دیرین طوقه یسوعیون-St. Thomas رقابت بازی لغو شده برای سال 2020 فصل فوتبال

به روز شده

یکی از قدیمی ترین رقابت های فوتبال در اطراف است نه بیشتر در حال حاضر.

سنت توماس-طوقه یسوعیون فوتبال بازی نمی خواهد در سال 2020 قرار دادن یک توقف به یک مسابقه است که وجود داشته است از سال 1964.

سنت توماس ارسال آزادی مطبوعات در ماده پنج شنبه بعد از ظهر بیان کرد این تصمیم به لغو این بازی از طوقه یسوعیون طرف با وجود سنت توماس که مایل به نگه داشتن بازی در برنامه.

سنت توماس دو و میدانی مدیر مایک Netzel گفت: در آزادی مطبوعات که طوقه یسوعیون شده است تدریجی سنت توماس در ورزش های دیگر, یعنی, بیس بال, بازی بسکتبال و فوتبال و “فوتبال شد ضرب المثلی آخرین کفش به رها کردن.”

“ما ناامید هستند که بیش از 50 سال سابقه و سنت است نه حفظ” Netzel گفت: در انتشار. “اما آن را تصمیم ما.”

Netzel در ادامه گفت در آزادی مطبوعات که ورزشی ارتباط بین مدارس همواره در آغوش گرفت و حتی با طوقه یسوعیون حرکت به دانشگاه Interscholastic لیگ (St. Thomas رقابت در تگزاس انجمن خصوصی و محدود مدارس). Netzel در نظر گرفته شده این رقابت “جشن کاتولیک آموزش و پرورش در هوستون” اما “رو به جلو حرکت طوقه اتحاد طرفه با مجموعه ای متفاوت از ارزش ها و اولویت است.”

این خبر همراه با شنبه را کرده تجدید بلندی. این دوسالانه فرایند که در آن مدرسه عمومی ولسوالی ها وفراهم و غیر منطقه برنامه نیز معمولا تشکیل شده در این زمان.

طوقه یسوعیون مربی تیم فوتبال کلی Kubiak اظهار نظر در این موضوع گفت: “ما تصمیم به بازی یک تخته سنگ از غیر ناحیه مخالفان در سال آینده از جمله دالاس یسوعیون. ما به دنبال به جلو به نهایی ما 2020 برنامه در تجدید هفته آینده.”

دالاس یسوعیون و طوقه یسوعیون یک تاریخ عمیق با هم و متصل در مفصل ران به عنوان مدارس خصوصی رقابت در یک مدرسه عمومی کرده است. دو فوتبال برنامه های آینده دو تا از آن را موفق ترین اجرا می شود عنوان کرده اعضای. دالاس یسوعیون ساخته شده از یک کلاس 6A بخش دوم منطقه ای نهایی در سال 2019. طوقه یسوعیون است, بازگشت به عقب 10-برنده فصل و ساخته شده از یک کلاس 6A بخش دوم منطقه ای نیمه نهایی این سقوط.

سنت توماس مربی تیم فوتبال غنی مک گوایر گفت: او نا امید شده برای بازیکنان و طرفداران سرمایه گذاری در این رقابت اما او و تیم در حال حرکت هستند.

رقابت است که حتی بازی شده در NRG ورزشگاه در سال های اخیر توقف با سنت توماس برگزاری کلی سرب در سری 29-26-1. سنت توماس به حال برنده چهار ترکیب هیرو در یک ردیف بین 2012 و 2015. طوقه یسوعیون موفق به کسب سه با یک وقفه در سال 2017 به دلیل طوفان هاروی. طوقه یسوعیون برنده سال گذشته بازی 28-17 در جنگهای صلیبی ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>