حلقه 610 اصلی خطوط جاده ها و آب گرفتگی شکسته خط آب در شرق هوستون

شکسته آب اصلی — مورد استفاده برای آب آشامیدنی — آب گرفتگی تمام خطوط شرق حلقه 610 نزدیکی کلینتون که در آن خط فوران اواخر روز پنجشنبه صبح و شهرستان درخواست شرق هوستون ساکنان برای حفظ آب به عنوان آنها رفع نشت, مقامات گفت.

زیرزمینی 96-اینچ لوله طراحی شده برای کشتی نوشیدن آب پشت سر هم هنگامی که یک شهر پیمانکار “انجام کار اکتشافی” شروع به از بین بردن خاک از خط و با توجه به هوستون عمومی با این نسخهها کار کردند.

آب بالا: شهر نشان داده هوستون-منطقه محله خیابان که آب گرفتگی بیشتر در 2018-19

“هنگامی که دریچه بسته شده, فشار باید ترمیم شود” این شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

ارین جونز سخنگوی هوستون عمومی کار می کند گفت: هیچ نشانه ای از فشار کم آب در سراسر شهر است که به احتمال زیاد از لوله های شکسته. لباس های شسته شده, دوش گرفتن و استفاده های دیگر از آب در شرق هوستون باید اجتناب شود برای زمان حال او را ادامه داد.

دانشگاه هوستون مقامات هشدار دانشجویان و استادان است که خود را در پردیس فشار آب بود که نهفته لوله های شکسته.

آب از لوله پشت سر هم فرستاده سیل از آب ریختن بر روی در نزدیکی بزرگراه با Harris County Sheriff اد گونزالس به tweeting که رشته رانندگان به دنبال خشک پناه بر روی سقف اتومبیل های خود را.

سه نفر را پس از نجات شده است و 12 وسایل نقلیه نقل مکان کرد به دور از افزایش آب به گفته مقامات آتش.

این floodwater در ضمن جریان به سمت کانال کشتی پل کلانتر گفت.

“این است که یک خوشه اما ما آن را کار می کرد” گونزالس گفت: نشان دادن تصاویر از گل آلود آب ریختن به جاده.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی به عنوان آنها در آمده است.

سعی کنید برنامه: دریافت هشدار اخبار و در عمق پوشش در آنچه اتفاق می افتد در هوستون برای تلفن همراه خود را و دستگاه های قرص از طریق تلفن همراه ما apps on Google Play و App Store.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>