سازمان های محلی مجازی پیشنهاد فرصت های داوطلبانه در دوران اجتماعی فاصله

به روز شده

به عنوان coronavirus شیوع ساخته شده اجتماعی فاصله طبیعی جدید بسیاری از سازمان ها را در بر داشت راه را برای ادامه ارائه پشتیبانی به کسانی که نیاز دارند از طریق مجازی داوطلبانه.

این سازمان های غیر انتفاعی تبدیل شده به دیجیتال داوطلبانه به عنوان یک راه جایگزین برای تعامل و کمک به کسانی که بیشتر تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

سازمان هایی مانند داوطلب هوستون راه اندازی یک صفحه وب برای COVID-19 منابع و فرصت های داوطلب از بیش از 325 سازمان های غیر انتفاعی و خدمت بیشتر منطقه هوستون. “بازیابی داوطلب نیازهای در حال به روز رسانی در زمان واقعی در VolunteerHou.org سایت در زمان فاجعه و بازیابی” به اشتراک گذاشته شده وب سایت خود را.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: قهرمانان گمنام از coronavirus: خواروبار کارگران

AARP به ایجاد یک پلت فرم آنلاین AARP کمک های متقابل برای اتصال داوطلبان با کسانی که نیاز به پشتیبانی می کند. داوطلبان قادر به ارائه های مالی و عاطفی و حمایت های دیگر برای کسانی که بیشتر متاثر از شیوع کروناویروس. “AARP ایجاد کرده مجازی مرکز تماس که در آن مردم می توانند با تماس و یا دریافت تماس و شنیدن صدای مهربان به یک چت دوستانه و در اسپانیا نیز” مشترک Rosalinda مارتینز, کاردانی دولتی مدیر AARP از طریق ایمیل.

در علاوه بر این به محلی فرصت های داوطلب وجود دارد که سازمان ها در سراسر کشور ترویج مجازی راه را برای شما به قرض دادن یک دست کمک می کند.

بود چشمان من کمک می کند تا اتصال نابینا و کم بینایی افراد مبتلا اندیش داوطلبان از طریق یک برنامه رایگان برای موبایل که در آن آنها می توانند با برقراری ارتباط از طریق یک تماس ویدئویی زنده ارائه آنها را با بصری کمک.

قبل و بعد: عکس ها نشان می دهد وسرد تغییرات در هوستون زندگی پس از اقامت در خانه سفارش

مترجمان بدون مرز یک سازمان است که به دنبال داوطلب برای ترجمه مواد به زبان های مختلف به طوری که اطلاعات در مورد پیشگیری و به دنبال کمک برای بحران مانند COVID-19 برای همه در دسترس است در زبان خود را. “ناآشنا عباراتی مانند #SocialDistancing” یک “نقطه کور” در پاسخ اضطراری. می توان آنها را دشوار است به ترجمه و درک است. تفکر همه انگلیسی صحبت می کند و یا درک یک زبان بین المللی است که فقط کافی نیست,” به اشتراک گذاشته مترجمان بدون مرز در یک صدای جیر جیر.

دیدن عکس های بیشتر سازمان های مجازی ارائه فرصت های داوطلب.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>