لوقا پاتر طول می کشد سرب در دور دوم AJGA ساده پسران قهرمانی

لوقا پاتر از انسینیتاس کالیفرنیا ساخته شده یک حرکت بزرگ در روز یکشنبه تیراندازی 10-تحت 62 به سه شات سرب بیش از دور اول شرکت-رهبر یوسف Pagdin پس از دوم از سه دور از AJGA ساده پسران قهرمانی در جنگل.

پاتر ساخته شده است که 10 birdies بدون یک دیو بیش از پاری سن ژرمن دوره در باشگاه کارلتون جنگل دارای دو دور 15-تحت 129 ورود روز دوشنبه نهایی 18 سوراخ. Pagdin از اورلاندو فلوریدا., زده 4-تحت 68 برای رفتن به 12 زیر. در دور اول شرکت-رهبر یوکی مریما (لاس وگاس) است و سوم در 9 زیر 1-تحت 71. مریما در اصل از ژاپن افتتاح شد پنج شنبه با 64 همان Pagdin.

کول شروود (Austin) پیشرو در تاریخ و گلف باز از تگزاس. شروود 69 حرکت او را به 5 زیر برای یک کراوات هفتم. سایه نهر ارشد ویشنو Sadagopan است که در یک گروه چهار نفره برای یک سهم از 25th که شامل 2019 قهرمان جکسون ون پاریس (Pinehurst, N. C.). Sadagopan نوشته شده است دور از 70-73.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>