خطوط طولانی کمبود مواد غذایی به دنبال تغییرات به مدرسه غذا وانت طرح

شانون Yearout وارد شدند بعد از ظهر دوشنبه در پاسادنا دبیرستان انتظار متوسط صبر — 10 یا 15 دقیقه اگر او سه سفر قبلی در خدمت به عنوان یک راهنمای — انتخاب کنید تا غذای رایگان را برای او سه بچه.

به جای آن او در بر داشت بیش از 150 خودرو snaking از طریق محله های اطراف پردیس در یک خط کشش حدود سه چهارم از یک مایل.

“زمانی که من در تلاش بود برای پیدا کردن که آخر خط بودم:” اوه خدای من, آن را, توقف,'” Yearout گفت: از صندلی جلو از او ون او 7-, 5 – و 2-سال مبتلا به نشستن بی سر و صدا در پشت.

صبر مرز در یک ساعت استقبال صدها نفر از خانواده ها به دنبال وعده های غذایی در پاسادنا ISD پردیس به عنوان منطقه منتقل شده از روزانه دو بار در هفته منظقه غذا وانت میان تعطیلی مدارس باعث رمان coronavirus. جمعیت ثابت قریب است که ده ها تن از خانواده ها تبدیل شدند به دور بعد کارگران زد از مواد غذایی ترک آنها را بدون مدرسه-ارائه وعده های غذایی برای سه روز.

به عنوان منطقه مدرسه shutdown به COVID-19 وارد سومین هفته کامل در مورد 10 از هوستون منطقه بزرگترین منطقه را تغییر داده خود را منظقه برنامه های غذایی در روزهای اخیر با تغییرات و در نتیجه سردرد به صورت پدر و مادر و کاهش دسترسی به مواد غذایی برای برخی از کودکان.

بسیاری از مناطق افزایش سرعت برنامه های خود را اعلام کرده اند کاهش وانت بار با هدف کاهش تعداد تماس های ساخته شده بین کارگران و خانواده. دو منطقه پرلند و بهار شاخه اضافه شده اند وانت روز در ابتدا پس از ارائه مواد غذایی تنها دو بار در هفته.

چند منطقه پرده برداری از برنامه های جدید در روز دوشنبه در الداین و پاسادنا ساخت ترین تغییر چشمگیر. دو ولسوالی ترکیب به ثبت نام حدود 120.000 دانش آموزان حدود 87 درصد از آنها در نظر گرفته شود “محروم اقتصادی” توسط دولت است.

هر دو ولسوالی به پایان رسید روزانه وانت این هفته آغاز شده و ارائه سه روز ارزش وعده های غذایی در روزهای دوشنبه و پنج شنبه ها. اما الداین و پاسادنا مقامات گزارش شده به طور غیر منتظره بالا تقاضا که ناشی از بسیاری از سایت های خود را به اجرا از مواد غذایی دوشنبه.

الداین مدیران گفت: آنها توزیع شده در مورد 49,400 وعده های غذایی روز شنبه در حالی که پاسادنا مقامات دست حدود 51,000.

“ما به تنظیم مجدد برنامه های ما بعد از امروز” گفت: Dani شفیلد الداین اجرایی مدیر تغذیه کودک خدمات. “اما آن را اطمینان بخش است که ما در حال ملاقات با یک نیاز برای دانش آموزان ما ارتباطی که خوب بوده — چون پدر و مادر را نشان می دهد تا امروز — و که آنها درک آنچه که ما در حال انجام است.”

در پاسادنا بالا قاطع تقاضا باعث خاموش شدن ناگهانی از توزیع مواد غذایی حدود 1 بعد از ظهر زمانی که هنوز خط کشیده حدود نیم مایل است. بلیندا مارتینز که toted او 5 ساله و 1 ساله و پسران در پشت او سدان چپ پردیس برافروخته پس از تبدیل به دور.

“انتظار نداشتم این خط طولانی” گفت: مارتینز بود که از آمدن به دانشگاه روزانه را انتخاب کنید تا ناهار. “من خوشحال بودم که آنها را به این راه انجام به دلیل آن را به راحتی برای من. آن بوده است به ما کمک زیادی چون من شده فکر کردن زیادی در مورد ما هزینه های مواد غذایی.”

در یک بیانیه پاسادنا ISD مدیر ارتباطات هنر Del Barrio گفت: این منطقه خواهد شد تنظیمات را قبل از پنج شنبه و افزایش وعده غذایی در دسترس بودن “را به عنوان لازم است.”

“همانطور که ما همچنان به مرور از طریق uncharted waters ما صبر و به اعتماد که منطقه ما ادامه خواهد داد برای ایجاد تنظیمات لازم برای بهبود دانش آموزان ما” Del Barrio گفت.

دراماتیک ترین تغییر در توزیع غذا صورت گرفت, روز شنبه هنگامی که هوستون ISD اعلام کرد که تعلیق تحویل مواد غذایی به طور نامحدود پس از یک فرد در یکی از پردیس وانت سایت های رفت و به خود قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض COVID-19.

تاثیر این حرکت همچنان طنین انداز به عنوان شواهد موجود نشان می دهد هیچ سازمانی به اندازه کافی پر شده جای خالی سمت چپ توسط HISD دولت بزرگترین منطقه در مورد 210,000 دانش آموزان است.

در روزهای منتهی به تعلیق HISD و هوستون مواد غذایی مقامات بانک ارائه شد حدود 30 پوند از مواد غذایی به بیش از 5000 خانواده های روزانه است. در مقابل اولیه سازمان وظیفه تغذیه HISD کودکان شهر هوستون پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش گزارش خدمت 1,350 ناهار روز پنج شنبه و 1,770 ناهار روز جمعه.

“ما خیلی دوست دارم برای دیدن یک پاسخ بیشتر به غذا ارائه خدمات در جامعه ما مراکز” Rummeka آلن شهر اداری هماهنگ کننده برای بعد از مدرسه و تابستان خدمات مواد غذایی, برنامه, در بیانیه ای گفت. “ما نمی دانیم که نیاز قابل توجه است و به احتمال زیاد مهم تر از آنچه که ما در حال حاضر در حال خدمت.”

چند منطقه ساخته شده بیشتر ناچیز تغییر در برنامه دوشنبه.

در Cy-نمایشگاه ISD منطقه را دومین منطقه مقامات قطع این تعداد وانت بار از سه تا یکی پس از انعقاد آنها می تواند در خدمت وعده های غذایی “بیشتر به طور موثر و کارآمد” است که راه گفت: Leslie فرانسیس دستیار سرپرست برای ارتباط و روابط اجتماعی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>