لوئیزیانا کشیش می گوید که او از 1000 نفر در خدمات هجوم دولت coronavirus سفارشات

لوئیزیانا پاستور همچنان به سرپیچی از دولت دستور منع تجمعات بیش از 50 نفر با برگزاری کلیسا, خدمات, آخرین که او ادعا کرد که تا به حال بیش از 1 ، 000 شرکت کنندگان.

برگرد. تونی طلسم, که ادعا می کند که عبادت در زندگی خیمه کلیسا در شهر مرکزی شهرستان حدود 15 مایلی شمال شرقی Baton Rouge اند به درمان سرطان و ایدز گفت که coronavirus است “با انگیزه های سیاسی.”

طلسم ادعا می کند که حدود 1000 churchgoers که کلیسای bussed از پنج parishes در لوئیزیانا باید حضور خود را در کلیسا هر یکشنبه با وجود دولت توصیه در برابر تجمع جرم. خدمات اضافی در روز سه شنبه وی افزود: جذب اضافی چند صد churchgoers.

“اگر آنها, از هر دری در این شهر پس از آن من خواهد شد من درب” طلسم با سی ان ان گفت. “اما شما نمی توانید می گویند که خرده فروشان ضروری هستند اما کلیسا نیست. که آزار و اذیت از ایمان است.”

در اوایل این ماه, لوئیزیانا, رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز صادر ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر که او پس از آن گسترش یافت و با صدور یک ایالت اقامت در خانه سفارش به صورت غیر ضروری کارگران و کسب و کار.

او به نام این دولت را مورد تعداد 1,795 موارد و 65 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه “جدی” و گفت که دولت در مسیر تغییر نکرده است و پس از آن موارد است.

ثبت livestream از کلیسا hourlong خدمات در روز یکشنبه نشان می دهد که عبادت شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل نشسته و آواز هم نزدیک است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل صادر شده در اوایل این ماه مشاوره در برابر گروه 10 یا بیشتر مردم است اما از آنجا که در نظر گرفته لغو اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های عید پاک.

کمک: آسوشیتد پرس; Greg Hilburn Monroe, اخبار ستاره. دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>