به دنبال Lysol اسپری و Clorox دستمال مرطوب? COVID-19 محو مواد ضد عفونی کننده, اما اینجا این است که شما می توانید دوباره خرید

به عنوان coronavirus قفل پایین تر از کشور, قفسه پس از قفسه Lysol اسپری و Clorox دستمال مرطوب شده و تمیز برداشت توسط خریداران آماده شدن برای این احتمال که آنها را می توان در قرنطینه برای هفته ها یا ماه.

فروشگاه محدودیت در مواد ضد عفونی کننده دستمال و اسپری نمی کند ترس سوخت اجرا به خانواده های سهام تا در تمیز کردن محصولات برای محافظت در برابر عفونت است. نه چشم ظاهر قیمت آنلاین و خاموش.

در ماه مارس فروش اسپری ضد عفونی کننده شروع به پریدن کرد 343% و چند منظوره پاک کننده 166% از یک سال پیش با توجه به شرکت تحقیقاتی Nielsen. و هنوز مردم در حال تمیز کاری اینترنت گسترده مجازی قفسه ها و فروشگاه های محلی ،

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

چگونه می تواند چیزی بسیار اساسی به طور ناگهانی می تواند خیلی سخت برای به دست آوردن ؟

تولید کنندگان مانند Clorox آماده شد برای بالا رفتن سرسام آور و تقاضا در یک خواب آلود بخش با قابل اعتماد ثابت فروش است که معمولا تنها نوسان در طول فصل آنفولانزا. و با جهانی زنجیره تامین snarled توسط coronavirus آنها در حال حاضر نمی تواند به اندازه کافی تولید موجودی برای دیدار با این تقاضا, زنجیره عرضه کارشناسان می گویند.

Clorox 4-در-1 ضد عفونی کننده اسپری و Lysol اسپری ضد عفونی کننده در میان محصولات است که سازمان حفاظت محیط زیست می گوید به احتمال زیاد محافظت در برابر گسترش coronavirus.

“هیچ کس تا کنون انتظار می رود این اتفاق می افتد و آنها گرفتار شدم flatfooted می گوید:” پاتریک Penfield استاد زنجیره تامین تمرین در دانشگاه سیراکوس. “آنها نمی باید به اندازه کافی مواد تشکیل دهنده. آنها لازم نیست به اندازه کافی ظرفیت.”

خواهد مالکان رهایی از وام مسکن: خود را coronavirus پول پاسخ سوالات

این پاک کننده ها کشتن coronavirus: Lysol, Clorox, Purell محصولات را به سازمان حفاظت محیط زیست مواد ضد عفونی کننده لیست

با وحشت خرید و انباشت پاک کردن تمیز کردن وسایل به خصوص در COVID-19 داغ مناطق قابل پیش بینی سازگار فروش Lysol و Clorox دیگر قابل پیش بینی و یا سازگار می گوید: Bryan Ashenbaum استاد زنجیره تامین و مدیریت عملیات در دانشگاه میامی در اوهایو. “ناگهان” می گوید Ashenbaum, “Lysol مرسوم است.”

Clorox, Lysol تولید در overdrive

ضد عفونی کننده محصولات تولید کنندگان می گویند که آنها در حال عجله به بوسیله اسباب گردنده از آنجا که آنها می توانند به سرعت به عنوان آنها می توانند.

Clorox که مبادرت به فروش مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب کننده و پاک کننده چند منظوره است “ساخت محصولات به عنوان بسیاری که ممکن است” لیندا Rendle اجرا می شود که این شرکت را تمیز کردن کسب و کار گفت: در تصویری توزیع شده توسط Clorox.

Reckitt Benckiser گروه سازنده Lysol می گوید: این تجربه “بی سابقه و شتاب تقاضا” برای Lysol ضد عفونی کننده محصولات. “این تقاضا است که به وضوح با داشتن تاثیر بر ما خرده فروشان سطح موجودی” شرکت در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز. مدیر اجرایی Laxman Narasimhan گفته وال استریت ژورنال این هفته Reckitt Benckiser باریک است محصول خود را وارد زمین پس از آن می توانید میل لنگ از مواد ضد عفونی کننده پاک کننده سریع تر است.

مندی Ciccarella سخنگوی P&> صفحه اصلی مراقبت می گوید: کمبود Microban 24 یک “وضعیت موقت” و شرکت “مجدانه به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم برای خدمت به مصرف کنندگان ما و دیدار با تقاضا در وسط بسیار پویا وضعیت است.”

اما می گویند زنجیره تامین کارشناسان وجود دارد که تنها ظرفیت بسیار زیادی مواد ضد عفونی کننده سازندگان می تواند و یا مایل به اضافه کردن به خاطر ترس از ایجاد یک تقاضا هنگامی که وحشت خرید فروکش.

هنگامی که شما قادر به خرید Lysol, Clorox دوباره ؟

بنابراین اگر شما از Lysol دستمال مرطوب و Clorox اسپری شما از شانس ؟ نه در همه میگه تام دری مدیر عامل موسسه مدیریت عرضه. اما شما نمی قادر خواهد بود به راحتی به خرید دوباره آنها را تا در تابستان.

“اینطور نیست که ما فقط می تواند به نوبه خود بر ظرفیت در این کشور و ناگهانی است که اگر 40 درصد تقاضا سنبله تولید در آن سطح” دری می گوید.

نیاز به دستمال مرطوب? که در آن شما هنوز هم می توانید خرید دستمال مرطوب آنلاین

به فروش می رسد: این 10 خانوار ملزومات فروش—در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید آنها را دریافت کنید

همه گیر زده به عنوان شرکت بودند پر رونق در آمریکا طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ ثبت شده و در حال حاضر با تولید تقریبا به همان اندازه به عنوان آنها می توانند.

پس از وقوع کارخانه ها شروع به پریدن کرد به اوردرایو, اضافه کردن اضافه کاری و شیفت و شکار کردن امکانات دیگر را برای تولید بیشتر مواد ضد عفونی کننده اما coronavirus است پیچیده این اقدامات اضطراری.

تغییرات باید مبهوت و موانع نصب شده برای محافظت کارگران از عفونت است. از بارگذاری اسکله به بزرگراه حمل و نقل است که سخت تر به حرکت می کند.

توسط اواسط ماه مه در زنجیره تامین باید به حالت عادی بازگشت و در ماه ژوئن در خارج از انبار مواد ضد عفونی کننده باید شروع کرد در قفسه های فروشگاه دری پیش بینی کرد. اما متناوب کمبود می تواند باقی بماند برای ماه مانند در پاییز هنگامی که مردم در حال انتظار برای بازگشت به کار و کودکان به مدرسه است.

پس ما چگونه به این آشفته بازار هر حال ؟

ضد عفونی کننده محصولات بستگی پیچیده زنجیره تامین جهانی خیلی از این محور در چین است.

هر سال طرح توجیهی تولید کنندگان چین در سراسر کشور وقفه در طول سال جدید قمری تعطیلات. آنچه که آنها پیش بینی نیست در این سال ؟ از شیوع کروناویروس که idled کارخانه ها و جریان کالا در صنعتی hub ووهان به عنوان شرکت های هواپیمایی مبتنی پرواز و کشتی ضربه موانع تلاش برای حرکت کالا بین بنادر.

این تنگناها تاخیر در ارسال محموله های خام مواد شیمیایی مورد نیاز برای تولید مواد ضد عفونی کننده برای هفته زنجیره تامین, کارشناسان می گویند. زمان چین شروع به دوباره آنلاین, کمبود اسپری های ضد عفونی کننده و پاک کننده ها بودند که گزارش شده در سراسر جهان است.

دلیل دیگر مواد ضد عفونی کننده از سهام هستند

چرا ایالات متحده موجودی بسیار محدود در وهله اول ؟ موج عظیم هزینه-برش توسط ایالات متحده تولید کنندگان بیش از چند دهه گذشته می گوید برت Flickinger III مدیر عامل خرده فروشی شرکت مشاوره راهبردی منابع ،

سرمایه در گردش را کاهش داد. گیاهان تثبیت و بسته شده است. انبارها و مراکز توزیع توقیف. و تولید کنندگان از نقل مکان به یک “فقط در زمان” سیستم مدیریت موجودی که با استفاده از مدل های پیچیده به پیش بینی تقاضا ساخته شده این امکان را به تولید کشتی و سهام به عنوان چند کالا به عنوان امکان پذیر است.

این hyperefficient رویکرد ممکن است ذخیره شده شرکت ها میلیاردها اما آن را نیز ساخته شده این کشور بسیار آسیب پذیر در طول یک بیماری همه گیر Flickinger می گوید.

“اگر وجود دارد یک طوفان و سیل و گردباد و یا بلیزارد این شرکت می تواند انعطاف پذیری و عرضه در یک هفته” Flickinger می گوید. “در یک بیماری همه گیر آنها نمی توانند با عواقب فاجعه بار برای مصرف کنندگان است.”

آیا ممکن است برای پیدا کردن Lysol و Clorox?

شما احتمالا نمی خواهد پیدا کردن بالا و تقاضا محصولات مانند Lysol یا Clorox در گوشه ای خود را در فروشگاه و یا داروخانه های محلی خود را در هر زمان به زودی.

بهترین شرط بندی شما این است که به فروشگاه انبار فروشگاه Costco و باشگاه سام عمده فروشان مانند Walmart و بزرگ grocers مانند رالف, Vons, Albertsons, Publix فوق العاده بازار و Winco مواد غذایی است که باید خود را در انبارها و می توانید انتخاب کنید تا محصولات از کارخانه ها و کشتی آنها را در کامیون خود را به طور مستقیم به فروشگاه.

مصرف کنندگان نیز باید سعی کنید لاو فروشگاه های بهبود خانه است که restock لوازم اضطراری هر شب Flickinger توصیه می کند. یکی دیگر از استراتژی: هدف برای فروشگاه از راه دور و یا مناطق روستایی و یا در مقصد توریستی ،

آیا ذخیره کردن مواد ضد عفونی کننده پاک کننده

حتی زمانی که قفسه برآمدگی دوباره با مواد ضد عفونی کننده محصولات دری خواستار آمریکایی به ذخیره کردن آنها را.

“هنگامی که شما انجام دهید که شما را تشدید مشکلات برای همه همسایگان و دوستان خود و این باعث می شود آن را سخت تر برای شما پایین جاده برای پیدا کردن آن” دری گفت. “اگر هر کس اقدام به خرید چه آنها به طور معمول استفاده کنید و یا اگر شما با استفاده از یک کمی بیشتر کافی است که کمی اضافی با استفاده از پس از آن وجود دارد به اندازه کافی. این تنها زمانی که همسایه خود را می رود و اقدام به خرید 40 نفر از Lysol که ما شروع به یک مشکل است.”

“این روز قیامت است. ما در حال رفتن را از طریق این” او ادامه داد. “مردم در حال رفتن به مریض و آن را برای رفتن به یک وضعیت وحشتناک. اما اینطور نیست که ما در حال صحبت کردن در مورد بحران هسته ای و یا چیزی. این یک نوع متفاوت از وضعیت در دسترس نباشد.”

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>