اورلاندو فلوریدا.) پس از باز کردن شنبه با 67. پاتر تکرار با 5-تحت-67 روز دوشنبه به امن خود را برای اولین بار AJGA پیروزی.

“پس از بازی در دو روز اول راه من, من بسیار با اعتماد به نفس گفت:” پاتر که در یک نقطه در دوشنبه led هفت عکس و 21 بود زیر قبل از bogeying نهایی ، “بنابراین من فقط به حال به نگه داشتن انجام آنچه که من انجام شده بود.

“62 روز یکشنبه سرگرم کننده بود. پایین آمدن از پشت نه من شنیده ام این دوره ثبت شد (63) بنابراین من بازی تهاجمی تر و من آن را کردم.”

قبلی دوره رکورد نمره کم در رقابت 63 بود که توسط اندی ژانگ و کارلتون وودز گلف حرفه ای Jason Alexander.

های سوم 14-تحت 202 بودند اندی زو (سن دیگو) و دور اول co-رهبر یوکی مریما (لاس وگاس). Stephen Campbell Jr. (ریچموند) به اشتراک گذاشته شده 25 در 2 تحت. Tomek Pickrell (سرو) و ویشنو Sadagopan (هونت) در میان یک گروه نه در حتی پر 216 برای 33rd.

“آن شده اند باید خیلی بهتر” Pickrell گفت. “من ضربه بیش از حد بسیاری از رویکرد خوب عکس به حتی. من قرار دادن خاموش بود. من ریتم رو متوقف در هر دور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>