کم رطوبت, درجه حرارت بالا در هوستون امروز

بیست درصد رطوبت. که در آن داستان.

یک جبهه سرد در نام تنها, تحت فشار قرار دادند از طریق هوستون یک شبه در نظر گرفتن رطوبت از هوا اما با پشت سر گذاشتن درجه حرارت در 90s. درجه حرارت بالا هنوز هم کمی بالاتر از حد متوسط برای این زمان از سال پیش بینی شده برای رسیدن به 92 درجه در هوستون در این بعد از ظهر.

تابستان می خورد: 10 ‘سرد’ هوستون غذاهای که ساخته شد برای تابستان خوردن

هوای خشک و آفتابی آسمان را ادامه خواهد داد از طریق آخر هفته. اما اخم نه Houstonians: فصلی سطح رطوبت بازگشت در اوایل هفته آینده با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

به دلیل حرارت بالا و رطوبت کم, مقامات می گویند که این آتش سوزی با خطر بالا است. هر کسی سوختن در خارج از منزل باید اقدامات احتیاطی اضافی برای ایمنی.

گرما شاخص ارزش – و یا “احساس می کند مانند” درجه حرارت – باقی خواهد ماند نسبتا نزدیک به واقعی خارج از درجه حرارت بر خلاف سه رقمی شاخص گرما ارزش این شهر مواجه اوایل این هفته است که درخواست مشاوره گرما.

در مناطق استوایی اختلال در وسط اقیانوس اطلس 10 درصد شانس ابتلا به یک نام طوفان در چند روز آینده. که سیستم مطرح نیست یک تهدید فوری به هوستون.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>