زنده به روز رسانی: دموکراتیک اولیه حرکت غرب برای نوادا قفقاز

بررسی برای به روز رسانی های زنده از سراسر روز را به عنوان دموکرات نوادا سر به قفقاز در سراسر کشور.

واشنگتن – پس از جلسه هرج و مرج در آیووا در اوایل این ماه نوادا اول-in-the-West مسابقه علائم حیاتی آزمون برای داوطلبان و حزب به طور یکسان.

نوادا قفقاز که شروع در 3 p. m. و همچنین اولین فرصت برای دیدن چگونه دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری کرایه با متنوع تر رای دهندگان ب مسابقات در آیووا و نیوهمشایر عمدتا سفید متحده است.

شنبه تست خواهد شد که آیا ایالت ورمونت برنی ساندرز می توانید نگه دارید خود را frontrunner وضعیت پس از برنده شدن در نیوهمپشایر و قرار دادن در بالا و دو در آیووا. ساندرز همچنین رهبری در سال های اخیر رای گیری ملی.

شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq که هر دو نظرسنجی پایین با سیاه پوست و لاتین رای دهندگان در صورت بزرگتر آزمون در نوادا است. خود را حرکت از New Hampshire که در آن Buttigieg آمد و در دوم و Klobuchar در تعجب آور سوم می تواند به چالش کشیده بهداشت ، الیزابت وارن قوی بحث عملکرد.

نوادا دموکراتیک حزبی نتایج: پیگیری نتایج زنده از نوادا دموکراتیک حزبی

مانند Klobuchar در نیوهمشایر وارن را به امید دیدن یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه افزایش در میان Nevadans. وارن فشار در سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ تحت عناوین و مبارزات انتخاباتی خود را مطرح کرده است بیش از 5 میلیون دلار از.

برخی از نامزدها مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و میلیاردر تام Steyer هستند بانکی قوی شب با توجه به جمعیت متنوع از رای دهندگان. با توجه به U. s. اداره آمار 30 درصد از Nevadans هستند لاتین. علاوه بر این 10 درصد از Nevadans هستند آفریقایی آمریکایی و نزدیک به 9 درصد ،

بایدن که قرار داده شده چهارم در آیووا و پنجم در نیوهمشایر بارها استدلال بیش از چند هفته گذشته است که او را پیدا خواهد کرد خود را گشاد گشاد راه رفتن در ایالات متحده با متنوع تر رای دهندگان. Steyer ساخته شده است که نظرات مشابه.

لاس وگاس بحث: هر کس آمد برای مایک بلومبرگ و دیگر بالا لحظات

اما دیگر آزمون از روز خواهد بود در این حزب است. وجود دارد هنوز اعلام برنده در آیووا قفقاز پس از یک برنامه شکست یک bogged بازگشت به بالا خط تلفن و آماری اشتباهی انداخت این روند را به درهم و برهمی است. نوادا دموکرات ها تصویب کرده اند که تغییرات متعددی امیدواریم که آنها را نگه دارید آنها را روشن از مسائل آیووا دموکرات مواجه شده است.

نتایج نوادا قفقاز می تواند همچنان به فشار رو به جلو چند نامزد رفتن به کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 و همچنین به سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>