محلی تامین کنندگان و فروشندگان گام برای GHBA سود در آن 40 سال

منتشر شده

ده ها تن از شرکت ها در حال کمک به جشن سالگرد 40 از هوستون بیشتر سازندگان انجمن نفع خانه پروژه توسط پله تا اطمینان حاصل شود به نفع خانه ساخته شده است در هزینه کمی با اهدای مواد خود کار و خدمات به ساخت و ساز خود را. HistoryMaker خانه استخدام کرده است این شرکت ها و اتحاد خود را تکمیل توسکا طرح در سیررا ویستا زمین Tejas جامعه است. درآمد حاصل از فروش خانه اهداء خواهد شد به سازمان های خیریه محلی — HomeAid هوستون و عملیات در نهایت به خانه. از آنجا که این پروژه آغاز شد و نزدیک به 12 میلیون دلار شده است.

فروشندگان اهدای شامل تمام نقاط گروه DPIS ساز, خدمات, Excell, پایه, جهانی, جنگل, محصولات, توفان, گروه, Mohawk, TWI, کشور, گسترده, بام, عمیق, آبی, آرامش, سنگ, مواد سازندگان انتخاب Inc., حمام سلطنتی /Counter منبع کفپوش, خدمات, استفاده, ناودان, کارخانه, سازنده, فروشگاه, Sherwin ویلیامز رنگ و سازندگان اولین منبع و کمال عرضه و Jacobs درب سربار.

هر سال دو تا سه خانه های ساخته شده به نفع خانه پروژه. خانه ارائه انواع محبوب ترین ویژگی ها و امکانات رفاهی در بازار امروز است. آنها به فروش می رسد در ارزش بازار و درآمد حاصل از سود HomeAid هوستون و عملیات در نهایت به خانه.

“ما مفتخر به تکمیل نفع ما خانه به عنوان GHBA علائم آن 40th anniversary در سال 2020 گفت:” میکی Pizzitola, HistoryMaker را هوستون تقسیم جمهور. “HistoryMaker گسترده ای است و پایه و فروشندگان و تامین کنندگان و معاملات که مایل به بازگشت به جامعه است. ما مفتخر قادر به ساخت این خانه با کمک های خود به طوری که دو سازمان های خیریه محلی قادر خواهد بود برای تغییر زندگی کسانی که در نیاز. ما نگاه به جلو به آینده فروشنده قدردانی ناهار که در آن ما می توانیم به طور رسمی می گویند با تشکر از شما و همچنین جشن خود را 40 سال است.”

این توسکا برنامه 3,176-مربع-دو طبقه خانه های باز و جادار طراحی خانه با پنج اتاق خواب و چهار حمام. این طرح همچنین ویترین طبقه پایین اتاق خواب استاد و بازی اتاق طبقه بالا به عنوان به خوبی به عنوان یک سه-گاراژ ماشین.

خانواده مالکیت و عملکرد آن از سال 1949 HistoryMaker خانه های راه اندازی در دالاس-فورت ورث و گسترش بیش از چند دهه برای تبدیل شدن به یک سازنده بیش از 800 خانه در سراسر منطقه در 16 تحولات است.

“HistoryMaker درک اهمیت ساختمان یکی از خانه های زیبا کم هزینه و سپس فروش آن در بازار هزینه” گفت: Rob Hellyer رئیس جمهور GHBA. “درآمد حاصل از اجازه می دهد آنها را به در یک راه منحصر به فرد است که مزایای بسیاری است. ما نمی توانیم از آنها تشکر می کنم و فروشندگان به اندازه کافی برای در نظر گرفتن در این خیریه جمع آوری کمک.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای خانه های پروژه بازدید www.ghba.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>